Joico

Ár:   4380 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. január 7.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Melegre aktiválódó spray KeraShield Complex-szel a simaságért, egyenességért, védelem a pára és a hőkárosodás ellen. Használható nedves és száraz hajon. Használat után meleg eszközzel jól formálható a haj.

szanika

2016. május 12.

Ár-érték arányban nem teljesít. Átlagos hővédő, semmi extra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Ár-érték arányban nem teljesít. Átlagos hővédő, semmi extra.

Timcso

2016. január 5.

Mindennap vasalom a hajam, úgyhogy elengedhetetlen kelléke a reggeli rutinomnak. Sok ideig használtam, így kezdtem arra gyanakodni, hogy tulajdonképpen ez nekem nem is kell, csak a pénzemet dobom ki az ablakon. Ahogy leálltam vele, nagyon seprű, szálló, száraz hajam lett. Nem, ez nem az a termék, amelyiket folyamatosan kell használni, vagy rosszabodik a helyzet, mindösszesen már megszoktam a jó barátságunkat. (:
Kellemes illata van. Azért adok rá ezen pozitív tapasztalok után csak 4 csillagot, mert párataszító hatásáról is írnak, de én ezt nem különösebben tapasztaltam, illetve a borsos ára sem utolsó szempont.
Senkit ne rémítsen meg a csupán 150 ml és a 4000-ren felüli ára, mert mint említettem, mindennap használom és több mint fél évet bír ki! (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

Ildie

2014. december 25.

Hővédő és hajformázó egyben, király, csinálja a dolgát. Teljesen jó termék nekem, de aki minden nap durván vasalja a haját annak azért egy Toni and Guy hővédőt jobb szívvel ajánlanék. Nem csillog, nincs büdi vagy citromos szaga, vigáros, kellemes. Jó termék, de azért majd azt veszem legközelebb, (egy év múlva) ami akciós, ha ez lesz az, akkor ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Peptidek: Pentapeptide-29 Cysteinamide, Pentapeptide-30 Cysteinamide, Tetrapeptide-28 Argininamide, Tetrapeptide-29 Argininamide

PVP 0 0