Joop!

Joop! Miss Wild For Women

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Fejjegy: rózsaszín bors

Szívjegy: vanília

Alapjegy: rum

Ár: 4500+pk , Eladó: Mixi
Állapot: pár fújás hiány, Helyszín: --, fizetés: előre utalást követően posta

AAndi115

2017. november 30.

Sírok. Hol a bors?! Hol az én imádott borsom?! Amire engem emlékeztet, az a Dahlia Divin EDT. Kellemes, édes, trendi, "vigyázz, mert jövök!" illat, de már megint mintha bogyós gyümölcs, málna, vagy valami ilyesmi lenne... Mi a bánatért ilyen "egykaptafa" minden mostani illat? Hol van itt a trükk, az illatjegyek változása a bőrön, a rafinéria, a varázslat? A minek mondjam még, hogy mi az, ami hiányzik? Szomorú vagyok, és kissé csalódott, mert ennél többet vártam. Amúgy az illat meglepően jó, csak én vágyom többre, másra, valami kevésbé könnyen felejthetőre... Ejnye Joop, nem ma kezdte azért, hanem 30 éve, hát na! Veronique Nyberg és Olivier Polge keze (orra) munkája van benne, de szokkiciócccó érzés, közepes tartóssággal... hááát... Csak azért adok 4 csillagot, mert amúgy hihetetlen, de tetszik, futkosós, téli, "nem baj, ha leverik a gyerekek" illatnak. Nem az ő hibája, hogy többre vágyom, jobban megkomponált, varázslatos illatra... Egyébként a párom odáig van az ilyesféle parfümökért, úgyhogy semmiképpen nem hiba, hogy van egy a szekrényben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

Demonshadow

2017. szeptember 26.

Anyutól kaptam ajándékba, mondván, hogy nagyon emlékeztet az illata a Paco Rabanne Lady Millionra. És tényleg! Ugyanolyan előkelő, de nem fullasztóan tolakodó. Nagyon tartós az illata, néhány fújás és egész nap érezni lehet a bőrön. Számomra nagyon kellemes, és bár ajándékba kaptam, biztos, hogy én is megfizetném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Rose24

2014. július 30.

Állati jóóó :) évek óta keresek ilyen illatú parfümöt rajtam nagyon jól működik én határozottan érzem a rumot kissssss cukros vaníliás beütéssel :) . a külseje nagyon távol áll tőlem , de mikor kifújták előttem és megéreztem az illatát oda vissza voltam érte , és megérte. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

natasha

2014. március 10.

Egyenesen úgy mentem a Müllerbe,hogy keresek valami izgató hódító illatot a Bulgari Jasmin mellé,amit nappal is tudnék viselni.Reményvesztetten keresgéltem,mert a virtuális szerelmemet semmi nem tudta lekörözni,de nappalra sokszor nehéz viselni,így keresni akartam egy könnyedebb alternatívát. Sajnos annyira egyformák ezek az édes cukorillatok,hogy nem lehet vele felkelteni a figyelmet,ha elmész mondjuk egy pasas előtt,csak azt érzi,hogy tele ehetettem magam csokival,meg még öntöttem is magamra.Alapvetően én nyáron is a kicsit édesebb,fűszeres,gyümis illatokat kedvelem,szeretem szaglászni magamon. Szóval kerestem egy olyat,ami valami rafinériával rendelkezik,és kitűnik a tucat illatok közül. Majdnem eltalálták!Magamra fújtam,nem volt tömény,kis rafinériát éreztem benne,édes volt,de nőies,szexis,pillanatra a hatása alá kerültem. Aztán kimentem a boltból,sétálgattam,árasztotta az illatot,viszont megfájdult tőle a fejem,és rá kellett jönnöm,hogy semmi extra. A tömény vaníliát éreztem ki belőle.Alapvetően egy tartós illat,de mi összeférhetetlenek lennénk ketten,meg is bosszulná azzal,hogy mindig megfájdulna tőle a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

Antioxidánsok: BHT