Joico

Ár:   4455 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Ivettem01, az összetevőket feltöltötte: Borsolina, Módosítva: 2016. november 9.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Balzsam erősen festett, roncsolt hajra

Kifejezetten erősen festett, vegykezelt, szőkített hajra való újraépítő kondicionáló mindennapos használatra, amely javítja a haj hidratáltságát és elősegíti a haj színmegőrzését.

Brigi91

2019. január 7.

Össze állt tőle a hajam....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Össze állt tőle a hajam....

gombirenn

2018. augusztus 15.

Először szalonban csináltattam Joico-s hajkezelést. Sajnos nincs időm mindig eljárni, ezért is választottam a sampon+kondicionáló kombót. Teljesen megfelel az otthoni használatra, nem bonyolultabb egy átlagos hajmosásnál. Nem nehezíti el a hajat, nagyon puha és fényes lesz tőle, ráadásul napokig érezhető az illata. Sajnos gyorsan zsírosodik a hajam, de ez nem a termék hibája, lényeg, hogy a hajvégeimet rendbe hozza. Nem használom minden hajmosásnál hetente-két hetente egyszer, így is csodákat művel. Picivel mintha ez is világosítaná a hajamat , de ennyi áldozat belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

anita6

2018. február 19.

Fodrászom ajánlotta a teljes 4 lépéses újjáépítő kezelés után, hogy így hosszantartóbb lesz a kezelés hatása. Maga a kezelés sajnos csak akkor ér valamit ha kb. havonta elvégzed ahhoz viszont irreálisan drága. Maga a kondícionáló, ami a kezelés 4. eleme, már jobban megéri, 1-2 órát szoktam a hajamon hagyni, utána rendkívül selyems, szinte csúszik rajta a fésű. De nem csodaszer. Leginkább akkor érzem hatékonynak ha amúgy is jobb állapotban van a hajam, más, kiegészítő kezelések hatására. Amúgy a sprőd, töredezett hajvégekkel ez sem művel csodát, de megelőzésre jó lehet. Nagy kiszerelésben megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

baboca88

2018. február 10.

Sajnos amennyire sok reményt fűztem hozzá, annyira nem vált be. Melírozott szőkített hajamat egyáltalán nem ápolja, olyan mintha nem is tettem volna a hajamra balzsamot, próbáltam úgy is, hogy tovább hagyom a nedves hajamon, de semmi, sajnos teljes pénzkidobás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Celesty

2018. január 25.

Drága, illata is nagyon mű. A szőkítéstől eltört hajamat még jobban kiszáritotta. Elhasználtam a fél tubussal saponjával együtt, hátha többszörös használattal majd használ. Hát a másik fele megy a kukába (amit nagyon utálok, ha valamit ki kell dobnom) , borzalmas, pénzkidobás, nem ajánlom, többet vártam ennyi pénzért. Sajnálom JOICO

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

queenofhearts

2018. január 20.

Nem a legolcsóbb termék, de szinte csodát tett a hajammal. Az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 20.

MariannKonkoly

2017. november 4.

Ez a legjobb sampon-balzsam kombó amit valaha is használtam. Vékonyszálú, festett szőke hajammal csodát tett, nem töredezik, rendkívül jól kezelhetővé vált. Az ára kicsit drága, viszont nagyon sokáig elég mert nagyon kis mennyiségben elegendő használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

panelli

2017. augusztus 24.

Nem a legolcsóbb kategória, de megspóroltam vele pàr eü.vàgàs àràt. Koràbban töredezett a vége, na ez ennél a sampon-balzsam kombónàl nincs. Itt is jelzem, göndör vörös vagyok (illetve lennék, ha nem formàznàm a bozontot), ez a szőke hajra való ajànlàs nekem új, pedig évek óta hasznàlom ezt a pàrost. Ez az egyetlen balzsam, amivel tényleg gyorsan csomómentesre tudom varàzsolni a hajam, és olyan lesz a végeredmény, hogy meg nem mondanàm, hogy nem fodràsztól jövök éppen. Az illatàt én nagyon szeretem, tartós is a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Ramci

2017. június 4.

Már a 2. flakonnal használom, és végre úgy érzem, megtaláltam az igazit. Nagyon sokáig elég,(míg a termékcsalád samponjából elhasználtam 2 flakonnal, addigra fogyott el ebből 1) kellemes az illata és puhává, könnyen fésülhetővé teszi a hajat. Mióta ezt használom, a barátok, ismerősök rendre megjegyzik, hogy mennyit nőtt a hajam, pedig évekig(!) visszatört a vége a sok festés, egyenesítés stb. miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Zsuzsi27ka

2017. március 25.

Mintat rendeltem ebbol illetve a Body Luxbol csaladbol, mivel a melirozott vekonyszalu hajam miatt nem tudtam donteni, melyik lehet szamomra jobb.
Nem eszleltem, hogy tobbet tud egy atlagos kondicionalotol. Viszont amikor szalonban hasznaltak ezt a termeket, klasszisokkal jobb lett a hajam minosege, tartasa stb. Az illata jo, suggalja, hogy egy professzionalis termekkel van dolgunk, de ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Thioctic Acid
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Sorbitol, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Hyaluronic Acid, Butylene Glycol, Butyloctanol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol h 1 1

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.