Juicy Couture

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. október 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatösszetevők: erdei termések, lonc, jázmin, borostyán, vanília, szantálfa, karamell

Juicy Couture Gold Couture EDP uvegeben
Ár: 7000 Ft , Eladó: neakardtudnihogyki
Állapot: 100ml/kb 80-85 ml, Helyszín: Szolnok, fizetés: Kp v utalas
Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture EDP fújós
Ár: 1500 Ft/5 ml, 2800 Ft/10 ml , Eladó: malvada
Állapot: frissen fújt, Helyszín: Budapest, Margit híd budai hídfőhöz közel, fizetés: Személyesen lakcímemen, vagy posta, egyéb

Serpentina

2020. március 17.

Ez rajtam egy az egyben Ariana Grande Ari nevű parfümje, némi nagyobb, “gyógynövényes” kristályokkal fűszerezve! ✨😍💖 És most azért vagyok ennyire boldog, mert rengeteg keresgélés és sikertelen melléfogás után végre találtam egy kísértetiesen hasonlót.
Már kezdem vágni, honnan fújhat a szél: le merem fogadni, hogy az életében volt LEGALÁBB EGY üvegcséje belőle otthon. Az Juicy Couture pont az ő gyerek/tinédzser korában volt igen népszerű. Tehát annak, aki nem kedveli az énekesnőt, viszont tetszik neki ez a parfümje, - a lehető legjobb alternatíva, - komolyan mondom. 😄👍🏼 Egy próbát mindenképpen megér, mert egyelőre nem tudok betelni az élménnyel. 😊 A különbség annyi, hogy az málnásabb-citrusosabb, - ez egy leheletnyit érettebb, és inkább gyógynövényes, tényleg csak egy leheletnyit orientálisabb, de ez összhatásban nem mérvadó. Egyáltalán nem kedvelem a fullasztóan édes, fojtogató szacharóz-sokkot generáló cukorszirupos illatokat, - de ez hála Istennek, NEM az! Inkább egy frissítő, nagyon kellemes kis “fény” a bőrön. Egy szelídebb fás jegyekkel fűszerezett tisztaságillat, ami bármilyen esetben tökéletes, ha az ember nem akar egy kegyetlen hatósugárral nyomuló tömény pacsulifelhőt maga után húzni. Édes, frissítő, de egyáltalán nem gejl.
Pár óra elteltével már egy kicsit más, - eltűnik a mályvacukros karakter, és egyre dominánsabb lesz benne egy fenyős, kissé “gyantás” mellékillat, - amiről még nem igazán döntöttem el, hogy mit gondoljak, de összességében nagyon egyben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 17.

Piri11

2020. január 17.

Sajnos az a Juicy Couture sem lesz az én illatom. A nyitás és a folytatás is számomra nagyon katalógus illat. Édeske, finomka és kicsit ez is mű. Sajnálom, de ez is csak 2*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 17.

anette0118

2019. október 9.

Az üvegét én is túlzásnak tartom, viszont az illata tényleg szexi, igazi őszi-téli parfüm.
Nyilván megosztó, mivel egyrészt édes, ami ugye nem mindenkinek kedvence, másrészt a karamell sem egy hétköznapi összetevő.
Szóval úgy gondolom, ez a parfüm nem mindenkinek "áll jól", valaki imádja, más meg utálja....középút itt nincs. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Leoka

2019. július 27.

A kíváncsiságom hajtott ehhez az illathoz. Sokakkal ellentétben csak arról szoktam írni, amit ténylegesen kipróbáltam legalább 1-2ml illatminta erejéig. Nem pusztán a drogériában egy fújtam magamra életérzés alapján… Szóval 5ml tulajdonosa voltam ennek a „trendi” illatnak.
Nagyon szerettem volna egy nőies, szexi nyári illatot találni, hát kérem ez nem az.
Ez „csak” csajos illat 😊
Szeretem az édes illatokat, ami ebben teljesül is, kellően édes, van benne egy adag gyümi, azt ennyi.
Igazából hosszasan lehetne elemezni, hogy a karamell miként tompítja az erdei termések fanyarságát, de nem látom értelmét.
Röviden összefoglalva, nem rossz illat, DE az árát semmiképpen nem éri meg számomra. Az ilyen áru parfümöktől már némi tartósságot is elvárok, ennél ez sem volt túl sok, melegben, amihez ezt az illatot tervezték bőrközelben is max. 3 óra. Szilázs gyenge.
Férfiteszt: fel sem figyeltek rá …
Rossznak nem mondanám, csak kevésnek…

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 27.

Ez „csak” csajos illat 😊
Férfiteszt: fel sem figyeltek rá …
Rossznak nem mondanám, csak kevésnek…

vanillacake

2019. július 19.

Jeremy ajánlása miatt szereztem be én is. Kifújáskor rajtam Oriflame Love Potion, utána viszont DG Light Blue-ra emlékeztet.
Kellemes illat, de nekem nem elég különleges.Számomra ez inkább egy hétköznapi parfüm, Más illatot fogok választani, ha feltűnést szeretnék kelteni. Nem túl intenzív, közepesen tartós. Szerintem bármilyen korosztály számára viselhető, egyáltalán nem egy cukros tini illat. 3,5 csillagot adnék neki, de mivel nem lehet, jóindulattal megadom a 4-et. Ja, és tetszik az arany színű, giccses üvege

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

malvada

2019. június 6.

