Kallos

Ár:   750 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2019. május 2.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Megújult csomagolás!

Aktív hatóanyag tartalma - A-, B1-, B2-, B3-, B5-, B6-, C-, E- vitamin, Olívaolaj, valamint banán kivonat - azonnal hidratálja, energizálja és vitalizálja a hajat.

Különleges védőréteget képez a hajon, így ellenállóbbá teszi a frizurát mind a hajszárítóból áradó forró levegő, mind az időjárás viszontagságaival szemben. Ragyogóvá, selymessé és puha tapintásúvá varázsolja a száraz, gyenge, fakó hajszálakat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

renifiesta

2021. november 20.

Az illatát nagyon szeretem olcsó termék már ezért megéri :).
A hajamon van hogy órákig is rajta hagyom, hatásáról viszont nem tudok nyilatkozni ,Nem vettem észre Különösebben semmit...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 20.

Az illatát nagyon szeretem olcsó termék már ezért megéri :).

Nesszi

2021. október 28.

Imádom az illatát, nekem úgy vallt be hogy hajmosas után először a fejbőrömbe masszíroztam be majd teljes haj hosszra, derékig erő hajam van, fényessé és egeszsegesebbé tette a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 28.

CandyShimmer

2021. augusztus 8.

Ez a hajpakolás csak 'csücsül' a hajon, nem szívódik be. Az Illata erős mű banán. Hosszú távon a samponjával együtt használva teljesen tönkretette a hajvégeimet. Ez egy olcsó sz@r. Alig bírtam helyrehozni a hajam, ingyen sem kéne. Ha lehetne mínusz csillagot kapna. Az egész márka gagyi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

balazsdora

2021. július 4.

Hozza a megszokott Kallos minőséget, szuperül teljesít, könnyen fésülhetővé, puhává teszi a hajam. Ár-érték arányban verhetetlen. Nem utolsósorban isteni illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 4.

jane79

2021. július 4.

Az ajánlások hatására vettem meg, fincsi nagyon édes banán illata van, talán a végére ezért is esett nehezemre elhasználni még jó, hogy a kisebb tégelyt vettem. Remélem azért volt valami hatása a hajamra. Az ára viszont rendkívül olcsó. Ajánlom bátran mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 4.

blondiebunny

2021. június 27.

Massziv, eros, suru allagu krem, szerintem meglehetosen hatasos, foleg pothajra. Isteni a bananillat, az egyetlen, ami szomoru, hogy nem marad a hajon:)) Nahh mindegy, azert ez allando lesz nalam a furdopolcon:D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

Vvn

2021. május 27.

Jó az illata, de csupán azért nem érdemel csillagot, mivel nem parfümről beszélünk.
A hajamnak nem árt és nem használ.
Felesleges termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 27.

A hajamnak nem árt és nem használ.
Felesleges termék.

Meli456

2021. március 13.

Mennyei illatú, de sajnos nem marad meg a hajon az illata

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 13.

Mennyei illatú, de sajnos nem marad meg a hajon az illata

Moncherrys

2021. február 17.

Nekem bejön a mű banán illata az miatt vettem meg,de a hatása katasztrofális,rosszabb lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Evolda

2021. január 23.

Egyszerűen imádom.Sprőd volt a hajam és töredezett...levágattam picit,majd nem sokra rá elkezdtem ezt használni heti 2x.Mindíg rajta hagyom egy órát.A hajam iszonyat puha azóta,nem gondoltam volna hogy ilyen jó,és az illatát is imádom,másnap is érzem a hajamban.Csak ajánlani tudom.Anyukám egyszer kipróbálta,és neki is megdícsérték a haját,hogy milyen jó puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 23.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL

A banán gyümölcséből nyert kivonat. Bőrkondicionáló hatású összetevő. Valószínűleg némi antioxidáns hatása van a bőrre.