Best of Beauty 2019

Kallos

Ár:   750 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2019. május 2.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Megújult csomagolás!

Aktív hatóanyag tartalma - A-, B1-, B2-, B3-, B5-, B6-, C-, E- vitamin, Olívaolaj, valamint banán kivonat - azonnal hidratálja, energizálja és vitalizálja a hajat.

Különleges védőréteget képez a hajon, így ellenállóbbá teszi a frizurát mind a hajszárítóból áradó forró levegő, mind az időjárás viszontagságaival szemben. Ragyogóvá, selymessé és puha tapintásúvá varázsolja a száraz, gyenge, fakó hajszálakat.

Kitsyke

2019. június 14.

Mubanan illata van, nem tetszik! Ha ezzel kenem a hajam, gyorsabban zsirosodik,osszeall, 2 nap alatt rohadt budos lesz a hajam tole...erdekes..mert a tobbitol nem, csak ettol...3 csillagot kap, azert mert amugy magaban a hajpakolas jol hat, sima lesz a haj tole... ha valami valtozna updatelek... (eddig az egesz hajra kentem)..kivancsi leszek ha csak a vegere fogom kenni, mi lesz...

Update: hajvegekre szabad kenni, ugy jo:) ha egesz hajra kenem, zsirositja nagyon. Meg egy plusz pont azert mert a flakon full tele van:)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 14.

csill87

2019. június 12.

Megdöbbentő, de eddig van olyan jó a hatása, mint a kedvencemnek, a body shopos balzsamnak, amit évek óta használok. Most lett kiszőkítve a hajam, és gondoltam kipróbálom ezt a pakolást, úgyis már évek óta nem volt dolgom kallos termékkel. Először is az illata nekem nagyon tetszik, szerintem nem mű, de egyébként sem tartós a hajon, ami nem is baj végülis. Na de a hatás! Még úgy is, hogy nem várom ki a hatóidőt,
csak éppen felkenem meg lemosom, nagyon szép fényes és ápolt tőle a hajam. Kíváncsi leszek, hogy vajon megmarad-e ez a hatás, vagy hozzászokik majd a hajam. De most ez egy 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

fanninstaa

2019. június 11.

Nagyon bevált, az illatát egyenesen imádom, hajmosás után puha, illatos könnyen kezelhető lett tőle a hajam. Brutális mennyisége végett pedig hónapokig elég. Ár-érték arányban tökéletes hajpakolás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Gingerbread21

2019. május 16.

Kezdetben imádtam a samponjával együtt. Azonban 4 hónap folyamatos használat után a festett szőke hajam egy seprű lett tőle konkrétan. Az illatával nyert meg először, bátran használtam pakolásként egy schauma festett hajra való balzsammal egyetemben. A kiszerelés szuper, hosszú időre elég. Kezdetben megfelelően hidratálta a hajam, brutálisan selymes lett tőle és csillogó. Ám egyik napról a másikra egyre szárazabb lett a hajam tőle, ma már azt sem tudom mit lenne érdemes kipróbálnom hogy visszakapjam a csillogó élettel teli hajkoronám :( Egyébként a samponja is szárít, főképp az utolsó hajmosásoknál éreztem mikor a hajam kezdett egyre kezelhetetlenebbé válni. Kb a feléig használtam el, de elég is volt bőven belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

lichtnori

2019. május 15.

A samponjával együtt már fél éve használom, és nem tudok róla rosszat írni. Nagyon szeretem. Selymes, könnyen kifésülhető a hajam tőle. Ráadásul rohanós/szétesős, kétgyerekes anyuka vagyok, ezért nem is rendeltetetés szerűen használom. Jelenleg még nincs időm arra, hogy kivárjam azt, hogy 5 percig rajta maradjon a hajamon. Egyszerűen bekenem vele a hajam, és már öblítem is. Így is meg vagyok elégedve. Hátha még hagynám a hatóanyagokat tovább hatni! :-) Az egyetlen negatívuma - ezt a samponjánál is leírtam a véleményemben - hogy az illata nem tartós. Mondjuk nem is biztos, hogy banán illatú csíkot szeretnék magam után húzni, tehát a parfümökkel/testpermetekkel abszolút kompatibilis. Az ára és a mennyisége vicc kategória - pozitív értelemben. Ha elfogy, újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

emiko

2019. április 12.

A közeljövőben szeretném kiszőkíteni a hajamat. Kerestem egy hát itt az oldalon valami jó kis pakolást, hogy felkészítsem a hajam a "stresszre". Hát ettől olyan szép a hajam hogy lehet nem is szőkítettek. :D
Heti egyszer benedvesített hajra teszem fel, bezacskózom a copfot és rajta hagyom 1-2 órát. 2-3 naponta mosok hajat és balzsam gyanánt is ezt használom. Ár-érték arányban brutál jó. Majd később, ha elfogyott a fele legalább írok még róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

pappveronika30

2019. március 26.

Én mar kiprobaltam a keratinos es blueberry-s kallos pakolast samponnal egyutt, de eddig ez tetszett a legjobban. Szep fenyes, puha tole a hajam. Nem zavar az illata, kifejezetten tetszik :) A samponjaval egyutt hasznalom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

cicamokusz

2019. március 18.

Eddig a Kallos tejproteines pakolását használtam, ami jól teljesített, de olyan sokáig elég volt, hogy már ráuntam, így maradva a márkánál ezt a banánosat próbáltam ki. A hajtövekre nem használom, így nekem nem zsírosítja a hajam, viszont szép selymes tőle. Teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

kondakork

2019. március 9.

Azt hittem bírni fogom az illatát de mikor sokáig hagyom fent eléggé bódító és idegesítő . A keratinosat használtam előtte és ezerszer jobb volt nála... igen hamar zsírosodik tőle a hajam sajnos, másnaposan már moshatom is vagy minimum a copf kell harmadnapra . A hajvégemet se ápolja olyan jól , mint a keratinos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 9.

96viktoria

2019. február 28.

Sok Kallos terméket próbáltam már, de ez a banános hajpakolás vált be csak igazán!
Illatát imádom és amit ígér hozza is, nagyon puha és selymes tapintású lesz tőle a hajam😊 ehhez a termékhez biztosan vissza térek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 28.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!