Joico

Ár:   8190 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: j_mary, Módosítva: 2012. január 21.

Kiszerelés:   100ml
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Ez a súlytalan olaj ápolja, és vibráló fényt kölcsönöz a hajnak. Csökkenti a szín fakulását és drámaian lecsökkenti a szárítási időt.

Soleil

2019. december 21.

Most rendeltem a Notino-ról, azért olcsóbban, mint az itt feltüntetett ár... az összetétel picit más , mint ami itt van, tartalmaz
bizonyos peptideket is, kb az 5. helyen....hát nem tudom, de én még ilyen jó szilikonos hajolajat nem láttam/használtam!
Jobb, mint a többi! pedig csak csütörtök óta használtam száraz hajon kétszer. Növesztem, szeretném, ha szép maradna a vége,
csak nyáron tervezek frissítő, 1-2 centis vágást. úgy látom, ezzel az olajjal ez menni fog!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 21.

Kyaraaa

2019. október 23.

Régóta használom a Joico termékeit és mint a termékcsalád többi tagjával, vele is elégedett vagyok. Kerestem valamit, amitől nem gubancolódik a hajam, merthogy az enyém kivételesen durván tud... És ettől az olajtól nem csomósodik, úgyhogy nekem minden pénzt megér...!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Regina11

2019. október 23.

Imádom! Puha és fényes tőle a hajam! Az illata ami nekem zavaró és az ára ami hátrány benne. De ha spórolok vele sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

MissKenedy

2019. augusztus 1.

Szerintem esetében nagyobb az insta hype mint a valóság. Eleve kezdek kételkedni azokban a termékekben amiket csak úgy ingyen dobálgatnak celebeknek. Ha egy cégnek megéri valami zs kategriás celebnek ingyen adni a termékéből akkor köszi én azért nem szeretnék 10 ezret kifizetni.
De ennél a terméknél még én is benyeltem, hogy minden második képen ott virított valami selyemhajú csaj kezében.
Nem vagyok elájulva. Az üveg felénél járok de én nem érzem azt amit itt páran leírnak. Használtam Kevin Murphy olajat, Kerestase olajat, ez számomra a közelükben sincs. Az illata egyáltalán nem tetszik, jelenleg azért használom, hogy fogyjon és ne érezzem pénzkidobásnak, hogy veszek helyette egy másikat. De lehet nem várom meg, hogy elfogyjon és felteszem eladásra.
Nem mondom, hogy használhatatlan vagy nincs értelme kenegetni, puhább tőle a hajam, de nincs az az érzés mint a Kevin Murphynél, hogy még még méééég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

szolcsika

2019. március 21.

Nagyon szeretem, már többször vettem újra. Nem egy csodaszer, de ápolja a hajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

Mahi

2018. december 4.

Highly recommended, i love the smell and also it works for me , i will buy again , i finished second one

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

netti1212

2018. november 5.

Nem egy csodaszer de teszi a dolgát :) Árban egy kicsit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Nem egy csodaszer de teszi a dolgát :) Árban egy kicsit drága.

Scara

2018. szeptember 5.

Sűrű állagú, édes illatú olaj, ami mind vizes, mind száraz hajon tökéletesen beszívódik. Szép fényes tőle a haj, kellően hidratál is, de sajnos az én aktuális problémámat nem tudta megoldani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

csicsi86

2018. július 2.

A Notinon jóval olcsóbb. Illatra kellemes, a festett hajam szereti. Nem mondanám, hogy csodaszer, mert a hajam színe nem lett sokkal tartósabb, de a mennyisége alapján hónapokig elég lesz a vállközépig érő hajamnak. Újra fogom venni, mert szerette a hajam, de nem azért amiért reklámozzák: a szárítási időt nem csökkenti, a festéket élettartamát szerintem nem tudja meghosszabítani, DE ápolni azt tud.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

cosmeticsaddict

2018. április 7.

A fodrászomtól vettem. Egy csodaszer :) nagyon szuper az illata a hajam pedig pihepuha a használata után :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Thioctic Acid, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hyaluronic Acid, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.

Sárga színezék.