Joico

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Agnes004, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Innovatív, szulfátmentes, ragyogást elősegítő luxus sampon, mely kíméletesen eltávolítja a szennyeződéseket és felesleges olajat, helyreállítja a haj optimális pH-értékét, elűzi a rezes és egyéb elszíneződést okozó lerakódásokat, és ínycsiklandozóan habzik. Öblítés után a fésű könnyedén és puhán siklik a nedves hajban, rugalmas, fényes végeredményt biztosítva.

Célzottan kifejlesztve bármely szőkített, többszörösen vegykezelt, vagy extra szőke hajhoz.

Ár: 8500 , Eladó: Ginger55
Állapot: Teljesen bontatlan, új gyári pumpával, Helyszín: Tatabánya , fizetés: Előre utalás után foxpost vagy postán maradó csomag
Dorciii11

2019. november 6.

Szőkített hajamra vettem szettben, az illata olyan "fodrászos", nekem tetszik. Kevés is elég belőle, szóval nagyon sokáig elég 300 ml. Sajnos nekem hajmosás után rögtön olyan érzésem volt, mint ha nem lenne tiszta a fejbőröm, zsírosította is hamar. A kondicionálója viszont nagyon szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

Sophia00

2019. április 7.

Elég régóta, több éve használom. Megszerettem nagyon. Hosszú és vékony szálú a hajam plusz egy kicsit hullámos és rendkívül jól ápolja. Amióta ezt használom azóta mindig szép hamvas a szőke hajam, nem sárgul be. Az illatát is szeretem. Most már csak a nagy literes-pumpás kiszerelés veszem ami nagyon praktikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

BelleDeJour

2019. március 29.

Már a második flakonnal használom, szuper termék. Hosszú, festett szőke hajam van, Joico szalonba járok festetni és ott ajánlotta a fodrászom, előbb a K-Paket, majd ezt kaptam kipróbálásra. A K-Pak is nagyon jól hidratálta a hajam, ám ettől és a Blonde Life balzsamjától tényleg "szalonszépségű" lesz a hajam. Nekem fél évig elég, pedig hátközépig érő hajam van, nagyon kevés elég belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Johanna989

2019. január 8.

A kedvenc samponom lett. Bevallom amikor az első dobozt használtam nem igazán gondoltam hogy újra veszem, de amikor elfogyott es más sampont kezdtem el használni rajöttem hogy mennyire klassz kis cucc ez. Rövid, de rendkívül sűrű hajamra 10 hónapig eleg volt egy flakon. 2*kb fel diónyi mennyiséget használok es ettől is nagyon habzik. Utána nagyon tisztának es selymesnek érzem a hajam, amit eddig más samponoktól nem éreztem. A színt illetően nem tudom hogy a samponnak köszönhető-e de a hajam színe szép marad, nem sárga, nem szürke. A fodrászom Joicoval festi a hajam szőkére ami szép természetes szint ad es ez hosszan meg is marad. Nem tudom ezen a sampon mennyit segít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Piko888

2018. december 23.

A fodrászom ajánlására vettem meg a Blond Life szettet, közvetlenül a melír elkészülte után. A leírás nagyon meggyőző, én viszont mégsem ájultam el. Vékony szálú, sérülékeny hajam van és bíztam benne, hogy a sampon és a balzsam kicsit puhábbá, hidratáltabbá teszi, de semmi jelentőset nem tapasztaltam, sőt mintha szárazabb lenne a hajam, nehezebben tudom kifésülni. Az ára a mennyiségéhez képest elég húzós, de így, hogy nem vált be, még egyértelműbb, hogy nem fogom újravenni. A kedvenc Pantene 3in1 samponom mérföldekre jobb és negyed ennyibe kerül. Még csak 4 használaton vagyok túl és mindenképpen el szeretném használni, remélem még változik a véleményem pozitív irányban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

legesleg

2018. november 11.

Ár- érték arányban egyáltalán nem éri meg. Megvettem az egész Blonde szettet annak reményében, hogy ettől majd tényleg elérem a kívánt hatást. Kicsit átvágva érzem magam. Kb 2,5 hónapja használom, most fog lassan elfogyni ezért vártam a véleménynyílvánítással. Arról nem is beszélve, hogy még a gyártónak is írtam egy panaszt ezzel kapcsolatban és még csak válaszolni se méltattak. Szerintem a termék azért kaphatott 4 csillagot, mert valószínű a benfenntesek "saját magukat" értékelték a jobb eladás végett. Biztosan nem fogom újra vásárolni a terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 11.

szandra058

2018. október 22.

Szerintem senki nem vegye meg akinek hamvas szőke a haja. Nem is értem hogyha szőke hajra való akkor miért nem tartalmaz olyan összetevőt amitől nem sárgul a haj. 1mosas után a hamvas szőke hajamból valami aranyszőkés sárgás szín lett.
Szóval inkább mindenki a hamvasító samponjulak vegye ne ezt. Mert ez katasztrófa szőke hajra. Pláne hogy oda van írva, hogy extra szőke hajhoz is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

b3ttuvagyok

2018. július 25.

megvettem a szőke szettet joicotól. 1x használtam eddig, de a samponnál semmilyen különleges tulajdonságoat nem észleltem, az illata viszont nagyon fnom, több mosás után még jelentkezem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Marianna12

2018. június 3.

ez valami csoda 😍 hamvas szőkére festett hajam hajam van ..tudni kell róla hogy felül zsírosodik alul pedig a végek nagyon szárazak es ez a sampon egy csoda elég egy pici is belőle jol habzik a balzsamjával együtt csoda szép tole a hajam,szép ápolt ,fényes haj a végeredmény 💖

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

Agnes004

2018. május 2.

Egyedül azért vonok le egy csillagot, mert a joico moisture recovery samponja jobban hidratálja a hajamat mint ez a termék, illetve számomra az illata sem a legmegnyerőbb, olyan semleges. Szebb lesz a hajam színe, gyöngyházas csillogó fényt kap tőle, jól habzik és kiválóan tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Sorbitol, Glycerin, Butyloctanol
Peptidek: Pentapeptide-30 Cysteinamide, Pentapeptide-29 Cysteinamide, Tetrapeptide-29 Argininamide, Tetrapeptide-28 Argininamide

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.