Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2011. április 10.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Ez a piros száraz bőrre való Kallos testápoló Aloe Verával és Jojoba olajjal.

Aloe Vera és természetes antioxidánstartalma hosszan tartó hidratáltságot nyújt. A bőr selymes, bársonyos és egészséges lesz. Könnyen beszívódik, nem kelt zsíros érzést.

300 ml

angie91

2018. december 6.

A kék Kallos testápolót vettem, mert jobban tetszett az illata, ám már az első használat után égett, szinte fájt tőle a bőröm.
Az illata kellemes, de egyáltalán nem vagyok megelégedve sem az állagával, sem a hatásával. Összesen háromszor kentem a bőrömre és oda is adtam valakinek, nekem nem vált be.

angie91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

vikcsi

2016. szeptember 22.

Sok-sok évvel ezelőtt használtuk, most is csak a kép alapján ugrott be, hogy jé ilyen testápolónk volt otthon. A kék büszke tulajdonosa voltam úgy 10-12 évvel ezelőtt, úgy emlékszem ez volt az első testápoló, amit használtam. A hatására nyilván már nem emlékszem, de a szép emlékek miatt megy az 5*.

vikcsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

MarieLou

2016. szeptember 22.

Évekkel ezelőtt használtam, imádtam az illatát! :)

MarieLou
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Évekkel ezelőtt használtam, imádtam az illatát! :)

viireich

2016. május 9.

Anyukámmal használtuk régebben a rózsaszínű változatát és emlékszem, hogy nagyon szerettük! :)

viireich
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

lujzi

2015. február 9.

régebben a szép flakonja miatt feltankoltam belőle, s használgattam nyári időszakokban, de sokat nem ért. ma már nem veszek flakon alapján testápolót :-p

lujzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 9.

Gwendoline

2013. május 28.

Emlékszem régebben használtunk ilyet Anyukámmal, mostanában nem vettük még újra, de tudom, hogy rózsaszín volt nekünk, és nagyon szerettük, főleg az illatát. Lehet megint újra kéne vennünk :D ?

Gwendoline
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Domino

2012. június 24.

Még nagyon rég vettem 1 flakonnal, de meg is bántam, pénzkidobás volt csak. Az illata elviselhetetlenül büdös és émelyítően édes (ha jól emlékszem, valami epres illata volt), arról nem is beszélve, hogy közel se nyújtotta a beígért hidratáltságot.
Általában nem szokásom kidobni a megvett termékeket, amennyiben azok nem ártanak a bőrömnek, és törekszem arra hogy akkor már el is használjam őket. Ebből a szempontból ezzel sem volt probléma, de ez annyira rossz, hogy 3 használat után a kukában landolt...

Domino
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 24.

Heléna

2012. április 11.

Rettenetesen mű és hatástalan. Mintha folyékony műanyagot kentem volna magamra. Az illatára már nem is emlékszek.

Heléna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 11.

ancsika

2012. március 9.

Nekem a száraz börre való volt,mert nagyon száraz a bőröm.Meglepetésemre,hiába kenegettem,nem szívodott be.Az illata viszont nagyon szuper.

ancsika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 9.

ari620511

Korcsoport: >54
2012. március 3.

Én a pirosat használom, és nekem bejött. Az illata nagyon tetszik, és a felszívódásával sincs semmi bajom. Egy okoz gondot, hogy hol szerezzem be, mert ahol eddig vettem, ott már nem kapható.

ari620511
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. március 3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.