Joico

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timcso, Módosítva: 2016. március 16.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Tömegnövelő, hajdúsító kondícionáló

A lágy hidratálás alatt fokozott dúsító hatással rendelkezik.

Zsuzsi27ka

2017. március 25.

Mintat rendeltem ebbol illetve a Color Therapy csaladbol, mert nem voltam biztos, hogy a melirozott vekonyszalu hajamnak mire lehet szuksege.
A samponnal egyutt hasznalva eloszor eleg rossznak gondoltam, hiszen marha nehez volt kifesulni a hajamat utana.
Nem eszleltem, hogy mas lenne, mint egy atlagos sampon, bar az illata suggalja, hogy professzionalis termekkel van dolgunk. Amikor tettem pluszba ra Elixirt (szinten ehhez a termekcsaladhoz tartozik), akkor talan valoban nagyobb volumenu lett a hajam, tovabb birta mosas nelkul. De nyilvan ez az Elixir erdeme, szoval a kondicionalonak 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

Reginaszb

2017. február 13.

A hajamat egy fodrász teljesen tönkretette. Nagyon sokat ritkitottak belőle, utána meghosszbitattam vesztemre. Miután a póthajat kivetettem, rengeteg hajam kihullott. Egyik kedves ismerősöm ajánlotta a sampont. 3 flakon sampon+ balzsam kombot elhasználtam . A hajam 1 éve alatt teljesen rendbejött, rengeteg új kishajam jelent meg. A terméket az igen borsos ára miatt egy évben 1* kúraszerűn használom. Nekem hajmentő volt. A termék pont annyit ér mint amennyibe kerül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Luiselotte

2017. január 27.

Az én hajamnak túl kevés.Kicsit problémás eset vagyok, mert sok éve hajhosszabbítással élek és más kell a póthajra és más a sajátomra. Igaz, hogy nem nehezíti el , de nekem ennél gazdagabb, olajosabb ,cucc kell a megfelelő ápoláshoz.
Direkt más samponnal próbáltam és nem a sajátjával , dúsító hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

fruzsii11

2017. január 11.

Sok jocio termékem van, a K-Pak családból szinte mindegyiket megvásároltam már. Gondoltam mivel nagyon vékony szálú a hajam, és törékeny ezért beruházok most erre is. Samponnal együtt használom, de nem vettem volna észre azt, hogy erősödött volna a hajam.. Szerintem azért egy drogériás samponnál jobb, de a "Tömegnövelő, hajdúsító" marketing szövege nem fedi a valóságot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

dkingaa20

2016. június 22.

A samponjával együtt használva selymes lett a hajam tőle, viszont mint a samponnál, ezzel együtt sem tapasztaltam dúsítást. Ennek ellenére jobban meg voltam elégedve vele, mint a samponnal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

Zany

2016. január 19.

Zsíros fejbőr, vékonyszálú, töredezésre hajlamos, havonta 1x kíméletes hajfestékkel festett, saját hajszínemhez hasonló barnára festett hajam van.
8 évig Joico-t használtam mindenből: festék, sampon, hajbalzsam.
Míg nem találtam rá a krémmániára, addig istenítettem, hogy ez milyen szuper márka....de csak azért, mert mondtam, amit a többi = csordaszellem = reklám, marketing.
De végeredményben az egész termékcsaládról elmondhatom, hogy túlárazott és nem tartalmaz semmi értelmes összetevőt, nem nyújt semmivel többet, mint egy sima drogériás.
Viszont, ha ezt egyátalán pozitívumnak lehet nevezni, akkor kis mennyiség is úgy habzik, mintha a drogériásból fél decit magamra öntenék.
Ha így nézzük, hogy kevés kell belőle és sokáig elég, akkor az ára sem vészes, de nem tud többet, mint egy schauma.

Tehát összességében, mint ezek a Joico termékek, egy olcsóbb drogériás termék is tud.

Sajnos nagyon zsírosítja a fejbőrt, a hajvégnek jó lenne, de szerintem csak a szilikon miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 19.

8 évig Joico-t használtam mindenből: festék, sampon, hajbalzsam.

Daisyyy

2015. július 3.

Nagyon jó! Teljesen elégedett vagyok vele. Nagyon szép, selymes és dús lesz a hajam tőle. A középkategóriás hajbalzsamok meg sem közelítik. Fontosabb alkalmak előtt mindig ezt használom! :) Szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 3.

Timcso

2015. április 11.

Csodaszer. Konkrétan végrehajtotta azt, amit az összes kondícionáló ígér. Minden nap mosom a hajamat, augusztus elején vettem meg, november elején vagyunk most és a felénél tartok. Sok ideig elég, fényes, könnyed lesz a hajam. Csak négy csillagot adok neki, mert azóta kipróbáltam a K-pak-es testvérét és ezerszer jobb. Azért vettem meg mégis előbb a body luxe-ot, mert az arany színűben van a legtöbb keratin és mivel én 'csak' mosom szárítom és vasalom a hajamat, és nem dauerolom, festem, szőkíttetem és egyéb káros/roncsoló tevékenységet nem végzek vele, az arany színű lehúzná a hajamat. Nos nem, az arany színű ennek a négyzete!

Update: Már a második flakonnal használom, mert az arany társát tényleg csak időlegesen veszem elő. Igazat mondtak bent a lányok a boltban, elnehezíti a hajamat, úgyhogy marad állandó darabnak ez a kis szépség. (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

Hidratálók: Glycerin, Butyloctanol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.