Kallos

Ár:   500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HardCandy092, Módosítva: 2016. augusztus 15.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Egyedülálló, speciális hatóanyagokban gazdag tápláló, regeneráló hajban maradó balzsam, Különleges formulája-Keratinnal, Kollagénnel, hialoruuonsavval, kókuszolajjal, argánolajjal, olivaolajjal, avokádó olajjal, napraforgó olajjal, lenmagolajjal, makadámia olajjal, B3-,B5-,B6-,C- és E-vitaminnal valamint panthenollal intenzív ápolást nyújt a sérült, igénybevett, töredezett hajszálaknak.Kondicionál, véd, dúsít, könnyíti a kifésülést a haj elnehezítése nélkül. Hazsnálatával a haj selymesen lágy tapintású, könnyed és ragyogóan fényes lesz.

Laura888

2019. október 10.

Eddig a legjobb hajbalzsam. Vékony szàlú eléggé dús nagyon hosszú, kifésülhetetlen,melíros hajra hasznàlom, törölköző-szàrazon. Könnyen fésülhető , puha lesz tőle a lomkoronàm. A drogériàs termékeket magasan veri. Ajànlom vékony szàlú hajra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

pankusz

2019. május 4.

Jól bevált mikor szétroncsolódott a hajam, és kifejezetten szerettem a fújós kiszerelést, bár ki kellett tapasztalni, hogy mi az ami még nem túl sok de nem is kevés. A drótszáraz hajam mosás-pakoláls után is csak ezzel tudtam szárítani és kifésülni, puha lett tőle a hajam, az ára pedig eszméletlenül jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

junglequeen

2019. március 7.

Még nedves hajon használom szárítás előtt.
Finom puha lesz tőle a hajam, kifésülhető és nem száll, de nem is nehezíti el, nem lapul le tőle.
Szerintem szuper kis cucc :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Még nedves hajon használom szárítás előtt.
Szerintem szuper kis cucc :)

Venusz1984

2018. május 10.

Én imádom!! A hajpakolása után használom törölköző száraz hajon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 10.

Én imádom!! A hajpakolása után használom törölköző száraz hajon.

szakalydori

2016. december 20.

Csak vészesetbe ajánlom! Rendszeresen hidrogénezett hajam van és elég sprőd. Amikor ez rajta van a hajamon, egyáltalán nem látszik, hogy csúnya lenne. Szép puhává varázsolja és nem nehezíti a hajat. De ha nem teszem rá rögtön hajmosás után a terméket, akkor látszik, hogy kb 2szor olyan sprőd a hajam mind előtte (ez kb 3 hónap után fog látszani nagyon). A sok szilikonnal és nem hagyja lélegezni. Szóval csak annak ajánlom, aki amúgy is leszeretné vágatni a haját mert töredezett a vége, és amíg el nem jut fodrászhoz addig használja bátran, mert viszont hihetetlenül egészségesnek látszik tőle a haj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 20.

kicsirita

2016. november 10.

A samponja leszerepelt, de ez nagyon jó kis balzsam.
Megtartom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 10.

A samponja leszerepelt, de ez nagyon jó kis balzsam.
Megtartom :)

masni1

Korcsoport: >54
2016. október 16.

Festett hullámos hajamra használom, és utolérhetetlennek tartom. Nagyon finom az illata és isteni puhává teszi a hajamat. Tömve van természetes hatóanyaggal, vitaminnal, és ennyi pénzért ajándék. Nem is értem miért a 100 forintos üzletláncban kell ráakadnom???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. október 16.

HardCandy092

2016. augusztus 18.

Nagy meglepetés ez a termék számomra. 400 ft-ért vettem, de simán felülmúlja a drágább 1000-2000 ft-os termékeket. Eddig a Gliss-Kurra esküdtem, de ez szerintem még annál is jobb. Valahogy olyan érzésem van, hogy jobban táplálja a hajam, nem csak ráfúj valamit, amitől jobban csúszik ezért fésülhető lesz. Száraz hajon is próbáltam már és akkor is látványosan puhább hajat eredményezett. Nekem telitalálat ez a termék, abszolút újravevős. (És nagyon finom az illata.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Sodium Hyaluronate, Soluble Collagen, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.