Juvia's Place

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Metty, Módosítva: 2018. december 20.

Ár:   $20
Lelőhely:   online külföldről

9 szemhéjpúdert tartalmazó paletta. Arany, bronz, barna színek jellemzik. Az igen népszerű Nubian Eyeshadow Palette egy "felturbózott", új változata.

Ár: 9000 + posta , Eladó: szaboibolya
Állapot: Érintetlen, új, sértetlen, Helyszín: Földes, fizetés: Posta vagy Foxpost

szakacsd

2022. április 25.

A márkáról: rendkívül olcsó áron kínál minőségi, jól használható termékeket. A kisebb paletták szerintem rosszabb minőségűek, én azokból kettőt tovább is adtam.

The Warrior: egyértelműen legjobb formulájú palettám. A fényes színek... állam leesik annyira krémesek és fényesek. Nem csillámos, szimplán vakítóan fényes. A mattok nem a legszuperebbek, elég sárgásak, de ez nem von le nálam az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

ago.m

2021. május 14.

Nagyon esztétikusan összeállított paletta, ahogy kinyitom az aranyszínű borítás mindig elállítja egy pillanatra a lélegzetem. A fényes színek csodálatosak, pillanatok alatt a szemhéjon vannak, nem kell percekig építgetni. Annyi a problémám velük, hogy az én eléggé olajos szemhéjam a primer ellenére is néhány óra alatt szétválasztja a festéket, és csíkok jelennek meg. Ez könnyen orvosolható, csak az ujjammal eldolgozom, de erre mindig oda kell figyelnem, ha ezt a palettát használom.
A mattok nem a kedvenceim, az én (világos, neutrális tónusú) bőrömön nem is mutatnak túl jól, ami nem baj, mert a minőségük szerintem nem a legjobb, könnyen foltos lesz a végeredmény.
Azonban akinek ez a színösszeállítás tetszik, az egészen biztosan nem fog csalódni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

SophiaS

2021. január 1.

Ez volt az első Juvia's Place palettán és nagyon elégedett vagyok vele. Minden szín gyönyörű, könnyen használható, nem potyog. A mattokhoz kicsit több figyelem kell, hajlamosak foltosak lenni, de ha jól felépíti az ember, akkor nincs baj velük. Nagyon ajánlom a palettát, szuper sminkeket lehet vele készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 1.

tonic

2019. október 19.

Régóta kinéztem már magamnak.Végre megjött,akciósan vettem,gyönyörű színek,tartós,szép,könnyű kezelni,jó minőség,stb..abszolút öt csillag
Ip
Még csak kb egy hete van meg,de gyönyörűek a színek,imádom. Ezen felbuzdulva,-meg mert akció volt az oldalukon-, megrendeltem a Warrior ll-t is,a matt színeket,remélem az is jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 19.

Ip

Anheszenamon

2019. április 23.

Csodaszép ez a termék. Eddig 5 Juvia's Place palettát szereztem be, és csak ömlengeni tudok róluk. Elképesztő pigmentáció jellemzi mindegyiket, erős színek, hatalmas panek. A színek nem peregnek, nem potyognak. A fényes árnyalatokat én ujjal szeretem felvinni, így a legütősebbek. De, hogy konkrétan a Warrior palettáról is ejtsek pár szót: ezek a színek számomra egytől egyig kihasználhatók, ezért is vettem meg szinte gondolkodás nélkül. A szemhéjamra felkenve ugyanazokat a színeket kapom mint amit a panben látunk, ugyanolyan erősek, szépen pigmentáltak. Fényes arany, bronz olyanok mint a megolvadt fém. Meseszép ez a paletta, mindenkinek jó szívvel merem ajánlani, mert csalódást nem fog okozni, ebben biztos vagyok. A csomagolás is kifejezetten tetszik, a mintája miatt azonnal felismerhető. Tükröt nem tartalmaz de számomra ez semmit nem von le az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate