Kallos

Ár:   550 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyoesbaboca, Módosítva: 2016. szeptember 2.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

14 in 1 hajban maradó hajápoló spray azonnal és hatékonyan regenerálja a hajszálakat. Multifunkcionális termék: hidratál, táplál, kondicionál, véd, dúsít, könnyíti a kifésülést. Egyedülállóan gazdag formulája - Keratinnal, Argánolajjal, Avokádó olajjal, Kókuszolajjal, Napraforgó olajjal, Lenmagolajjal, Makadámia olajjal, Olívaolajjal, valamint B3, B5, B6, C és E vitaminnal, Pantenollal - gyönyörűvé, egészségessé, selymessé és sugárzóvá varázsolja a hajat.

bleauwsy

2019. december 31.

Őszintén szólva semmi hasznosat nem tapasztaltam vele. Hatását nem látom, azon kívül hogy rettentően elnehezíti a hajam. Elhasználom, de soha többé...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 31.

Addika

2019. szeptember 13.

Szeretem a Kallos termékeit, de ez nekem nem vált be. A nagy csomagolású hajpakolásai jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Guppi

2019. július 5.

A kolleganőmtől kaptam, neki nem vált be. Kb 3 hónapja használom minden hajmosás után (2-3 naponta). A kezembe fújok pár pumpálásnyit ès úgy oszlatom el a hajamon, mert ha csak úgy a flakonból fújom, akkor jut a permetből a járólapra is, ami èletveszèlyesen csúszik tőle. Úgy vettem èszre, hogy puhább, fènyesebb, rugalmasabb tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Frufruska

2019. március 15.

Nem rossz, de van jobb is. Ezért az árért megéri, de nem fogom újra rendelni. A hajvégeimen nem segített, de sima lett a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Verena

2019. február 5.

Használtam egy hónapig minden hajmosás után, a nedves hajamra. A tenyerembe fújtam egy ötöt-hatot, aztán eloszlattam a hajam hosszán. A hajtövekre nem mertem kenni. Nem tudom eldönteni, hogy használt-e valamit, de úgy érzem, hogy gyorsabban zsírosodott a hajam tőle. Mindenesetre még nem adom fel, majd még próbálgatom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Kiratira

2018. december 24.

Nekem is vegyesek az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban. Ha keveset teszek belőle, 4-5 fújást, akkor szinte semmit nem csinál, egy picit könnyebb talán kifésülni de gubancolódik rendesen. Ha többet teszek, akkor moshatok újra hajat, azonnal bezsirosítja a tövét. Legelső használatnál így jártam, annyit fújtam mint a glisskurból szoktam, moshattam is meg újra egyből. Nem lett kedvenc, alig várom hogy elfogyjon v elajándékozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 24.

Melszi

2018. november 8.

Hajmosás után, nedves hajamra használom. Könnyen kifésülhető tőle, szinte siklik a hajkefe.:) (előtte sokat szenvedtem, mert nagyon nehezen bogoztam ki). Nem nehezíti, nem zsírosítja a hajam. Száraz hajra nem használom, mert arra van olajos hajvég ápolóm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Nikcy

2018. október 7.

Nem vagyok vele megelégedve, a hajam szerintem tőle zsírosodott (vagy a kallos hajápoló tejtől) mindegy is, a problémámon nem segített.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 7.

PlAdrienn1988

2018. július 26.

Régóta használom, nagyon szeretem az illatát, a hajam könnyen kifésülhető lesz tőle, és több napig is fényes marad. Nem zsírosít. Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Reb

2018. május 31.

Általában a tenyerembe fújom, onnan oszlatom el. Szépen ápolja a hajam. Az ára jó, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.