Juvia's Place

Ár:   20$   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: amazing, az összetevőket feltöltötte: DoraDe, Módosítva: 2019. augusztus 7.

Ár:   20$
Lelőhely:   online külföldről
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Hosszantartó, teljes fedésű, matt hatású alapozó.

42 árnyalatban kapható

Amea

2020. január 7.

Amennyire tudom ajánlani a márka szemhéjpalettáit, annyira nem lett a barátom ez az alapozó. Giga-mega-pigmentált, és biztos van, aki pont magas fedésre vágyik, de kevés olyat tudok elképzelni, aki maszkot akar az arca helyére. Erre bizony kell a pirosító, a kontúr, meg minden, ami visszaadja a vonásokat.
Insta fotókon valószínűleg tud helyettesíteni pár filtert, de élőben szerintem nem nyerő, nagyon természetellenes. Érett bőrre egyáltalán nem javasolnám, amúgy meg fotózáshoz, vagy partizós sminknek talán jó lehet.
Felvinni próbáltam kézzel, ecsettel, blenderrel, nálam az ecset volt a befutó, de még így sem tudtam olyan finisht kreálni, amilyet szerettem volna.
Nap közben elmászkál, beül a ráncokba, kiemeli azokat az egyenetlenségeket is, amiket eddig nem is láttam.
Pozitívum az ára, a kiszerelése és a hatalmas színválaszték, de ezt biztosan nem fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 7.

DoraDe

2019. július 30.

Nagyon szerettem volna szeretni ezt az alapozót, de többszöri nekifutásra sem sikerült teljesen (beauty blenderrel vittem fel minden esetben). A fedése tényleg erős, ezt nem lehet elvenni, de nekem nagyon maszkos a hatás, pedig pont az ellenkezőjét ígéri. Azt is írja, hogy matt, na nekem ez se sikerült teljesen, pedig alapvetően nem szokott hamar zsírosodni az arcom, de ezzel sajnos elég hamar átfénylik minden. (A Catrice HD alapozóval csak nagyon nap végére.) Nap végére azért egészen fennmarad, de ha elkezd megkopni, akkor azt nem szépen teszi. Pozitívum, hogy rengeteg árnyalatban kapható, és szerintem egész jól be is lehet lőni, hogy melyik kell, legalábbis nekem ez sikerült. :) Hűvösebb időben teszek még vele pár próbát, hátha csak ez a nyári dolog nem tetszik neki, de sajnos eddig csalódás, pedig nagyon szeretem ezt a márkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Diglycerin, Glycerin

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.