Kallos

Ár:   750 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Ladybrown, Módosítva: 2014. szeptember 12.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Aktív Alga kivonat hatóanyaga behatol a hajszálak belsejébe, mélyen hidratálja, táplálja, újjáépíti a sérült, élettelen hajat.

Olívaolaj tartalma selymessé, ragyogóan fényessé varázsolja a hajszálakat.

Kiszerelés: 1000 ml

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Miruska

2020. szeptember 25.

Samponjával együtt használtam. Ez a pakolás is szuper, mint a többi Kallos pakolás. Imádom őket, van többféle, s felváltva használom, épp melyikhez van kedvem. Puha, fényes lett a hajam most is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Fairy0124

2020. január 26.

Én valamikor hajmosás előtt, valamikor pedig hajmosás után használom, érezni, hogy puhább a hajam tőle, de újra nem fogom venni, mert nekem az illata sem a legjobb (túl savanykás), és hatásban is van jobb hajpakolás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

BLili

2019. július 5.

Fantasztikus hatással van a hajamra! Olyan gyönyörű fényes lett, mint még soha semmitől. Az utolsó összetevője nekem nagyon nem tetszett, ezért csak kb 2 percig hagytam rajta a hajamon, de már annyitól ilyen hatása lett.
Az illata szinte rögtön elillant, de nekem ez nem gond.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Az illata szinte rögtön elillant, de nekem ez nem gond.

Verena

2019. február 5.

Beszereztem belőle egy kis tégelyt. Hozza a szokásos kallos minőséget :) Érezhetően puhább lesz tőle a hajam, de nem zsírosít. Az illata furcsa, parfüm hatású, de igazából kellemes, csak nem tudnám megmondani, hogy mire hasonlít :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

ladywonderful

2018. október 12.

Pár hete használom, ez a harmadik féle Kallos pakolás, amit kipróbálok.
Az illata nagyon jó, mondjuk 2 napnál tovább nem érződik sajnos. Tudását tekintve hasonló, mint a többi, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Pár hete használom, ez a harmadik féle Kallos pakolás, amit kipróbálok.

kuci87

2018. április 6.

Elhasználtam 1 literes tégelyt. Szerintem ár-érték arányban nem rossz a kallos, de ha mondjuk ugyanilyen kiszerelést szeretnénk, de áldozunk rá mégegyszer ennyit, az sem vészes árban, Stellára gondolok az aranyszínűre, sokkal jobb terméket kapunk. Vissza -visszatérője vagyok a kallos termékeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

sziluetta

2018. január 22.

Egy nagy kiszerelést vettem meg, valószínűleg azért pont ezt, mert szimpatikus volt a leírása és a hajamra valónak találtam. Már több mint 2 éve megvan szerintem, vagy talán 3, mindig félretettem valamiért és házi pakolásokkal próbálkoztam helyette. Viszont most úgy döntöttem mindenből csak akkor veszek újat, ha a régi már elfogyott, úgyhogy ki kell végezzem :D Nem tudom miért tettem félre, az utolsó pár használat után azt látom hogy gyorsan selymessé varázsolja a hajam, valamiért mégse szimpatikus, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Pepp

2016. november 4.

Nagyon szeretem ezt a pakolast, a fodrászom ajanlasaval vettem meg. Rengeteg ideig elég ez a mennyiség, és nem is kell sok belőle egy hasznalathoz. Szep puha es selymes volt tőle a hajam. Ha idoszukeben vaggyok egyszerűen csak balzsamkent használom, úgyis kifejti a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 4.

kalavirag

2016. november 3.

Első kettő használat után selymesebbnek éreztem a hajamat tőle ezen kívül nekem semmit se nyújtott, hatalmas kiszerelés a placebóból. sajnos nálam kuka. Újra venni biztos hogy nem fogom. Bár szép a csomagolása ezért két csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Nymphea

2016. augusztus 11.

A kis kiszerelést használtam, szerettem. Az illata mennyei volt, a hatása is szép volt, de sajnos zsírosított. Én balzsam helyett használtam. Ez egy 4es!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Hidratálók: Dimethiconol

Lásd még: algakivonat.