Jollie France

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, az összetevőket feltöltötte: NanaGinger, Módosítva: 2014. november 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Bebek

2016. május 11.

Ó... ilyenem volt először, amikor sminkelni kezdtem, mert csak ilyet lehetett nálunk kapni. :) Ez hm... olyan 15 éve volt. Arra emlékszem, hogy élénk színei voltak, nem kopott csúnyán és nem gyűlt össze csíkokban. De porolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.

Prnr

2016. május 11.

Én szeretem, élénkek a színek és tartós :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Én szeretem, élénkek a színek és tartós :)

NanaGinger

2014. november 13.

Volt már több féle duo-m,színenként eltérően viselkedtek.A tetejük nálam is elég gyors halált halt.Tartósságát tekintve csak fakul és nem ül be a ráncaimba.Ez számomra a nagy előnye,még régebben kaptam hasonló árfekvésű Lora palettát,nos az pár óra alatt beköltözött a mélyítő vonalba...Ahhoz képest ez egy áldás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

kissbarbara1990

2013. április 15.

A pink-szatén babarózsaszín volt meg. A világosabb szín nagyon tartós volt és élénk volt a színe, a sötétebb szín gyorsan kopott. Eléggé porzott mindkét árnyalat. A teteje gyorsan letört,egy ideig használgattam úgy is,aztán meguntam, hogy minden szemhéjfestékes lett és kidobtam. Ma már meg se fordulna a fejemben,hogy ilyet a kosaramba tegyek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

whyteangel

2013. április 5.

Kettő ilyen szemhéjpúderem van, az egyik rózsaszín (világos és sötét), a másik ezüstös és fehér. Nagyon erős a színük, de nem tartós. Nekem a felvitel is nehezen ment, mert szanaszét kenődik, és az ezüst csillámokat nem könnyű eltüntetni a szemek alól és mellől. Régen vettem meg őket, ma már nagyobb a választék, és sokkal jobbat is lehet találni, hasonló áron. Pár száz forint volt anno.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

kriszti.07

2012. december 30.

Nekem egy ezüst/arany kombó van. Imádom, tartós, és nagyon szépek a színei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

Nekem egy ezüst/arany kombó van. Imádom, tartós, és nagyon szépek a színei.

Sephira

2012. november 23.

Nekem is van pár ilyen márkájú smink cuccom szemre, 2 négyes és egy 2-ős szemhéjpúder, az egyik 4-est kaptam mivel tetszett vettem más színben. Nekem egész pigmentáltak voltak, a színűk halványodik órák múlva, akkoriban nem tudtam hogy alapot kéne használnom alá. Ma már csak alappal használok mindent.
Ebből a fajtából a 11-es van meg, az egyik része nagyon halvány lila majdnem fehér, a másik valamivel sötétebb orgona lila, mattak. Csak mostanában találtam rá, gondoltam használom, sötétebb lilás sminkeknél alapnak használom ill. ezzel satírozom a széleit. Felkenve amúgy teljesen egyforma színűk van. :D
Nem vennék többször ilyet de mivel nem rossz, hasonló árban vannak rosszabbak is, 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 23.

Emolliensek: Paraffin
Illatanyagok: Parfum/Fragrance