Juliette Has a Gun

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 8.

Lelőhely:   Le Parfum

A gondtalanság könnyed illata tavaszra, a Romano és Antina Ricci nevéből szőtt szerelmes, pézsmás-fehér virágos romantika parfümje. Narancsvirág, jázmin, rózsa, írisz, ozmantusz, pacsulis ciprusosság a vaníliás csókolózás előtt.

leaseydoux

2021. január 12.

Az egyik legkedvesebb tavaszváró illatom. Sokféle rózsa-pacsuli kombót próbáltam már a Portrait of a Lady-től Gris Diorig, rajtam ez a legszebb. Egyszerre könnyed és összetett, puha melegséget áraszt, de egy pillanatra sem édesedik be. Tiszta, de nem szúrós vagy szappanos, szóval tényleg tökéletes. Az ára is baráti. (legalábbis a többi illatomhoz képest:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

nyuszo

2019. december 29.

Nagy erénye, hogy nem olyan bűn rossz, mint a többi JHG...
És ennyi.
Szimpla szappanszag.
Ez a rózsás / pacsulis szappanos víz vonal amúgy emlékeztet a Midnight Poison-ra egy kicsit....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 29.

Nagy erénye, hogy nem olyan bűn rossz, mint a többi JHG...
És ennyi.
Szimpla szappanszag.

Parfuwoman

2019. április 8.

Ahogy olvasgattam itt a vélményeket,teljesen elhűltem: romantika ,lányos,csitris,virágok... Na de hol? Rajtam ez eddigi parfümös pályafutásom legérdekesebb illata: az én bőrömön ő bizony nem romantikus,hanem pasis! Van benne egy kis férfi arcszeszillat(a jobbik fajtából) ,egy kis szantálos füstölő és karcos ,maszkulin pézsma . Talán a legéletszerűbben úgy tudnám megragadni,hogy az ápolt ,dohányzó férfi illata,akin még az arcszesz után is marad egy pici ,füstös dohányillat. Ez mindeddig nem túl izgalmas,ami viszont érdekes ,hogy nekem ez tetszik magamon... Pedig én egy eléggé nőies csaj vagyok,a külsőm,az öltözködésem,a stílusom.Annyiban merül ki a fiússág nálam,hogy szeretem a steaket,a cigarillót(még ha a bőröm miatt nem is szívok) és a szép autókat nézegetni .
Rékának hála teljesen véletlenül került a látókörömbe ez az illat,nem is terveztem kipróbálni és imádom . Rajtam tartós is,látszik is kifújáskor rajta egyébként ,hogy olajos illat,ami tartósságot eredményez . Fontolgatom majd az üveges beszerzését,de addig még próbálgatom,hátha csak egy múló szeszély. Én a Gentlewoman-től vártam ezt a jellegű illatot,ezek után kíváncsian várom,ő milyen lesz majd ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 8.

Cencocica

2018. november 11.

Szerintem ez nagyon nőies, lágy illatú parfüm. Rajtam reggeltől estig érezhető volt. Este is "húztam a csíkot" magam után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

Lanett

2018. szeptember 13.

Azt hiszem új illatszerelem van kialakulóban. Igazán különleges virágillat, a kolleganőknek is nagyon tetszik. Köszönöm szépen Rékának a fújóst.:-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Burya

2017. december 5.

Az elején valóban ott van a narancsvirág és a pacsuli, amitől elsőre tetszett is, de ez gyorsan átvált egy édeskés, jázminos, púderes-borotvahabos tisztaság illatba, ami még mindig kellemes, de egyrészt nagyon nem én vagyok, másrészt számomra már túlságosan hasonlít a Citizen Queen-re, talán csak azzal a különbséggel, hogy egy ici-pici karcosság ebben megmarad a pacsulinak köszönhetően. Kedves, krémes, fehér tisztaság illat, szerintem nagyon nőies, de nekem ő túl bájos, én nem ilyen vagyok. Maradok a Mad Madame-nál. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

melwin

2017. október 16.

Meglepően férfias és meglepően kellemetlen. A Citizen Queen után ő a második legrosszabb a JHG mintáim közül (NAP, Anyway, Miss Charming, Citizen Queen, Romantina) Ahogy mondják, kicsit fanyar, virágos, nyanyás, de nekem inkább férfias borotvahabos-szappanos talán...? Szerintem az utolsó 3 mintámtól meg is válok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 16.

x

2015. június 13.

A mintacsomag számomra 2. legrosszabb illata. A rózsás indítás nekem mindig tetszik, a narancsvirágot se tudnám megunni soha. Az illat közepe furcsán kettős: egyrészt a fehér virágok és a púder együtt érdekes, érzéki, sejtelmes összhangot adnak, ami kifejezetten tetszik, másrészt viszont ezzel váltakozik az a fázis, amikor szimplán unalmas és tiszta. Végül egy határozottan kellemetlen katyvasszá válik a leszáradás során. Kár. De még adok pár esélyt a mintának, hogy jobban megismerjem. Nem olyan taszító, mint a Miss Charming, de a vége nagyon nem tetszik.
És ez is megerősíti azt a benyomásomat, hogy a fiataloknak szánt illatok szörnyűek. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 13.

elfi777

2014. november 25.

Babahintőpor friss virággal. Nagyjából ilyennek tudnám elképzelni Júliát, aki 15 évesen várja az ő kedvesét, Rómeót. Ártatlan, ártalmatlan, légies, szűzies, olyan kis.. eltúlzott-romantika, inkább lánymese, sem mint fegyveres női illat.
Nem szidom, nem rossz, csak nagyon távol áll ez a fajta romlatlan púderesség tőlem, egy kamaszlány felnőtté érésének első foka nálam, aki az első fiújába szerelmes, mégis olyan mélyen éli meg az érzelmeket, hogy közben felnő.. de ez még csak az első lépcsőfok, itt még az álmodozás a fő kellék.
Nekem közepes, de nem zavar, vagy ilyesmi.. de azért ilyen árkategóriában nekem kissé kevés ez az eltúlzott, kissé giccses romlatlan romantika.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 25.

Aquariusgirl

2014. október 14.

Addig-addig olvasgattam az elragadtatott véleményeket JHG-król, hogy rendeltem kettő!! darab (hogy egy darabig el legyek látva ezekkel a csodákkat) Discovery kit-et. Remegve bontogattam a gyönyörű borítékocskákat és vártam az extázist. Ami nem jött........... és azóta sem. A kollekció szerintem agyon hypolt és túl árazott. de nagyon-nagyon!!! Ami nekem külön furcsa volt: a jelentős különbség a hatóidőben. Némelyik kb 10 percig volt rajtam érezhető, másokat úgy kellett levakarni magamról. Pozitívumként említeném, hogy - az illatkarakterek különbözősége miatt - majd minden korosztály megtalálhatja közülük a megfelelőt.
Számomra a kilenc mintából kapásból három vállalhatatlan volt: Citizen Queen, Midnight oud, Vengeance extreme. Tőlük a kézfejre fújás és - némi kínkeserves várakozás után (hátha majd a leszáradáskor érzem, amit kellene) - súrolós kézmosással szabadultam meg.
És akkor néhány szó a Romantináról: Nem, nem és nem :-( Kifújáskor nálam is szerelemillat, de csak 1 percig!!! Aztán indul a kavalkád. Rajtam katyvasszá válik. Fullasztóan nyanyás - émelyítően csitris - kommersz keverék. Számomra elviselhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 14.

Antioxidánsok: BHT