Juicy Couture

Ár:   9390 Ft, 10 450 Ft és 12 720 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 2.

Ár:   9390 Ft, 10 450 Ft és 12 720 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Fejjegyek: mandarin, feketeribizli

Szívjegyek: lonc, jázmin, gardénia

Alapjegyek: vanília, szantálfa, praliné, karamell, ámbra

Juicy Couture Try Me EDP
Ár: 10ezer , Eladó: Pirosarany
Állapot: Képen látható mennyiséggel! , Helyszín: --, fizetés: Utalás után / postán maradóval küldöm📦(1230.-)Nincs személyes átvétel és Foxpost sem
Ár: 10000 , Eladó: Renicske
Állapot: Új, Helyszín: Veszprém , fizetés: Bárhogy

nanook9212

2023. június 22.

Oké, a tartósságával nekem nincs bajom, nyilván nem a világ legtartósabb parfümje, de szerintem simán vállalható. Viszont magától az illattól én kicsit többet vártam, mert mindenki arról áradozott, hogy az milyen különleges. Hát szerintem sima édes-krémes mandarin illata van. Jó, jó, kellemes, szeretem, el fogom fújkálni, nem bántam meg, hogy megvettem, de sokkal különlegesebbre számítottam. Szeretem, de a Gold változata szerintem jobb.
Aki olcsó dupe-ot keres ehhez annak ajánlom a Zarától a Pink Flambét. A megszólalásig hasonlítanak csak ugye árban van eltérés. Az illatöszetevők senkit ne rémísszenek meg, ugyanolyan illatú! Isteni finom, addiktív illat, én nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 22.

Dorcikahh

2023. június 20.

Végre rászántam magam, hogy megvegyem. Rajtam ez egy nagyon tartós és erős parfüm, bár nekem ezzel nem szokott problémám lenni. 12 órát lazán bír, és még akkor is van egy határozottan jó szilázsa, aki a közelemben van, az érzi. A csomagolás az egyik leggyönyörűbb, amit valaha láttam.
El sem tudtam képzelni, hogy milyen illata lehet, de tele volt ezzel a parfümmel a Tiktokom. :D Mindenki dicsérte, néztem külföldi oldalakon is, itt is, és akárhogy kerestem, egyszerűen nem találtam egy igazán rossz véleményt róla. Viszont az illatot senki sem elemezgette igazán, azt hiszem mindenkit csak az életérzés fogott meg, amit ad, ugyanis a kétezres években nagyon ment ez az illat, úgyhogy kíváncsi voltam. Megszagoltam. Ez a nagylányok illata, amikor ovis voltam és elment mellettem egy menő lány akire hasonlítani akartam, biztos hogy ezzel volt befújva :D Úgyhogy nosztalgikus. Nagyon jázminos, mandarinos, igazi fülledt nyári illat. Pralinét, karamellát vártam, de rajtam ez inkább fás-jázminos, minimális édességgel. Nagyon szexi, enyhén elegáns outfitekhez hordom. Akkor jön meg hozzá a kedvem, amikor különösen szépnek érzem magam. Számomra CH Good Girl-YSL Black Opium életérzés. Nagy önbizalmat ad és jó kedvem lesz tőle. MINDENKI megdicséri. De komolyan, egy parfümöm sem tetszett még ennyire a környezetemnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 20.

Timi01

2021. október 22.

Übercuki giccses üvege van, muszáj volt kipróbálnom. Szerencsére csak egy kis 5ml-es fújóst rendeltem. Nekem ez egy tipikus piros üveges illat, kicsit átverte érzem magam, teljesen másra számítottam. Olvastam, hogy gourmand, meg gyümölcsös meg minden baja van de ezzz….. rajtam pont olyan mint a cacharel amor amor. Szinte egy az egyben. Ott viszont a csomagolás hűen tükrözi a benne lévő lötyikét, amit nagy ívben kerülök mert rajtam ezek a típusú illatok irtó közönségesnek hatnak. Értem, hogy amor meg akkor gondolom sensual is szeretne lenni de nagyon erőltetettnek érzem. Szúrósan édes, pállott llineáris illat, tini korom egyik dezodorára emlékeztet (barna v piros Limara?). Tartóssága csapnivaló, kb 3 óra. Az üvege továbbra is tetszik, nagyon jól mutatna a polcomon csak ne az lenne benne amivel megtöltötték :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 22.

Tincs

2020. június 11.

Jeremy miatt vettem egy kisebb kiszerelést, hogy nehogy felesleges költségekbe verjem magam, és milyen jól tettem. Nem rossz illat amúgy, bár én az édesen kivül mást nem éreztem ki belőle, kicsit a VS Bombshelljére hajaz szerintem (mindjárt oda is megyek jól lepontozni). Nem is lenne vele probléma, de a tartóssága vetekszik az igazi, józsefvárosi piacról a Nyugati aluljáróba nagy tételben szállitott hamisitott parfümökkel. Azaz: 0. Ezért pedig elkérnek 10-15e jó magyar Forintot.
Ha valaki édes illatra vágyik, szerintem ebben a kategóriában a Prada Candy sokkal jobb választás, de még a Pink Sugar is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Zuri001

2020. április 16.

