Jul et Mad

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kicsivero, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. szeptember 20.

Lelőhely:   Le Parfum

Illatjegyek: narancs, mandarin, marokkói neroli, damaszkusz rózsa, méhviasz, mandula, patchouli, tonka bab, vanília, ámbra, pézsma

Yeticica

2019. szeptember 19.

Vajon miert nem irt meg senki velemnyt errol a szepseges kis nektarrol?
Rajtam, nekem, ha roviden kellene leirnom, ugy fogalmaznek, hogy a niche Guerlain L’instant, talan inkabb az edp. Hangulataban nekem ugyanazt nyujtja, egy katekosan elegans, madeira bluzert es termeszetes sminkert kialto torekeny, noies illat. Viszont brutal tomeny, eros, olyan igazi bodito nektar. Abszolut a mez (en kifejezetten mezet szimmantok, nem mehviaszt) es a narancsvirag-neroli valamint citrusossag (mandarin? Narancs? Narancsos pez cuki?) uralja az en boromon az illatot vegig, bar teny, hogy az elejen tombolnak leginkabb. Leheletnyi mandula kremesit meg rajta egyet, szerintem ambra ebben nincs, max borostyan, a vanilia is megbujik a tobbi jeggyel osszeolelkezve.
Mivel erezhetoen magasabb minosegu, mint a Guerlain, es ettol nem kerulget a rosszullet (sajnos nekem a L’instant edt-jetol egyszeruen felfordult a gyomrom egy ido utan pedig 3-szor volt uvegesem belole, vegul feladtam), igy Ot nagyon szivesen fogom viselni olyan napokon, amikor ramfer egy kis vidamsag. Nekem csak hidegben viselheto , ez a ma reggeli 5 (!!!) fok csodasan allt neki. Narancsvirag rajongoknak (mint en ugyebar) szivbol ajanlom kiprobalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Vajon miert nem irt meg senki velemnyt errol a szepseges kis nektarrol?

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)