Juliette Has a Gun

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cattitude, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2021. március 31.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Fejjegy: körte

Szívjegy: ambroxán

Alapjegy: pézsma

Ár: 1400 Ft + pk , Eladó: Zsb6212
Állapot: 1,7 ml - 1 fújás, Helyszín: Budapest, fizetés: utalás után posta, foxpost

AgiVillo

2021. május 13.

Májusi uptade: Hűtlenkednem kellett, mire hiányozni kezdett. Nem hiszem, hogy üvegesbe fektetek, de naponta váltogattam a parfümöket és elégedetlenségemben megint utánanyúltam. Végre találkoztunk, a KÖRTE meg én. Tartom magam ahhoz , hogy tényleg fontos a hő és a bőrkémia- kimondom; ciklusfüggően működik rajtam. Ebben a pillanatban tényleg gyönyörűen szikrázik... Mindenképpen tanulságos kaland volt, mert rá kellett jönnöm , hogy a JHG a kedvenc házam és nem nyugszom, amíg nem ismertem meg RR minden alkotását.

Update: Jót tesz neki a hő. Megvárom a jobb időt, mert nyilván nem áprilisi fagyokra alkották. A napokban volt egy kellemesebb tavaszi délután, amikor őt választottam. Komfortos, de nem hétköznapi érzés volt viselni .

Múlt héten csaptam le egy travel kit- re, gondolkodás nélkül dobtam a kosárba, pedig soha nem szoktam ilyet csinálni. Nagyon rövid leszek;
Rajtam sajnos nem működik. Kifújáskor friss - zöld - üde , már - már megkockáztatom, hogy “tini” ( nem gejl értelemben !) , majd csendben halványul, és el is illan.
Markáns illatokhoz vagyok szokva, szóval nem tartom mérvadónak a véleményem . Ki kell tapasztalni. Akin működik a Not a Perfume, és érdekli, nyitott az újdonsága, annak mindenképp ajánlom .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

Asianlover

2021. május 10.

Annyira puha, lágy, finom illat. Benne van a körte és púderes is, nekem ez olyan, mintha mondjuk a Givenchy Irresistible lenne átlátszósítva. De sajnos bőrön 2 percig se érzem. Nem akartam hinni az orromnak, keresem, de nagy nehezen találtam meg már 5 perc múlva is... Papírcsíkon bezzeg napokig illatozik. Jellemző, ami eltalálná a szívemet, az tízből kilencszer nem kara megmaradni rajtam. Remélem, más több sikerrel jár vele!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 10.

cattitude

2021. április 25.

nemrég kaptam meg belőle a mintát, hát őőőőő... ez rajtam egy az egyben Not A Perfume egy picike friss zöld körtével. a Not A Perfume nagy kedvencem, az Anyway is friss-ambroxános, de ez már az én szimatom szerint a 3. parfümük ugyanarra a kaptafára. amúgy finom, tetszik, de személyszerint biztos nem fogom megvenni, nekem ez a parfüm nem ad semmi pluszt úgy, hogy a Not A Perfume és az Anyway is a repertoáromban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 25.

Zdorci

2021. március 23.

Végre Monsieur Ricci megint az én kedvemre valót alkotott. ( Az utóbbi 2 kreációja nem igazán jött be) De ez 🤩 már kifújáskor érezni benne a csodás ambroxant. Az elején friss roppanós zöld körte majd idővel remek pézsmás illat lesz belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 23.

nkatika

2021. március 23.

Éppen most kaptam kézhez az ingyenes promóció keretében rendelt kis mintámat.
Én Not a Perfume addikt vagyok, és ez a variácó abszolút illik az én keretembe.
Nagyon minimál körtét érzek felfújáskor, az alap teljesen az ambroxan - szerencsére. És a bújós, felhős-ölelős, nem pedig a szúrós, intenzív vállfaja. Tökéletes a számomra, ez megint egy telitalálat volt Ricci-től, köszönöm 🍐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 23.

Éppen most kaptam kézhez az ingyenes promóció keretében rendelt kis mintámat.
Én Not a Perfume addikt vagyok, és ez a variácó abszolút illik az én keretembe.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.