Juliette Has a Gun

Ár:   €220   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kardvirág, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 26.

Ár:   €220
Lelőhely:   Le Parfum

Virágos fás pézsmás parfüm nőknek.

A White Spirit két ellentétes világ összeütközése, mely fehér ágyon násszal végződik . Ennek a feszült összhangnak a szívét sambac jázmin és tubarózsa abszolút virágcsokor alkotja. A nagyreményű főszereplők szellője mögött ott van az igazi arcuk - érzéki, mérgező, addiktív. A száraz fás trió, a szantál fa, az Ambrocenide és az Ambroxan sorjában lép be a táncba, majd hirtelen a fehér virágos akkord felel a modernség kihívására

Fő összetevők: sambac jázmin, tubarózsa, Ambrocenide, Ambroxan

Megjelenés éve: 2015

Juliette Has a Gun White Spirit, Gentlewoman, Moscow Mule fújós minta
Ár: 4500 ft postával , Eladó: oaxaca
Állapot: Mindegyikből 1 fújás hiányzik (1,7 milisek), Helyszín: Sopron, fizetés: Utalás után postázok (az árban a sima posta van, ajánlott vagy elsőbbségi az plussz költség)

Lina6

2019. augusztus 3.

Nekem tul szuros. Nem tudtam megbaratkozni vele. Tovabb adtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Nekem tul szuros. Nem tudtam megbaratkozni vele. Tovabb adtam

kvin

2019. február 2.

Ugyanaz az alapja, mint a NaP-nek, az Ambroxan - amit én imádtam - és majdnem olyan jó, de számomra ez kevésbé viselhető, édesebb, erőteljesebb (erőszakosabb?), emlékeztet Madonna Truth or Dare-jére.
Ugyanaz a tubarózsa, ami nekem úgy látszik már sok. (más parfümökben nem szokott zavarni, de ilyen mennyiségben nem viselem) Ráadásul mindkettőben a borostyán-pézsmás alap... minél inkább telik az idő, annál jobban hasonlít. Azt mondanám, ennek a két parfümnek a keveréke.
Nagyon erőteljes és sokáig illatozik, aki szereti a tubarózsát - illetve a fenti két illatot - érdemes tennie egy próbát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

Lanett

2018. szeptember 2.

Gyönyörű tisztaságillat lenne...De számomra van benne egy nagy adag erőszakosság is. Nem tudom nyugodt szívvel viselni, úgy érzem a környezetemnek is sok ez a parfüm. Az kétségtelen, hogy extra tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

karaibrahimgil

2018. augusztus 28.

Zdorci volt olyan tündér, hogy a megvásárolt Juliette-szett mellé küldött egy White Spirit mintát is, amit egyébként a csomag nem tartalmazott volna. Ügyetlenül tekertem le a tetejét, és a kis üvegcse fele a csuklómon landolt (a szőnyegen is végezhette volna). Amit éreztem, egy az egyben Not a perfume volt. Sem a tubarózsa, sem a pézsma nem mutatkozott meg, csupán az ambroxan. Igazából nem bánom, mert nagyon szeretem ezt az illatot: az ambroxan rajtam szexi, nőies és picit citrusos jellegű, míg a barátnőmön férfiasabbnak hatott.
Mivel a White Spiritet a Not a Perfume-nél 5 évvel később dobták piacra, úgy érzem, nem adhatok erre is 5*-ot. Mindenesetre érdekes, hogy másokon egyéb összetevők is érvényesülnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Zdorci

2018. augusztus 13.

Best Fragrance Ever! Nyilván mindenkinek más és más illatok tetszenek, de nekem ő az igazi. Nagyon nőies, fehér virágos illat. Rajtam rendkivül tartós és elég nagy sugarú. Az ára elég húzos, de én itt jutottam hozzá hála egy nagyon kedves krémmániásnak. köszönöm még egyszer Sumci.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 13.

gangix

2018. július 20.

Rajtam 6-7 órán át tartó lineáris vaníliás tejillat, utána megkönnyebbülten enyhül-frissül. Ekkor tetszik igazán. 8 óra elteltével Pleasure Intense (Estée Lauder) impressziók és emlékbetörések.
A férjemnek is tetszett.
Bónusz önálló esztétikai élmény a parfüm folyadék szép opálos színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

A férjemnek is tetszett.
Bónusz önálló esztétikai élmény a parfüm folyadék szép opálos színe.

aidanne

2018. március 30.

Oda vagyok erte... most es majd holnap is... de lehet, hogy jovo honapban is szeretni fogom...
Na jo! Ez az illat a tubarozsa kedveloinek minimum egy probat meger. Sok fele tubarozsi illat van, mostanaban keszsegesen fedezem fel a szebbnel szebb tubas illatokat, es mit ne mondjak: elvezem :)
Ez az illat a Narcotic Venus es A not a perfume edes szerelemgyermeke. De aztan az is lehet, hogy a "postas" szerepeben meg is csak a Creed Aventus for her all.. es en hajlamos vagyok ennek a"kapcsinak" hinni... bizony!
Egy eroteljes, mar mar szurosan indito illat, de a tubarozsa ott van, vegig engedi magat mutogatni. Nem ereztem edesnek, ellenben kellemesen fas-viragos kompozicio. Gyonyoruseges, valamennyire tartos is, csodalatosan mutatkozik meg a fas tubarozsas illat. Nagyon szep! Uvegeben is elfogadnam 🔅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.

deluna

2017. április 12.

Egy illatmintához sikerült hozzájutnom itt a Krémmánián! És.... szerelmes lettem ...! Kicsit szúrós virágos... rajtam sokáig lehetett érezni, főleg ha a hajamba is jutott... Rájöttem, nekem bejönnek a Ambroxan tartalmú parfümök. Szerintem szuperül illik a rózsás... virágokat is tartalmazó parfümökhöz.... Több olyan illattal is szerelembe esem amiben Ambroxan volt. Ami viszont sajnálatos... iszony húzós az ára... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 12.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.