Annyira de annyira kíváncsi voltam rá, miután Jeremy Fragrance egyik videójában áhítattal kijelentette, hogy szexelni akar ezzel az illattal. Egyszerűen be kellett szereznem. Egyáltalán nem rossz, de azért túlzás ez a reakció. Férjemen is többször "teszteltem" (ezzel fújtam be magam, mikor együtt mentünk valahova), de jelentem, semmi állati reakciót nem váltott ki belőle (sajnos :) . Még csak megjegyzést sem tett rá. Elég nehéz az üvege, mindig félek, hogy elejtem. Ezen kívül kifejezetten bosszant, hogy nem tudom, mennyi van az üvegben. Ha valaki tud erre jó megoldást, szóljon! Egy szó, mint száz, nem rossz illat, füstös, különleges, nekem legalábbis nem volt még ilyen. De szexuálisan lehengerlő hatást sajnos nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 6.

GHettie

2019. április 3.

Édes, virágos cukros, rajtam a gyümölcs nem igazán jön ki... A hipe miatt próbáltam. Nem túl tartós, összességében egy kedves, édeskés illat.
Up.: Elővettem újra, mert jó lenne hordani. Könnyű, édes, világos, mézes, tiszta édesség... Sajnos nagyon gyenge! Tavaszra olyan jó lenne, de nagyon hamar elillan, szinte nem is érezni. Kár érte.
Újabb update: bevallom elhasználtam és nem is számítottam rá, mennyire függővé tett: újravettem. Nagyon finom illat. A környezetem is szereti és meglepően sok napon választom őt, pedig vannak nagy kedvenceim itthon bőven még. Ez nekem magáért beszél, be kell látnom, lassan de biztosan meghódított :) És felpontozom. 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

dorottya96

2019. március 31.

Újrarendeltem az egyik parfümöm és mellé miért ne alapon bedobtam a kosaramba egy mintát ebből a megosztó illatból. Hát huh.

Első szimatolásra az egyik családtagom jutott eszembe róla, ami miatt már mosolyra fakaszott.

De itt most nem ez a lényeg. Hanem maga az illat. Írtátok, hogy mennyire gourmand meg mennyire édes meghogy elmenne holmi lepattant illatnak. Nos szerintem ez nem így van. Ez egy kifejezetten karakteres illat aminél a bőrkémia igencsak meghatározó. Nem egysíkú. Rajtam ez amolyan bújós illat ami körülölel a púderes fanyarságával és van benne valami izgalmas és játékos. 30 alattiaknak való szigorúan. Egyedibb mint a mai tucatillatok hiába az édessége-ami rajtam pont nem olyan édes. Aki eddig óczkodott tőle a külleme miatt, vagy csak valami különlegesebb karakteres illatra vágyik annak remek választás lehet! Ne a parfümösüveg alapján ítéljetek :) Egyébként ha ezt az illatot egy exkluzívabb márka dobta volna piacra, mindenki erről áradozna és ezt akarná viselni. Én örülök, hogy ez nem így történt-hiszen nem ez az illat az, ami úton-útfélen szembejön velünk.

A különlegessége miatt jár az 5 csillag.

Update: néhány hónapnyi használat után sem változott a véleményem. Nagyon szerethető illat ez. Elvileg nincsen benne ananász-de mégis kiérzem-fura. Egyébként rajtam valahogy a tartóssága is változó. Van olyan nap mikor 4 óra elteltével semmit nem érzek belőle-de olyan is amikor még másnap is megcsap az illata rajtam. Ilyet nem produkált még egyik parfümök sem. Mindig velem van egy kis fújósban a biztonsg kedvéért frissítésként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

A különlegessége miatt jár az 5 csillag.

Parfuwoman

2019. február 20.

Még kezdő parfümmániás időszakomban bedőltem Jeremy intenzív kampányának és rendeltem 4-5 Juicy mintát. S én őszintén megutáltam ezt a márkát,mert egyik illat számomra gyengébb volt,mint a másik . A legnagyobb csalódást a Noir parfümjük okozta,egyszerűen totál jellegtelen,bármelyik drogériás 2000 forintos parfüm tudja azt,mint ő . Érdekes módon több Youtuber is dicsérte a Juicy parfümöket ,olyanok is ,akiknek százszor nívósabb darabjaik vannak.
Na de vissza a Gold Couture-re: számomra és rajtam ez egy édeskés és picit gyümölcsös parfüm,az ananász érezhető . Tartóssága nem az erőssége ,de ez még nem is akkora baj. Még hogy ez a világ egyik legszexibb parfümje?? Hát,akkor másokon gondolom sokkal szebben muzsikál ,mert rajtam ez igencsak átlagos . Akire átruháztam a mintáimat,ő is ugyanezen a véleményen volt. Nem mellesleg az ára pedig a designer illatokhoz közelít ,túlzásnak érzem .
Sorry a rajongóktól,de rajtam ez ilyen .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 20.

Sorry a rajongóktól,de rajtam ez ilyen .

Andi0415

2019. február 19.

Bármilyen kellemes cukros gyümis illat, elég gyenge, és ennyi pénzt nem ér. DM-be párezerért veszel egy B.Bananit "oszt" csá, erősebb, tartósabb, de a Hello Kitty is ér ennyit, amit a kis keresztlányom fújkál... az üveg szupergiccs, azért odavagyok, de ez nem ér 5 pontot.
Ne utáljon ezért aki szereti, de Jeremy ex Girlfiendje egy cseppet sem érdekel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 19.

Ne utáljon ezért aki szereti, de Jeremy ex Girlfiendje egy cseppet sem érdekel.

Antioxidánsok: BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.