Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mankaa, Módosítva: 2018. március 19.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

A hajápoló krém répaolaj kivonata vitaminokban gazdag, növényi olajtartalma kiváló hajápoló hatású. Használata lággyá, könnyen kezelhetővé teszi a hajat. Zsíros és gyakran mosott hajra ajánlott.

olisamsi

2017. augusztus 10.

Ha van hajpakolas amit gyulolok az ez! budos, semmit nem ero vacak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Ha van hajpakolas amit gyulolok az ez! budos, semmit nem ero vacak!

Formidable

2017. június 19.

Nagyjából 1-1,5 évig használtam, a hajam utolsó 10 centijére vittem fel és csak néhány percig hagytam fent, mint egy balzsamot. Csodát tett a töredező hajvégeimmel, még a fodrászom is megjegyezte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Evelyyn

2013. november 16.

2 évig használtam a hajam utolsó 20 centijére kb. Most felül sötétbarna a hajam, alul vörösesbarna. Nem baj amúgy, tetszik, úgy látszik tényleg van benne valami répa-dolog :D De váltottam a keratinos pakolásra, az jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

katuska8

2013. február 19.

Eleinte nem igazán használt, kicsit zsíros maradt tőle a hajam, nem volt meg az amit vártam volna tőle ezért félre is raktam, de 1-2 hónapja újra elővettem. Most úgy használom, hogy hajmosás előtt felkenem 10 percre. Így nem marad zsíros a hajam, és szebbnek is tűnik. Az illata nagyon mű, nem is szeretem, de ezt el lehet viselni. Az ára pedig nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

Reb

2013. január 23.

Ez volt az első kallosos cuccom. Nálam is jó darabig csak ült a polcon, nem nagyon használtam. Utána elkezdtem balzsam helyett használni, nem hagytam fönn túl sokáig. A hajamat szépen hidratálta, csak nagyon elnehezítette, mintha megvastagodtak volna tőle a hajszálaim. Az illata szerintem kissé mű, de kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

médea

2012. szeptember 23.

Nem túl zsíros, selymes, fényes, könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam. Mindig csak pár percig hagyom a hajamon mint egy balzsamot, pakolásként még nem használtam. Az illata nem túl jó erős répa szaga van, de a hajon nem tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 23.

brownie

2012. július 22.

Ha van rá időm, tovább szoktam fennhagyni mint 30 perc. Elég szépen ápolja a töredezésre hajlamos hátközépig érő hajam. Még nem találtam olyan pakolást/balzsamot ami egyáltalán nem nehezíti el az amúgy nagyon gyorsan zsírosodó hajam, de ez nem vészes. Még megszoktam fejelni fújós kifésülő balzsammal meg némi hajvégápolóval is. Mindent összevetve elég jó cucc. :) 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

Clinique

2012. június 19.

Pár éve vettem a fodrászkellékesben. Nekem tetszik az illata. Jó sokáig hagyom fent a hajon. Nagyon nagy hatást nem látok a hajamon. Ezt bármelyik 1 perces balzsammal elérem. Viszont árban verhetetlen. Jó nagy mennyiséget adnak. A doboz utána tárolásra szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

Cu2tka-baba

2012. június 4.

Nekem bejött igaz én hajbalzsam helyett használtam, lehet titokban reménykedtem hogy a répa miatt szebb lesz tőle a vörös hajam:D összességében olcsó volt és használt ráadásul sokáig elég volt... tervezem h újra beszerzem mínusz pont jár nálam a kiszerelésért mert állandóan küzdöttem vele h ne ejtsem le és ne vegyek ki túl sokat se túl keveset

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

annamarialado

2012. május 6.

Kétszer vettem meg rossz döntés volt elöször a kukában végezte,,második tégely pedig félig elhasználtam utána elajándékoztam,,borzalmas a szaga,,és az állaga is hagy kivánivalót maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 6.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol