Joop!

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: trix, Módosítva: 2018. október 26.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1989

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: aldehidek, narancsvirág, bergamott, citrom

Szívjegyek: szantálfa, jázmin, gyöngyvirág, cédrus, rózsa

Alapjegyek: tonkabab, borostyán, pacsuli, pézsma, vanília

Ár: 3900ft , Eladó: Picur81
Állapot: 75/kép , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel
fújós -Joop! Le Bain
Ár: 1200 +szállítás , Eladó: Beatrix123
Állapot: használt, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: banki utalás után postán maradó, Foxpost, személyes átvétel csak Nyíregyházán
Jule

2019. október 13.

Életem egyik legmeghatározóbb illata.
Huszonéves koromban találkoztam vele először, és teljesen rabul ejtett.. Annyira finom, kifejezetten erős és édes narancs-vanília kombináció! Ahogy elkezd száradni, szelídülni isteni puha, varázslatos csoda kerekedik belőle!
Több számomra nagyon kedves illat boldog tulajdonosa vagyok, de ezt az érzést semmi más illat nem hozza. Ahogy az egyik véleményben olvastam, nem csak egy illat Ő, annál sokkal több.
Talán elfogult is vagyok, mert rengeteg szép emlék köt hozzá, nagyon sokan megjegyezték ezt az illatot, pozitív értelemben.
Amíg világ a világ, szeretni fogom.
A szimplán édes, mai csajos illatok kedvelőinek nem hiszem hogy tetszene, aki viszont kedveli az érdekesebb, más mint a többi kategóriát, tegyen vele egy próbát.
Vagy elsőre utálni fogja, vagy örökre megszereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 13.

Életem egyik legmeghatározóbb illata.
Amíg világ a világ, szeretni fogom.
Vagy elsőre utálni fogja, vagy örökre megszereti.

szilva82

2019. július 24.

Zsenge lányként volt egy nagy üveggel...imádtam.
A tökéletes almás pite illat rajtam...egyszerűen mennyei!
Egyszerűen boldog voltam amikor használtam.
Szerintem most is az lennék.
Szeretek almás pite lenni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 24.

Zsenge lányként volt egy nagy üveggel...imádtam.
A tökéletes almás pite illat rajtam...egyszerűen mennyei!
Egyszerűen boldog voltam amikor használtam.
Szerintem most is az lennék.
Szeretek almás pite lenni....

erda74

2019. június 1.

Középiskolás éveimet idézi. Nem tudom ki viselte, én, vagy valaki a környezetemben, de érzelmeket vált ki belőlem. Nem is tudom illatként kezelni, csak érzésként: az útkeresés, vagy még inkább útvesztés, a könnyes plátói szerelem időszaka, ami szép volt, de még jobb, hogy már vége. Emlékidézőnek megteszi, és határozottan szép illat, de hosszabb ideig nem tudnám elviselni. Felfújás után lemoshatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 1.

vkata96

2019. április 21.

Régebben kaptam egyet ajándékba, aztán évekre feledésbe merült, de amikor valahogy eszembe jutott, nem találtam sehol, azt hittem már nem gyártják. De anyukámtól végül kaptam egyet, és ismét nagy szerelem volt. Én úgy gondolom, hogy ez nem egy olyan fiatalos illat, vagy inkább úgy mondom, hogy nem a tizen-huszonéves korosztály illata, de valamiért engem rabul ejtett. Szeretem az édes illatokat, és ez nagyon tartós is. Azóta már több kedvencem is van, de neki mindig helye lesz a polcomon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

MirtillCica

2019. március 9.

20 évesen, az esküvőmön próbáltam ki először ezt a mesés parfümöt. Sokáig keresgettem, boltokban nem igazán lehetett kapni. Később (és azóta is) neten rendeltem.
Sok parfümöt kipróbáltam, de ez az egyetlen, ami 23 éve mindig a polcomon van. Sokáig megmarad a bőrömön, a ruháimon. Imádom 🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

szptimea

2019. január 28.

Anyukám illata legalább 20 éve, ha nem több. Imádom, ez a tipikus "anya illat". Füstös, mély, édes. Imádom! Ha megölel, napok után is érzem az illatát. Annyira megszerettem, hogy kaptam tőle én is. Nekem hamar megszokja az orrom ezt az édes csodát, de így is egész nap velem van. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Marejke

2019. január 13.

Érthetetlen a sok pozitív vélemény, számomra ez egy büdös, régimódi kölni, még a vaniliát sem, csak azt az ellenszenves naracsvirágszagot érezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

Renike77

2019. január 12.

15 évig volt a szignatúraillatom, és gondolkodom, hogy újra vegyem, mert a mai napig megállja a helyét.
Különleges, nőies illat. Tartós.
A mai viszonylatban nem drága, a tartósságához, egyediségéhez képest pedig nevetségesen olcsó.
Nem egy könnyed illat, de nem is hasonlítható olyan megosztó illatokhoz, mint a Chanel No.5., Dior Addict, stb. Nem cukorkaillat de nem is fanyar. De nem a klasszikus értelemben vett orientális-virágos illat, attól sokkal élhetőbb, viselhetőbb.
Aki olyan különlegességre vágyik, ami megfizethető és nem tucatillat, mindenképpen próbálja ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Különleges, nőies illat. Tartós.

emb1p3

2018. augusztus 13.

Aldehidek és tisztítószeres citrusok a fejillatban, utána pedig brutális, kicsit füstös, annál inkább szintetikus vaníliafelhő. Amikor a citrusok és a füst találkozik, akkor élethűen idézi a Vape szúnyogriasztó spirált. A koncepció tetszik, a megvalósítás szinte mérgezően tömör és émelyítő, évekre elég egy szippantás. Kora gyermeke, '89-es orientál, könnyen datálható, tehát inkább retro, mint klasszikus. Talán egy hasznos tanácsom lehet: akkor is érdemes megszagolni vásárlás előtt, ha valaki amúgy szereti a műfajt, és Shalimaron/Opiumon él, mert ez külön kategória szakóca-egyszerűségével és a lendülettel, amivel orrba vág. A háztól a Femme, bár hangulatában hasonló, sokkal viselhetőbb. Rólam meglepően hamar eltűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

eveartstar

2018. május 23.

Tényleg ehte retró púder nyanyaszag!
Eljárt már felette az idő.
Tisztán kiérezhető a gyógyszeres aldehid a legelején.
Inkább nem locsolnám magamra, se most se később.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 23.

Tényleg ehte retró púder nyanyaszag!
Eljárt már felette az idő.
Tisztán kiérezhető a gyógyszeres aldehid a legelején.
Inkább nem locsolnám magamra, se most se később.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Cinnamal, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Lyral, Limonene, Linalool
Színezékek: Orange 4 / CI 15510, Yellow 11 / CI 47000

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Narancssárga.

Sárga színezék.