Joop!

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: trix, Módosítva: 2018. október 26.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1989

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: aldehidek, narancsvirág, bergamott, citrom

Szívjegyek: szantálfa, jázmin, gyöngyvirág, cédrus, rózsa

Alapjegyek: tonkabab, borostyán, pacsuli, pézsma, vanília

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Regi88

2021. január 27.

Nem " mai" divatos illat, így viszont legalább különleges!
Egy üveget elhasználtam, és tökéletesen jól éreztem " benne" magam, de azért tartok kis szünetet, mert kicsit megszokta az orrom.
Számomra naptejes, púderes, enyhén édes illat.
Tartóssága rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 27.

Nem " mai" divatos illat, így viszont legalább különleges!
Számomra naptejes, púderes, enyhén édes illat.
Tartóssága rendben van.

Kriszta777

2020. június 4.

Imádom!
Tartóssága is tökéletes.
Évek óta tartó szerelem, az is marad!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 4.

Imádom!
Tartóssága is tökéletes.
Évek óta tartó szerelem, az is marad!

necra

2020. január 18.

A Lou Louval együtt rendeltem. Mellette egy kis tinglitangli vanília. Ma újra nekifutok. Az biztos, hogy rajtam nem túl tartós sajnos.

ui. Te jó ég mekkorát tévedtem! Ez az illat egy csoda! Nagyon hasonlít nagyim régi parfümjére az Amway ciel du nuitre, gyanítom, hogy ők koppincsolták a Joopot. Még a férjem is imádja, ami igazán nagy szó! Nagyon boldog vagyok. Vanília, de mégis sokkal több annál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

berniivagyok

2019. december 20.

Mostanában fog elfogyni,és az egyik kedvenc illatom lett.
Látatlanban rendeltem meg,lesz ami lesz alapon,és nem csalódtam. Erős illat,nem kell sokat fújni belőle,és sokáig megmarad. Imádom! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

Mostanában fog elfogyni,és az egyik kedvenc illatom lett.

Jule

2019. október 13.

Életem egyik legmeghatározóbb illata.
Huszonéves koromban találkoztam vele először, és teljesen rabul ejtett.. Annyira finom, kifejezetten erős és édes narancs-vanília kombináció! Ahogy elkezd száradni, szelídülni isteni puha, varázslatos csoda kerekedik belőle!
Több számomra nagyon kedves illat boldog tulajdonosa vagyok, de ezt az érzést semmi más illat nem hozza. Ahogy az egyik véleményben olvastam, nem csak egy illat Ő, annál sokkal több.
Talán elfogult is vagyok, mert rengeteg szép emlék köt hozzá, nagyon sokan megjegyezték ezt az illatot, pozitív értelemben.
Amíg világ a világ, szeretni fogom.
A szimplán édes, mai csajos illatok kedvelőinek nem hiszem hogy tetszene, aki viszont kedveli az érdekesebb, más mint a többi kategóriát, tegyen vele egy próbát.
Vagy elsőre utálni fogja, vagy örökre megszereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 13.

Életem egyik legmeghatározóbb illata.
Amíg világ a világ, szeretni fogom.
Vagy elsőre utálni fogja, vagy örökre megszereti.

szilva82

2019. július 24.

Zsenge lányként volt egy nagy üveggel...imádtam.
A tökéletes almás pite illat rajtam...egyszerűen mennyei!
Egyszerűen boldog voltam amikor használtam.
Szerintem most is az lennék.
Szeretek almás pite lenni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 24.

Zsenge lányként volt egy nagy üveggel...imádtam.
A tökéletes almás pite illat rajtam...egyszerűen mennyei!
Egyszerűen boldog voltam amikor használtam.
Szerintem most is az lennék.
Szeretek almás pite lenni....

erda74

2019. június 1.

Középiskolás éveimet idézi. Nem tudom ki viselte, én, vagy valaki a környezetemben, de érzelmeket vált ki belőlem. Nem is tudom illatként kezelni, csak érzésként: az útkeresés, vagy még inkább útvesztés, a könnyes plátói szerelem időszaka, ami szép volt, de még jobb, hogy már vége. Emlékidézőnek megteszi, és határozottan szép illat, de hosszabb ideig nem tudnám elviselni. Felfújás után lemoshatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 1.

vkata96

2019. április 21.

Régebben kaptam egyet ajándékba, aztán évekre feledésbe merült, de amikor valahogy eszembe jutott, nem találtam sehol, azt hittem már nem gyártják. De anyukámtól végül kaptam egyet, és ismét nagy szerelem volt. Én úgy gondolom, hogy ez nem egy olyan fiatalos illat, vagy inkább úgy mondom, hogy nem a tizen-huszonéves korosztály illata, de valamiért engem rabul ejtett. Szeretem az édes illatokat, és ez nagyon tartós is. Azóta már több kedvencem is van, de neki mindig helye lesz a polcomon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

MirtillCica

2019. március 9.

20 évesen, az esküvőmön próbáltam ki először ezt a mesés parfümöt. Sokáig keresgettem, boltokban nem igazán lehetett kapni. Később (és azóta is) neten rendeltem.
Sok parfümöt kipróbáltam, de ez az egyetlen, ami 23 éve mindig a polcomon van. Sokáig megmarad a bőrömön, a ruháimon. Imádom 🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 9.

szptimea

2019. január 28.

Anyukám illata legalább 20 éve, ha nem több. Imádom, ez a tipikus "anya illat". Füstös, mély, édes. Imádom! Ha megölel, napok után is érzem az illatát. Annyira megszerettem, hogy kaptam tőle én is. Nekem hamar megszokja az orrom ezt az édes csodát, de így is egész nap velem van. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Cinnamal, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Lyral, Limonene, Linalool
Színezékek: Orange 4 / CI 15510, Yellow 11 / CI 47000

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Narancssárga.

Sárga színezék.