Kallos

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Agicaa1, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

A kaviár az egyik legértékesebb revitalizáló hatású hatóanyag. A benne található tápanyagok egyedülálló keverékének köszönhetően, a kaviár rendkívül erős energetizáló és regeneráló hatással rendelkezik. Magas koncentrátumban tartalmaz vitaminokat, ásványi anyagokat, lipideket és fehérjéket, melyek helyreállítják és megújítják a sérült, élettelen haj természetes erejét, ragyogását, és fiatalosságát.

Ár: 1000 , Eladó: bbianka69
Állapot: Új, Helyszín: Budapest VII, fizetés: Személyes átvétel

Kitsyke

2021. április 11.

Szerintem ennek a pakolásnak semmi értelme, olyan mintha semmit nem kennék a hajamra... Férfias illata van...Ahogy nézem az összetevőit semmi táplaló anyag nincs benne, elhasználom borotválkozáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

NovaWinter

2021. január 15.

Nekem teljesen bevált, illata enyhén férfias de nekem tetszik, szép, fényes, pár napig illatos haj az eredmény, és olcsó is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

bibike2000

2020. április 15.

A kis kiszerelésűt vettem meg belőle, mert csak az volt. Jól is tettem. Szeretem a Kallosos cuccokat, de ez annyira nem tetszett. Krémes, jó az állaga, a zsíros hajamon szárított picit, mégis puha volt tőle a hajam. Az illata viszont valami borzalom, nekem kellemetlenül büdös volt. Elhasználtam, de nem veszem újra, vannak sokkal jobb Kallos cuccok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Demetrea

2019. november 1.

A sok pozitív komment miatt gondoltam, kipróbálom én is a hajamra. Sajnos nekem nem vált be, sőt még szárazabbnak is érzem a hajam, mint előtte volt... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

fanni81

2019. október 3.

Nagyon puha lesz tőle a hajam. Bátran ajánlom.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

Nagyon puha lesz tőle a hajam. Bátran ajánlom.:)

Addika

2019. szeptember 13.

Ez egy szuper ápoló hajpakolás. Olcsó, nagy mennyiség, bátran lehet pancsolni, nem kell spórolni vele.
A száraz, töredezett, világosított hajamnak egy áldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

A száraz, töredezett, világosított hajamnak egy áldás.

Bogirl*

2019. augusztus 16.

Sajnos hosszú hónapok alatt kezdte a szőke tönkretenni a hajam. Szerencsére meg is untam, így vissza lett festve az eredeti világosbarna színre. Közben vettem ezt, mert imádom a kallos pakolásokat és a jövő évi lagzimra szép hajat szeretnék. Egy használat után nagyon tetszik. Az illata zseniális, és elsőre a hatása is nagyon szuper volt, pedig csak 5-6 percet volt a hajamon. Egyenlőre 4 csillag 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

PiciBrigii

2019. május 13.

Ár-érték arányban teljesen jó. Sőt. Akár egész évre is elég lenne nekem, pedig sokszor használtam régen. Nem egy csodaszer, de kifésülhetőbb, puhább a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

koviubi77

2018. november 15.

Én is nagyon szeretem. Igaz még csak ketszer használtam, de vmi csodát tett a hajammal. Nem törik, nem száraz, könnyű kifesulni, szép fényes lett tőle a hajam. Előtte az Avon arganolajas balzsamjat használtam, de attól semmi javulást nem tapasztaltam a hajamon, ugyanolyan száraz volt mint annak előtte is. Ez meg jóval olcsóbb termék, de mégis hozzá azt amit egy hajápolótól elvár az ember. Korai stádiumban vagyunk még egymással, de most azt mondom megérte az árát. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

thewildone

2018. október 23.

Kimondottan meglepett ez a termek, mert ettol a markatol nem var sokat az ember.
Meg vagyok vele elegedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Meg vagyok vele elegedve.

Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.