Egyszerűen imádom ezt az illatot. Gyümölcsös és édes! Tipikusan az a kombó amiért élek-halok! :)
Harsány, vidám egyben pajkosan szexi.
Inkább fiatalabb korosztályon tudom elképzelni de ez is csak ízlés kérdése.
Tartósságával nincs baj, egész nap érezni lehet. Engem kilóra megvett! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Harsány, vidám egyben pajkosan szexi.
Inkább fiatalabb korosztályon tudom elképzelni de ez is csak ízlés kérdése.
Tartósságával nincs baj, egész nap érezni lehet. Engem kilóra megvett! :)

Serpentina

2020. április 6.

Majdnem tökéletes. Majdnem, - egy hajszál választja el attól a kellemes, hétköznap is szívesen viselt kategóriától, ami tényleg a szívem csücske a fűszeresebbekkel egyetemben.
Jázmin, enyhe, édesebb citrusok és nektárdús virágok keverednek benne, majd felcsendül a “tipikus” Viva La Juicy hatás, - egy nagyon kellemes, édes mályvacukros aroma, ami egyáltalán nem az a szacharóz-sokkot okozó fajta, hanem hihetetlenül kellemes és játékos. Azonnal jobb kedvre deríti az embert, nagyon jól felépített kis nőies elegy.
Viszont azt is el kell mondanom, hogy a Noir és a Gold verziójához sokkal szívesebben nyúlok (a Noir-t nem sok választja el tőle, a Gold egy kicsit más). Ugyanis ebben van egy olyan enyhe virágos, jázminos vonulat, ami (lehet, hogy csak szerintem, de) olyan hatást kelt, mintha dohányoznék, és enyhén taszítja az orromat (de ez sem olyan látványos mértékben, mint egyéb parfümök komponensei). A Noir egy fokkal még mályvacukrosabb, kevésbé virágos, több benne a bogyós gyümölcs, és kevésbé átható az ámbra. Ez az egyetlen ok, amiért nem az anyaillat a No. 1 nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

VickyV

2019. november 6.

Ezzel visszahúzódni és szürke kisegérkedni lehetetlenség!!
Tipikus harsogó, nyári buli illat.
Mindent megtestesít, ami egy céllal kezdődő este alapanyaga lehet :D édes, tartós, csajos, de ami az elején ott van gyümibomba, az aztán úgy le is cseng, és rajtam egy ehhez elképzelt egyéjszakás esteként a "köszi, jó volt, hazamehetsz"-szel zárul.
Kétségtelenül eltalált illat, de nem irodába, hanem mindenképpen szabadtérre vivős, és csak ha erről meggyőződsz, fújj többet, mint 2 :D
Az üveg és a design tökéletesen eltalált a tartalomhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Ezzel visszahúzódni és szürke kisegérkedni lehetetlenség!!
Tipikus harsogó, nyári buli illat.
Az üveg és a design tökéletesen eltalált a tartalomhoz.

Dominika28

2019. április 8.

Igazából a Gold Couturet szerettem volna megvenni ,mivel egy you tuben Jeremy annyit dicsérte ,mivel sajnos nem volt hát erre esett a választás a Gold Couturet majd később szerzem be. Az illatát először furcsának és szokatlannak találtam ,de kifújása után pár percel ,amikor a bőrömmel érintkezett nagyon megtetszett. Kellemes nőies illat. A tartóssága plusz pont a ruháimon több napig is érezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Manka22

2019. március 13.

Mindenkin kicsit más az illata, de rajtam nagyon tartós és kellemes, édeskés. Nem túláradóan vaníliás.
Éveking a kedvenc parfümöm volt és 2db 100ml-és üveggel használtam eddig el. A H&M Rue Crémieux parfümje nagyon hasonló, de talán egy fokkal szolidabb. Mondanom sem kell, hogy azt is legalább ennyire szeretem, főleg, hogy sokkal olcsóbb. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Eszkoo

2019. február 20.

Először nagyon tetszett édes,cukorkás,játékos ,vidám illat. Addig addig szagolgattam amíg azt nem mondtam hogy nekem ez kell. Repülőtéren vettem csomagban, krém is volt hozzá. Az illat azóta is ugyanúgy tetszik de annyira nem tartós, hogy teljesen elveszi a kedvemet. Magamra fújom és 15 perc múlva már semmit sem érzek belőle, talán ha nagyon keresem a csuklómon érződik egy kicsit de az is a krémnek köszönhető, nagy melléfogásnak érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.