Juliette Has a Gun

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 26.

Lelőhely:   Le Parfum

Az arab oud fa különleges, meleg illata fekete rózsával és aranyló sáfránnyal megbonyolítva szinte már fiús parfüm.
Az oud, szantál és ámbra miatt füstös, misztikus karakterű illat. Csak nagyon bátor nőknek!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Fahya

2020. február 15.

Rajtam OFF szúnyogriasztó illata van, lehet bennem van a hiba... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

Rajtam OFF szúnyogriasztó illata van, lehet bennem van a hiba... :)

nyuszo

2019. december 29.

Ennél sokkal finomabb sáfrányos-rózsás oudok vannak!
Persze a csomagolása vitathatatlanul gyönyörű (ha valakinél ez a szempont).
Amúgy az unalomig ismétlik egymást a rózsás oudok, csak az arányok változnak, mégsincs semmi meglepő egyikben sem.
Szinte előre lehet tudni, milyen illata lesz (többé-kevésbé).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 29.

Ennél sokkal finomabb sáfrányos-rózsás oudok vannak!
Persze a csomagolása vitathatatlanul gyönyörű (ha valakinél ez a szempont).
Szinte előre lehet tudni, milyen illata lesz (többé-kevésbé).

Parfuwoman

2019. január 30.

Egy éve letaglózott és biztos nagyon zavart volna,talán émelygést is kiváltott volna bennem. Nem az én világom ,én csak akkor szeretem az oudot,ha nem érzem egy parfümben :)
Erőteljes ,szúrós ,fémes ,fertőtlenítős/tisztítószeres oud;az én bőrömön legtöbbször így muzsikál az agarfa. Edzett orrúaknak ajánlom a bőrpróbát,mert egy designer parfümöket kedvelő és ismerő számára (mint amilyen én is voltam egy l-másfél éve )sokkoló lehet.
Nagyon kiabál ,szóval nagyon max 2 fújás . 3 ,ha gonosz hangulatban vagyunk és nem érdekel ,ha kidőlnek a kollégák/utastársak a metrón :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 30.

GNóri

2018. november 16.

Bár korábban ki lehetett vele kergetni a világból, most ősszel nálam is beütött az oud. Rosszul vagyok az édes rózsás, és a ragacsos, bogyós gyümis oudoktól, így több tucat oudos mintát rendeltem, hogy megtaláljam a nekem valót. Ő lett az egyik kedvencem. Először megijedtem, üvegből illatolva nagyon gyógyszertári szaga volt, de bőrön szerencsére teljesen más. Elég kemény, erős, súlyos darab. Mennyeien fűszeres, füstös-fás illat, ő is rózsás, de ez a rózsa sötét, mély, olajos, nem ripacskodik. Tökéletesen egyben van az egész illat, nem lóg ki egy illatjegy sem. Abban igazuk van a korábban véleményezőknek, hogy tényleg egy buldózer, egyetlen fújás bőven elég. Egy fújásnyi mennyiségtől is sokan megjegyezték a munkahelyemen, hogy milyen jó illat van az irodában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Burya

2017. december 15.

Ez az illat maga az ősz. Köd, puha sálak, lehullott avar és szárított rózsák illata, a súlyos, bársonyszirmú, mélyvörös fajtából. Kifújás után az oud nagyon agresszívan van jelen, túl sok, konkrétan odvas fa szaga van, de leszáradás után... hát ez valami eszméletlenül szép! Érdemes kivárni, komolyan! Otthonos, puha, meleg, és közben elegáns és magabiztosságot sugárzó illat. Számomra egyáltalán nem férfias, sőt! A tartóssága remek, lassan 8 órája van rajtam és még mindig rendületlenül illatozik, pedig már túl vagyok egy fürdésen is. Rajtam eddig az összes JHG kiemelkedően teljesített e téren. 4 csillagot kap, mert érdekes kompozíció és nagyon tartós. Aki kedveli a súlyos, füstös, fás illatokat, az ezt egyenesen imádni fogja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

emb1p3

2016. november 29.

*Ásít.* Bármelyik közepesen érdektelen oud-rózsa kompozícióval felcserélhető, a Lancome oud-kollekciójnak bármely tagja simán felmossa vele a padlót egy gróf Széchenyivel kevesebbért. Még a tartósságát se hozhatja fel mentségére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

eveartstar

2016. augusztus 3.

Rajtam csodálatosan érvényesül ez a mély rózsa illlat. Idősebb hölgyeknek is ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Musil

2015. december 28.

Az igazi, keményvonalas fás illatokért rajongó hölgyeknek ez a parfüm maga a gyönyörűség! Dög nehéz, fás, oudos illat rózsával és sáfránnyal. Igazi nagyágyú, buldózerként tarol, és nem marad észrevétlen. Sokszor egy fújás is soknak bizonyul belőle, úgyhogy csínján kell vele bánni. Kéri a hideg időt, egyéb esetben rendkívül fullasztó tud lenni. Tartóssága kiváló. Sillage monster.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

Sh4ayoa

2015. november 19.

Tél van, nagyon hideg. A dombtetőn fekszik egy öreg, de takaros kis faház, holdfényes éjszaka van. Bent a házban lobog a tűz, kellemes meleg, rend és tisztaság. Régi bútorok és mindenhol emlékek, amik csak arra várnak, hogy mesélhessenek.
Nekem ez jut eszembe róla. Érdekes illat, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Nekem ez jut eszembe róla. Érdekes illat, szeretem.

Aranyvacak

2015. november 16.

A legfinomabb füstös-szantálos illat, amit valaha éreztem. És olyan szépen muzsikál rajtam, pedig szinte csak és kizárólag sötét hajú nőkhöz tudnám elképzelni, én meg tök szőke vagyok. Valahogy kívánja a sötét ruhát is, néha kicsit idegennek érzem a külsőmhöz, de a bőröm, az orrom, a lelkem imádja. Óh, ha egyszer lenne belőle egy egész üveggel...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Farnesol, Eugenol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.