Kallos

Ár:   550 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyoesbaboca, Módosítva: 2016. szeptember 2.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

14 in 1 hajban maradó hajápoló spray azonnal és hatékonyan regenerálja a hajszálakat. Multifunkcionális termék: hidratál, táplál, kondicionál, véd, dúsít, könnyíti a kifésülést. Egyedülállóan gazdag formulája - Keratinnal, Argánolajjal, Avokádó olajjal, Kókuszolajjal, Napraforgó olajjal, Lenmagolajjal, Makadámia olajjal, Olívaolajjal, valamint B3, B5, B6, C és E vitaminnal, Pantenollal - gyönyörűvé, egészségessé, selymessé és sugárzóvá varázsolja a hajat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Ascyra

2022. február 4.

Igazából kár érte...
Az árát abszolút megéri, szép lett tőle a csuklóvastagágú copfnyi hajam. Szőke, hátközépigérő, ennek mgefelelően jó száraz és törik is, állandó bajom vele a széna-hatás. Nekem gyönyörűen rendberakja, de ... azért látom az összetevőkben a hibát. Nem szívesen használok olyan terméket, amelyben rákkeltő anyagok szívódnak fel a bőrömbe. Groteszk nem? A felszínen szépen teszi a dolgát, a mélyben meg... ki tudja, okoz-e bennünk károkat.
Nem veszem többet, az összetevő miatt, de keresek helyette (ismét ezredszerre) valamit, ami beválik. Szomorú, mert évek múltán akadtam rá, addig egyetlen termék se volt jó a hajamnak. (Ehelyütt ha valaki tud ajánlani mást helyette, azt szívesen veszem!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 4.

Igazából kár érte...

marnella

2022. január 9.

Nem volt hasznos, még csak nem is volt sokkal könnyebb kifésülni a hajam. Kecsegtető a 14 in 1, de nem tapasztaltam belőle semmit, 1 hónapig használtam, az alatt az idő alatt már úgy számítanék arra az "azonnali" hatásra, amit ígér. Nem újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 9.

Maeve

Korcsoport: >54
2021. november 6.

A legjobb hajápoló, amit valaha használtam, és már a sokadik flakonnál tartok. Nem nehezíti el a hajat, nem is zsírosítja, viszont az én gubancolódásra hajlamos, überselymes hajamban is siklik a fésű. Amikor a fodrászom egy picit meggyötörte a hajamat, és problémás volt a hajszálak vége, ez a hajápoló tette rendbe. Az sem mellékes, hogy hihetetlenü olcsó. Ha tehetném, tíz csillagot adnék neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. november 6.

kitti5406

2021. július 8.

segített az én száraz hajamon is, teszi a dolgát, segít a kifésülésben valóban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 8.

segített az én száraz hajamon is, teszi a dolgát, segít a kifésülésben valóban.

i.napcsi

2021. március 3.

Baromi jó száraz gubancolódós hajra,segíti a kifésülést,véd a szárítástól és érezhetően jobb és szebb lesz a haj!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 3.

Timo6

2020. február 9.

Ezt a terméket csak a törölközőszáraz hajam végére szoktam tenni. Miután megszárítom, utána pedig a hajvégapolót. Szerintem így szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 9.

bleauwsy

2019. december 31.

Őszintén szólva semmi hasznosat nem tapasztaltam vele. Hatását nem látom, azon kívül hogy rettentően elnehezíti a hajam. Elhasználom, de soha többé...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 31.

Addika

2019. szeptember 13.

Szeretem a Kallos termékeit, de ez nekem nem vált be. A nagy csomagolású hajpakolásai jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Guppi

2019. július 5.

A kolleganőmtől kaptam, neki nem vált be. Kb 3 hónapja használom minden hajmosás után (2-3 naponta). A kezembe fújok pár pumpálásnyit ès úgy oszlatom el a hajamon, mert ha csak úgy a flakonból fújom, akkor jut a permetből a járólapra is, ami èletveszèlyesen csúszik tőle. Úgy vettem èszre, hogy puhább, fènyesebb, rugalmasabb tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Frufruska

2019. március 15.

Nem rossz, de van jobb is. Ezért az árért megéri, de nem fogom újra rendelni. A hajvégeimen nem segített, de sima lett a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.