Juicy Couture

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. október 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatösszetevők: erdei termések, lonc, jázmin, borostyán, vanília, szantálfa, karamell

Fújós 🍓🫐🍮🏵Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture EDP
Ár: 1500 Ft + posta , Eladó: eheiszki
Állapot: 5 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest - IX. kerület, fizetés: Fizetés banki utalással, foxi/ postával küldöm
Ár: 8000+pk , Eladó: neakardtudnihogyki
Állapot: Uvegeben 3/4, Helyszín: Szolnok, fizetés: Szemelyes posta foxi

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

eheiszki

2021. szeptember 9.

Amiatt vettem meg mert hasonlít a H&M Rue Crémieux illatra de attól karamellásabb. Bevallom nekem ez esti fürdés utáni illat, nappalra csak nyáron használom. Alapvetően szeretem, mondhatjuk hogy a top 20-ban benne van. Ha elfogy (ami 100 ml-nél kihívás) újraveszem. 1 * mínusz a tartóssága miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

Reni840917

2021. augusztus 8.

Valóban Ariana Grande Ari,de viszont nekem Juicy mégis jobban tetszik .😊Nem egy komoly illat ,de én kimondottan szeretem.🥰Nagyon kis bújos,aranyos,maga egyszerűségében.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

Bettina0225

2021. március 24.

Jeremy Fragrance ajánlására szereztem be belôle kis mintát. Nagyon kíváncsi voltam rá ugyanis szinte majdnem minden nôknek szóló videójában ezt dicséri. A párommal bulizni mentünk, és elôtte ezt használtam. Táncolás közben végig a nyakam szaglászta és mondta, hogy nagyon jó illatom van. Annyira nem bírt magával, hogy amikor hajnali 3-kor hazaértünk az elsô dolga volt, hogy megrendelt nekem belôle egy teljes üveggel :D Az illat maga nagyon játékos, viszont nem tartós. Pár óra max, szóval nem nagy szám. Krémes, sziruposan édes illat de tipikusan csak bulikba. Nem komoly nôknek való és nehezen képzelném el signiture illatnak :D
Az üvege nekem egy olcsó parfüm hatását kelti. Persze értem, hogy JC , de már túl giccses. Nem is szoktam sehova vinni, ugyanis ha kivenném a táskámból mások elôtt, még azt hinnék valami kis tiniknek szóló parfüm (ami szerintem még igaz is). Irritál az, hogy nem látom mennyi van benne, ami egy ilyen árkategória esetén nevetséges. Kellemes parfüm de képtelen lennék napokig viselni. Mikor milyen kedvem van, úgy használom de az édessége miatt inkább tavasszal és télen. Elhasználom de újra nem veszem az tuti. Ebben az árkategóriában sokkal jobb, tartósabb parfümöket lehet találni. Semmiképpen ne rendeljétek meg vakon, hanem mintát elôször, ugyanis könnyen rá lehet unni. Velem is ez történt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.

fankitown

2020. november 5.

Engem Rihanna Rouge Love parfümje hozott ide, mert mindenki ahhoz hasonlította. Gondoltam, ha igaz, akkor talán megtalálhatom Rihanna illatának a drágább, tartósabb verzióját.
Örülök, hogy csak 5 ml-t vásároltam belőle...
Egyrészt, ugyan Rihanna illata és a Juicy Gold valóban sokban hasonlítanak, de előbbi kedvesebb, finomabb, kifinimomultabb, púderesebb, összességében harmónikusabb parfüm, én semmiképp nem mondanám 100%-ban egyezőnek.
Másrészt, elképesztően émejítő és fejet fájdítóan erős felfújáskor, ugyanakkor nagyjából 3 órát bír. Ebből kifolyólag szabadrablásnak tartanám, ha 20e-t kifizettem volna egy üvegért.
Nagyon sajnálom, mert nagy reményeim voltak. Egyértelműen Rihanna Rouge Love, többször fejfújva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

Örülök, hogy csak 5 ml-t vásároltam belőle...

petrus90

2020. szeptember 18.

Hááát, vakon rendeltem meg, gondoltam hidegebb idöben jòl jön ez a karamellás illat, és Jeremy is nagggyon kíváncsivá tett, de sajnos én sem és a férjem sem dobott akkora hátast mint ö a videóiban... el fogom használni, de van két dolog ami miatt nem lett szerelem: egysíkù karamella illat, 2 nem tartós. Ui.: tudtam én, hogy valahol már éreztem ehhez hasonló illatot( az Elséve Jojobás samponnak és pakolásnak van ilyen illata!) S no lám, az összetevöi között ott a karamell ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Leoka

2020. július 7.

