Kallos

Ár:   915 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Lorelaig, Módosítva: 2018. február 26.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Mélyen táplálja és védi a gyenge, élettelen hajszálakat. Egyedi formulája füge kivonattal vitalizálja a haj szerkezetét, megelőzi a hajvégek töredezését. A füge kivonat magas vitamin, antioxidáns és ásványi anyag tartalmának köszönhetően a haj egészségesebbé, erősebbé és ellenállóbbá válik.

Boudica

2019. június 22.

Nagyon szépen puhította a hajam, csak sajnos ez nem maradt meg sokáig. Nagyjából egy napig éreztem a puhaságot amit adott. Kellemes használni, olcsó és sok, az illata is finom, bár a második újra vételnél már kissé besokalltam tőle. A töredezett hajvégekkel se nagyon tudott mit kezdeni. Jó volt, jó volt, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 22.

Eedina

2019. június 5.

A drága hajbalzsamok időszakos használata után mindig visszatérek valamelyik Kallos termékhez, ugyanis ennél a márkánál érzem leginkább a hajpuhító hatást, ami megközelíti az e tulajdonsághoz idealizált valamennyi elvárást. A Fig egy kellemes lágy illat, nem túl erős, nem túl mű. Azonban ami a lényeg volna, összhatásban különbséget nem tudok tenni a többi azonos kiszerelésű Kallos balzsam hatrányára vagy akár előnyére. Illat alapján szoktam választani, eddig mindegyik bevált. A használatával kapcsolatban megjegyzem, hogy én a fejbőrbe nem masszírozom bele, csak a hajvégektől felfelé egy 20 cm-s (a kiszáradásra hajlamos) szakaszon alkalmazom kiöblítendő pakolásként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

Kesudio

2018. július 9.

Mosás közben selymes a hajam, de fésülködéskor és szárításkor nem sokat érzek belőle. Az illata nem vészes, de valóban később is érezni. Hatását nem igen éreztem, ráadásul annyira zsíros vagy nem tudom milyen, elég annyi, hogy végigfolyt öblítéskor a fülem mögött, és hatalmas ragyák nőttek tőle. Legalábbis gondolom, hogy ettől, mert előtte nem volt ilyen és mikor nem használom, akkor sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

Orchid

2018. május 20.

Olcsó és sok, ennyi pozitívuma van. A hatása elmegy, nekem zsírosítja a hajam és borzasztó szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Csirip74

2018. március 3.

Hatása nagyon jó, az illatát nem szeretem, de száraz hajon már nem is érezni. Gazdaságos, kiadós és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 3.

bogikaaa

2018. január 30.

Igaz, hogy nem régóta használom, de teljesen rendberakta a hajamat. Használtam már a csokis verziót is, de attól zsírosodott a hajam. Most viszont sokkal egészségesebbnek tűnik, fényes, könnyű kifésülni, és persze a hajvégeim sem tűnnek töredezettnek. Az illatát pedig imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Ancsuk

2018. január 13.

Teljesen más az illata a tégelyben, mint a hajon de tetszik. Előtte nekem a kaviáros fajtája volt ami higabb ez valóban pont megfelelő az állaga. Szépen ápolta a hajamat eddig 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

malnacskakingu

2017. november 20.

Egyszerűen imádom, az illatát és a terméket is! A hajam puhább lett és segített a törött hajvégeken is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Zsazsa121

2017. szeptember 12.

Az illata kicsit fura elsőre de meg lehet szokni. Az állaga szerintem pont jó nem is túl folyós nem is túl sűrű. A hajam puha lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Hidratálók: Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Propylene Glycol