Best of Beauty 2019

Joico

Ár:   8190 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: j_mary, Módosítva: 2012. január 21.

Kiszerelés:   100ml
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Ez a súlytalan olaj ápolja, és vibráló fényt kölcsönöz a hajnak. Csökkenti a szín fakulását és drámaian lecsökkenti a szárítási időt.

szolcsika

2019. március 21.

Nagyon szeretem, már többször vettem újra. Nem egy csodaszer, de ápolja a hajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

Mahi

2018. december 4.

Highly recommended, i love the smell and also it works for me , i will buy again , i finished second one

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

netti1212

2018. november 5.

Nem egy csodaszer de teszi a dolgát :) Árban egy kicsit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Nem egy csodaszer de teszi a dolgát :) Árban egy kicsit drága.

Scara

2018. szeptember 5.

Sűrű állagú, édes illatú olaj, ami mind vizes, mind száraz hajon tökéletesen beszívódik. Szép fényes tőle a haj, kellően hidratál is, de sajnos az én aktuális problémámat nem tudta megoldani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

csicsi86

2018. július 2.

A Notinon jóval olcsóbb. Illatra kellemes, a festett hajam szereti. Nem mondanám, hogy csodaszer, mert a hajam színe nem lett sokkal tartósabb, de a mennyisége alapján hónapokig elég lesz a vállközépig érő hajamnak. Újra fogom venni, mert szerette a hajam, de nem azért amiért reklámozzák: a szárítási időt nem csökkenti, a festéket élettartamát szerintem nem tudja meghosszabítani, DE ápolni azt tud.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

cosmeticsaddict

2018. április 7.

A fodrászomtól vettem. Egy csodaszer :) nagyon szuper az illata a hajam pedig pihepuha a használata után :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

CsillamCsillu

2018. január 4.

Notino-ról rendeltem, némileg barátibb áron. Tudja a fene... Többet vártam tőle az itteni vélemények / ár alapján. Kenegetem tisztességesen, mosás után és szárítás után is, de teljesen elnyeli a hajam, ami aztán hamar újra szálkás és száraz lesz :( Illatra pazar és meg kell hagyni, hogy tényleg nem zsírosítja és nehezíti el a hajam. Elfogom használni, ártani nem használ kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

VEmoke

2017. december 21.

Nagyon szeretem a Joico termékeket. Az ára picit drága, de a szőkített hajamon sokat segített, hogy ne száradjon ki. Én megtartom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

Karolin99

2017. augusztus 1.

Sok hajápoló olajat próbáltam már, de eddig ez a legjobb. Még az extra száraz, töredezett hajvégeimet is képes volt megszépíteni. Az egyetlen hátránya az ára, viszont úgy gondolom, megérte. Igazi csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Lauu

2017. július 10.

Többféle olajat próbáltam már, de ez addig kimagaslóan a legjobb. Nem nehezíti el az extra száraz hajam, nem is zsírosít, viszont szép egészséges fényt ad, selymessé teszi a hajvégeket és simít is. Használom hajszárítás előtt és 2 hajmosás között is ha, érzem, hogy szárazak a hajvégeim. Aki fizzy hair problémával küzd próbálja ki, nem fog csalódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 10.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Thioctic Acid, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hyaluronic Acid, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.

Sárga színezék.