Úgy adódott, hogy óriási rendszerezésem közepette, kezembe akadt egy minta, gazdagon magamra is locsoltam, ne kelljen már azt a kicsi üveget tovább tárolnom.
Számomra is meglepő módon az én férjecském megdícsérte az illatom amikor hazaért.. ( na ez nálunk szökőévente fordul elő ).
Előítélet ide vagy oda beszereztem egy üveggel belőle .
..és fújtam...fújtam... fújtam... nagyon akartam, de továbbra sem lett az én illatom.
Nem tudom voltatok-e már úgy amikor szagolgattátok magatokon a parfümöt, ami nem lenne rossz illat, de valahogy annyira nem én vagyok... most már tudom elég lett volna néhány ml vásárolnom az üveg helyett, de.... nem így tettem.
Erősen gondolkodom, hogy felteszem eladásra, mert nem fogok hozzá nyúlni gyakran... Hátha másnak nagyobb tartósabb szerelem lesz majd.

2019. július 27.
A kíváncsiságom hajtott ehhez az illathoz. Sokakkal ellentétben csak arról szoktam írni, amit ténylegesen kipróbáltam legalább 1-2ml illatminta erejéig. Nem pusztán a drogériában egy fújtam magamra életérzés alapján… Szóval 5ml tulajdonosa voltam ennek a „trendi” illatnak.
Nagyon szerettem volna egy nőies, szexi nyári illatot találni, hát kérem ez nem az.
Ez „csak” csajos illat 😊
Szeretem az édes illatokat, ami ebben teljesül is, kellően édes, van benne egy adag gyümi, azt ennyi.
Igazából hosszasan lehetne elemezni, hogy a karamell miként tompítja az erdei termések fanyarságát, de nem látom értelmét.
Röviden összefoglalva, nem rossz illat, DE az árát semmiképpen nem éri meg számomra. Az ilyen áru parfümöktől már némi tartósságot is elvárok, ennél ez sem volt túl sok, melegben, amihez ezt az illatot tervezték bőrközelben is max. 3 óra. Szilázs gyenge.
Férfiteszt: fel sem figyeltek rá …
Rossznak nem mondanám, csak kevésnek…

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

Előítélet ide vagy oda beszereztem egy üveggel belőle .

2019. július 27.
Ez „csak” csajos illat 😊
Férfiteszt: fel sem figyeltek rá …
Rossznak nem mondanám, csak kevésnek…

Zuri001

2020. május 21.

Ez tényleg Ariana Grande Ari parfüm egy az egyben. Talán egy lehetetnyit komolyabb. Viszont nekem ez kevésbé tartós mint az Ari, illetve nem olyan harsány. Ennek ellenére egyszerűen imádom! Nem az a karakteres erős illat, inkább buja, szexi és incselkedő számomra. Olyan igazi csajos! :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Serpentina

2020. március 17.

Ez rajtam egy az egyben Ariana Grande Ari nevű parfümje, némi nagyobb, “gyógynövényes” kristályokkal fűszerezve! ✨😍💖 És most azért vagyok ennyire boldog, mert rengeteg keresgélés és sikertelen melléfogás után végre találtam egy kísértetiesen hasonlót.
Már kezdem vágni, honnan fújhat a szél: le merem fogadni, hogy az életében volt LEGALÁBB EGY üvegcséje belőle otthon. Az Juicy Couture pont az ő gyerek/tinédzser korában volt igen népszerű. Tehát annak, aki nem kedveli az énekesnőt, viszont tetszik neki ez a parfümje, - a lehető legjobb alternatíva, - komolyan mondom. 😄👍🏼 Egy próbát mindenképpen megér, mert egyelőre nem tudok betelni az élménnyel. 😊 A különbség annyi, hogy az málnásabb-citrusosabb, - ez egy leheletnyit érettebb, és inkább gyógynövényes, tényleg csak egy leheletnyit orientálisabb, de ez összhatásban nem mérvadó. Egyáltalán nem kedvelem a fullasztóan édes, fojtogató szacharóz-sokkot generáló cukorszirupos illatokat, - de ez hála Istennek, NEM az! Inkább egy frissítő, nagyon kellemes kis “fény” a bőrön. Egy szelídebb fás jegyekkel fűszerezett tisztaságillat, ami bármilyen esetben tökéletes, ha az ember nem akar egy kegyetlen hatósugárral nyomuló tömény pacsulifelhőt maga után húzni. Édes, frissítő, de egyáltalán nem gejl.
Pár óra elteltével már egy kicsit más, - eltűnik a mályvacukros karakter, és egyre dominánsabb lesz benne egy fenyős, kissé “gyantás” mellékillat, - amiről még nem igazán döntöttem el, hogy mit gondoljak, de összességében nagyon egyben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 17.

Piri11

2020. január 17.

Sajnos az a Juicy Couture sem lesz az én illatom. A nyitás és a folytatás is számomra nagyon katalógus illat. Édeske, finomka és kicsit ez is mű. Sajnálom, de ez is csak 2*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 17.

anette0118

2019. október 9.

Az üvegét én is túlzásnak tartom, viszont az illata tényleg szexi, igazi őszi-téli parfüm.
Nyilván megosztó, mivel egyrészt édes, ami ugye nem mindenkinek kedvence, másrészt a karamell sem egy hétköznapi összetevő.
Szóval úgy gondolom, ez a parfüm nem mindenkinek "áll jól", valaki imádja, más meg utálja....középút itt nincs. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Antioxidánsok: BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Részletesebb információ a smartskincare-en.