Kallos

Ár:   750 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2019. május 2.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Megújult csomagolás!

Aktív hatóanyag tartalma - A-, B1-, B2-, B3-, B5-, B6-, C-, E- vitamin, Olívaolaj, valamint banán kivonat - azonnal hidratálja, energizálja és vitalizálja a hajat.

Különleges védőréteget képez a hajon, így ellenállóbbá teszi a frizurát mind a hajszárítóból áradó forró levegő, mind az időjárás viszontagságaival szemben. Ragyogóvá, selymessé és puha tapintásúvá varázsolja a száraz, gyenge, fakó hajszálakat.

HHH97

2020. március 2.

Nagyon kellemesen puhává varázsolja a száraz és töredezett hajamat. Egészen a hajtövekig fel szoktam vinni, de nem zsírosítja el egyáltalán. Ha elfogy, valószínűleg kipróbálok a Kallostól mást is, de a márka az marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 2.

Viki9727

2020. január 12.

Szuper az ára, óriási kiszerelés ( nekem 1 évig elég 1 doboz). Nem szeretem a banán illatot, de itt még is tetszik. Hajmosás után még egy napig érződik az illata. Puha és könnyen fésülhető lesz a hajvégem. Szőkítéstől száraz és töredezett lett a hajam, de ez hamar rendbe tette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 12.

melita93

2019. december 17.

Csodaszer! Soha de soha nem vagyok hajlandó lecserélni semmi másra. Imádom!! Az ára pedig nevetségesen olcsó a hatásához képest. Igazából minden kallos-os pakolással meg vagyok elégedve, de ő az igazi befutó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

BoglarkaJozsa

2019. december 4.

Nagyon jó kis termék, ár-érték arányban pedig pláne! Kb 750 Ft-ért jutottam hozzá a nagy kiszereléshez egy kínai boltban, szerintem szuper termék.. (ráadásul ekkora kiszereléssel szerintem minimum fél évig elleszek :D ) én megvettem hozzá a sampont is (abból is természetesen nagy kiszerelést) szép,fényes,élettel teli tőle a hajam, a tartása is jó.
Teljesen meg vagyok vele elégedve, talán ha mindenképp kéne egy negatívumot keresni, akkor az az, hogy kicsit nehezen kimosható (bár ez mindegyik Kallos termékre igaz, régebben keratinost használtam, arra is igaz).
Amikor kicsit több időm van akkor 20-25 percig pakolásként hagyom a hajamon,úgy a legjobb szerintem, de ha csak pár percem van hajat mosni akkor is "balzsamként',de természetesen 2 perc alatt nem váltja ki úgy a hatását. Az illata durván banános mosáskor, de másnapra egyébként minimálisan érződik csak,bár engem nem zavar
Nekem hajmosás után (és amúgy is) gubancolódik a hajam, sajnos még ez sem puhítja fel annyira, hogy pl el tudjam hajni a fújkálós Gliss Kurom, de nem is ebből a célból vettem az tény :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

zsanmisel

2019. november 30.

Isteni illata van, viszont másnapra lemúlik. Ettől függetlenül nagyon jó hajpakolás! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

bia93

2019. szeptember 5.

Ez a kedvenc hajpakolásom! Olcsó, nagy mennyiség, hatékony, és isteni mű-banán illata van! Általában balzsamként használom, azaz, tusolás közben, samponozás után kenem fel bőségesen a hajamra, és hagyom rajta 2-3 percig, és nagyon selymes, puha, könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam. Ráadásul az illata is hosszan megmarad a hajamban. Most a jázminosat használom, de az közel sem ennyire jó, mint ez, úgyhogy ha az végre elfogy, vissza fogok térni ehhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

fannus9

2019. augusztus 3.

Az osszes literes Kallos pakolas fantasztikus. Ennek az illata a kedvencem. Olcso es fel evig is eleg. Puha es konnyen kezelheto lesz tole a hajam. Mindenkinek csak ajanlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

TheNancy07

2019. augusztus 2.

Ami pozitív benne, hogy nagyon olcsó és rengeteg van a tégelyben. De sajnos nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy tele van szilikonnal... Ahhoz képest, hogy ennyi van benne többet vártam tőle. Hajmosás előtt 20 percet hagytam a hajamon, majd szokásos módon hajmosás. Nem igazán lett szebb a hajam, sőt. Mint halottnak a csók. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Makk Zsuzsó

2019. július 23.

Ezeknél a bödönös, fodrászkellékes hajbalzsamoknál kevés jobb van. Ár/érték arányban nincs is. Ez sem kivétel: puhítja, könnyen kezelhetővé teszi a hajat, kellemes az illata, nem irritálja a fejbőrt, kiadós. Nálam a Serical latte és ez a banános viszik a prímet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 23.

Mosizso

2019. július 10.

Kedvenc termékem, ár és érték arányban is nagyon megéri. Nem nehezíti el a hajamat, nekem az illata is nagyon tetszik és puhává is varázsolja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL

A banán gyümölcséből nyert kivonat. Bőrkondicionáló hatású összetevő. Valószínűleg némi antioxidáns hatása van a bőrre.