Best of Beauty 2019

Jouer

Ár:   $24   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vivuss87, az összetevőket feltöltötte: x3Doma, Módosítva: 2018. január 11.

Ár:   $24
Kiszerelés:   4,5 g

A krémesen púderes, hosszan tartó, pigmentált és rétegezhető formula belülről jövő ragyogást ad a bőrnek.

4 árnyalatban kapható

Jouer Powder Highlighter - Ice
Ár: 5000 Ft , Eladó: melonsoda
Állapot: párszor swatcholt (ujjal&ecsettel), Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel Gyöngyösön vagy foxpost/posta
Jouer Powder Highlighter - Citrine és Celestial
Ár: 5000 HUF / darab , Eladó: Cassie25
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, Vác, fizetés: Személyes átvétel vagy posta ( a termék ára nem tartalmazza a postaköltséget)
jadegirl

2018. július 27.

Skinny dip arnyalatban jutottam hozza 12 euroert. A csomagolas nagyon tetszik, bar maga a termék fele akkora mint a doboza. Mindossze 4 grammot kapunk, osszehasonlitva mas highlighterrel peldaul az Anastasia So Hollywood 9 grammos. A szine rose goldkent van feltuntetve de inkabb barackos aranykent irnam le. Az Anastasia Mimosa-ra hasonlit csak ez pigmentaltabb es csillamosabb. Nyari szin, vilagos boron sotet lenne.
Osszessegeben szamomra megérte ennyiert, mas termékeket is ki fogok probalni a markatol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

snezi

2018. február 1.

Citrine árnyalatban birtoklom. Egy gyönyörű, világos arany szín, magával ragadó csomagolással és mesés minőséggel.
Ahogy a külföldi beautyguruk tucatjai, én is csak dicsérni tudom, azonban sajnos meg kell tőle válnom, ugyanis van egy hasonló árnyalatú highlighterem, így ezt eladom, hogy újakat próbálhassak ki.:) #highlighterőrült

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

KlaudiaZs

2017. július 30.

Ha esetleg valaki kíváncsi rá és szeretné kipróbálni, feltettem eladásra, hátha másnak jobban bejön, sajnos az én kombinált-zsíros bőrömön nem működik szépen.:)

Jaj nagyon szeretném szeretni, mert egyrészt maga az árnyalat (rose gold) csodálatos, halvány meleg rózsaszín alapon arany fény, plusz olcsó sem volt, de hiába erőltetem magam a használatára, arcon nem tetszik. Először is én imádom a highlightereket, minél fényesebb annál jobb, legszívesebben fürödnék bennük, sose érdekelt az se mikor valamelyikre azt mondták "ez túl csillámos". Én azokban sose láttam csillámosságot... na de ez! Kéremszépen, sehol senki nem említette semmilyen review-ban hogy ebben bazi nagy arany csillámok vannak. Képeken, videókban se látszik amúgy, ezért csalóka, és a valóságban is csak tényleg nagyon közelről látszik, de akkor is, ez meglepett, neten swatchokon se tűnt fel. Ami amúgy nem értem minek kellett bele, mivel anélkül is megvan a csodás arany fény, de így össze-vissza esnek az ember arcán a csillámdarabkák, ha az ember nem figyel oda a felvitelre.. És akkor tegyem hozzá, hogy a tartóssága se a legjobb, általában rólam highlighter nem szokott a nap végére eltűnni, de ez már a nap közepén alig látszik. Mondjuk könnyen zsírosodik a bőröm, szóval nem minden marad meg sokáig így. Szemzugba gyönyörű, ott sose tetszett még semmi ennyire, de ha azt nézem, hogy drágább, mint a kedvencem, MaryLoumanizer, és tán feleannyi mennyiség is, ebben nem vagyok biztos, de sokkal kevesebb, az tuti, akkor nem igazán érte meg így nekem. Komolyan nem vagyok válogatós highlighterek terén, általában minden tetszik, ami extra fényes, és amiket sokan csillámosnak mondanak, azok szerintem egyáltalán nem is azok (na ezek az emberkék ezt messziről kerüljék el). Pusztán az egyébként tényleg gyönyörű és nem szokványos színért 2 csillag, nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

vivuss87

2017. május 12.

Rosegold és rose quatrz árnyalatokat birtoklom. Csodás kis darabok, igaz az ujjlenyomat gyűjtő tokért nem vagyok oda ,de egye fene. Maga az anyag nagyon puha, pigmentált , könnyen eldolgozható és tartós is. A top 5 kedvenc highlighterem közt ott van
. A rose quatrz kicsit jobban:) nem egy félénk, visszafogott darabok úgyhogy aki a természetesebb highlightereket kedveli az semmi képpen se válassza őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

Hidratálók: Caprylyl Glycol