Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: riella1994, Módosítva: 2014. augusztus 6.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Különleges formulájának köszönhetően tökéletes ápolást nyújt a száraz, töredezett hajszálaknak. Aktív hatóanyagai - kakaó kivonat, keratin, tejprotein és panthenol - ragyogóan fényessé, selymessé és könnyen kezelhetővé varázsolják a hajat.

Kiszerelés: 1000 ml

Anitay

2020. március 11.

Samponnal együtt használtam. kicsit puhább lett tőle a hajam, de nem venném újra....más sokkal többet tud :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

francais

2019. október 22.

Az én hajamat is szárítja és furcsa csokoládé szaga van, ami nem marad meg, de akkor is rossz beleszagolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

viktoria566

2019. június 27.

Nem mondom azt hogy csodát művel, de jelentősen sokat segített a száraz hajamon és szép fényt adott neki 2 hét után. Ami még tetszik benne, hogy a csoki illat nem illan el, megmarad a hajban, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 27.

poldibarb

2018. augusztus 15.

Nagyon jo es olcso balzsam, mely nagyon szepen hidratalja a hajat, konnyed, nem neheziti el, szep fenyes es sima lett tole a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

nagyerika28

2018. augusztus 15.

Az illata finom, viszont amint kimosom a hajamból, az illatnak is lőttek. Elmegy kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Franciacsaj

2018. április 4.

Az illatát imádtam és a hatása is nagyon jó volt, de nem merném újra megvásárolni, ugyanis az utolsó pár használatkor már bebüdösödött, pedig nem hagytam nyitva a tubusát. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Boginyuszi

2018. február 4.

Az illata mennyei, és nagyon sokáig elég. Nagy flakon mégis olcsó. :) hatását tekintve egész jó, de elkél mellé a kifésülő spray

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

bubilany

2017. augusztus 24.

Szép fényes és puha lesz tőle a hajam. Az illatáról meg ódákat tudnék zengeni :)
Ja és nem utolsó sorban a Kallos márka állatkísérlet mentes!!!! :) <3 ezért kap egy nagy PLUSZT!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

takianna

2017. augusztus 8.

Remek termék! Véletlenül vettem meg, mert a csokis sampont akartam, de aztán kipróbáltam, és hihetetlnül puha lett tőle a hajam. Biztosan újravevős! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

katpro

2016. november 17.

Csokis samponnal együtt használom. Szép fényes, puha lesz tőle a hajam. Az illata is isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol