Kallos

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: Ivlisz, Módosítva: 2013. július 31.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Répa és növényi olajokat tartalmazó, vitaminokban gazdag hajpakoló krém. Használatával a haj lágy és könnyen kezelhető lesz. Minden hajtípusra ajánlott.

Kiszerelés: 275 ml

nyiffi

2019. január 27.

Egyetemista koromban nagyon sokat használtam, az első igazán jó hajpakolásom volt, pillanatok alatt elfogyott a tégely. Akkor és ott jó volt, most már más márkák termékeit próbálgatom más árkategóriában. Sokat segített a hajamon, de már nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

sziluetta

2018. december 28.

Tiniként használtam, első hajpakolásom volt. Én nagyon szerettem, fenékig érő hajamat remekül táplálta. Répás illata van, mert répás, ezért nem fogok csillagot vonni- Nem ragaszkodok pakolásokhoz, így ehhez sem ragaszkodtam, egynek jó volt, de nem egy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Linuxo

2017. július 3.

Konkrétan büdös répafőzelék szaga van a terméknek. Sajnálom, hogy nem voltam elég pofátlan a boltban és nem csavartam le a kupakját, hogy megszaglásszam. Iszonyat lassan fogyott el. Több hónapig kerülgettem, mire végre elhasználtam. A hajam amúgy lágy és ápolt volt tőle, mint az összes Kallos terméktől. Csak ez a szag ne lett volna!!! :((((

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Petrence

2017. június 16.

A Frutta után nem annyira jó, az illata nem marad meg. Az első pár használat utánszép fényes hajam lett tőle, de rendszeresen használva ez elmarad, és semmi extrát nem csinál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 16.

annushka88

2016. június 11.

Ez a kedvencem a szeriabol, az egyetlen, amitol nem tapad ossze a vekonyszalu hajam masodik napon. Nem olyan sűrű, mint a latte, es szerencsere nem suti szaga van, megis nagyon konnyen siklik a fesu a hajamban utana.
Csak a kifesulest konnyito hatasa miatt hasznalom, oszinten nem hiszek a taplalas meg egyeb igeretekben, igy nekem bevalt.
A dobozzal nem tudok megbekelni, ezt mar irtam korabban, nem praktikus vizes loncsos kezzel kurkaszni ezekben, mar a fele elhasznalasa utan teljesen megvaltozik az allaga a belenyulkalastol, viztol stb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

AppleMaple

2016. június 10.

Kedvenc! Jól végzi a dolgát és olcsó is. Bitosan újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Kedvenc! Jól végzi a dolgát és olcsó is. Bitosan újraveszem.

hszabina

2016. május 13.

A Kallos hajpakolasok a legszuperebbek. Azután ismertem meg őket , hogy a hajam az össze-vissza festestol leégett es egyszerűen tönkrement es meg igy két év után sem az igazi. Meg vagyok arról győződve hogy a Kallos Latte mentette meg a hajamat a teljes leégéstol. Kipróbáltam azóta mindegyiket majdnem a Kallos hajpakolasok közül , se ezt meg nem , olyan uncsinak tűnt , de most csak ez volt a boltban , szóval kipróbáltam es remek jo a Latte után ez a második legjobb. Ajánlom mindenkinek , en kb 15-30 percig hagyom a hajamon , es utána nagyon nagyon kioblitem , amit szerintem sokan nem ugy tesznek ezért érzik zsirosnak utána. Az illata nekem oké, akik azt írjak hogy milyen rossz , azok akkor tekerjek le a kupakjat a boltban es szagolgassak meg , ezen nincs fólia es kar sem éri a termeket es ha budosnek érzik ne vegyek meg , hat ennyi , utána nem kell panaszkodni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 13.

candycastlee

2016. április 24.

A hajam szép fényes,puha és könnyen kifésülhető lett tőle,de jobban zsírosodott és az illata sem tetszett ezért inkább mást használok ettől csak drágább árkategóriában.:c

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 24.

sildicow

2016. január 1.

Szerintem nem túlzás azt mondanom, hogy ez a legrosszabb hajápolóm ever. Szalmakazalt csinált a hajamból és még büdös is. Tiszta szerencse, hogy csak kis kiszerelést vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

Ennie86

2015. december 22.

Tini koromban használtam és emlékeim szerint szerettem. Az illatával nem voltam én se kibékülve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol