Kallos

Ár:   580 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pinkypanka, Módosítva: 2016. február 8.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Speciális haj pro- tox formulája - Keratinnal, Kollagénnel, Hialuronsavval - és hajban maradó tulajdonságának együttese, hosszantartóan beépül a haj teljes szerkezetébe. Különleges hatóanyag tartalmának - Panthenolnak, Kókuszolajnak és Olivaolajnak - köszönhetően hidratálja, táplálja és egyedülálló módon erősíti meg a gyenge, vékonyszálú, száraz, töredezett hajszálakat. Könnyű textúrája nem nehezíti el a hajat. Használatával a haj fényessé, selymes tapitásúvá és könnyen kezelhetővé válik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Vanessza0420

2020. november 17.

Imádom, imádom, imádom!
Az illata, kiszerelése, hatása és mindene csodás.
Nem részletezem, mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 17.

Imádom, imádom, imádom!
Az illata, kiszerelése, hatása és mindene csodás.
Nem részletezem, mindenkinek ajánlom.

bibike2000

2020. április 15.

Húgomnak vettem az ősszel, mert nagyon hosszú, göndör haja van.Nagyon jól fésülhető, puha textúrájú lett tőle a haja. Sokáig elég,pedig kis tégelyben van. Kevés kell belőle, mert zsíros. Az illata kicsit szappanos, de nem rossz. Zsírosodásra hajlamos hajra nem ajánlott. 250 ml kicsit sok 900 forintért a kallos termékek között, de nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Renikke

2019. december 8.

Imádom, nagyon kevés kell belőle viszont (ami elég is csak fénylik a kezem tőle és a hajvégekre kenem inkább) mert zsíros a hatás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

elvanui

2019. július 29.

De jó ez!! Tévedésből vettem, a sima pakolást akartam, de igazából tök jó. Az én hajam borzalmas, törik a vége, zsírosodik a töve és vékonyszálú is. Plusz ugye szőkítem. Mindig csak terhesen tudtam szép hosszúra növeszteni, egyébként mindig letörik annyi, amennyi nő:(. Ez egy kicsit segít rajta. Nem sokat, de nem olyan száraz a vége, mint szokott lenni. Ez már jó:)! De azért kíváncsi vagyok a másikra is. Egyelőre négyes, majd meglátjuk, hosszú távon mit csinál.
Ja, még annyi, hogy nagyon erős bolgár rózsaolaj illata van (tudjátok, a fatokos-hagymakupolás), aki azt nem szereti, inkább kerülje el. Nekem tetszik, de tényleg erős egyébként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 29.

Lichike

2019. június 3.

Csak jókat olvastam itt róla itt Krémmánián, szóval gondoltam kipróbálom. Rossz döntés volt... Sosem használtam még ilyen rossz hajban maradó terméket. Ahogy a leírásban volt, nedves hajra felvittem, egyenletesen eloszlattam. Utána próbáltam kifésülni szárítás közben, de összeragadt a hajam, és nem ment. Rengeteg helyen csomós lett, és száradás után úgy nézett ki a hajam, mint ha egy agyonhasznált seprűvég lenne. Az iszonyatosan büdös szagáról nem is beszélek. Alig tudtam utána rendbetenni a hajam egyéb hajápolókkal és olajokkal. Nem szívódott be és még ragacsos is. NEM ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

GyorfiBernadett

2018. december 20.

Szerintem szuper hajapolo.Az arahoz kepest jo az osszetele is. Rajottem hogy meg kell tanulni hasznalni,mert tenyleg keves kell belole nagyon az is inkabb vizes hajra es a hatasa par ora utan jelentkezik,mikor tenyleg beszivodik a hajba addig valoban ragacsos a tapintasa.
Extra tipp: maszkkent is hasznalom osszeverve olajokkal hajmosas elott ,csodas puha haj az eredmeny. (Persze csak a vegekre,ha vekonyszalu,zsirosodasra hajlamos hajad van)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 20.

aphrodite9

2018. szeptember 12.

Nem jó ne vegyétek! Amint kimosom a hajamból mintha be se kentem volna! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Nem jó ne vegyétek! Amint kimosom a hajamból mintha be se kentem volna! :D

kdorcsi

2018. augusztus 9.

Egy mellényúlás eredménye , hogy a kosaramba került. Eredetileg a kimosható hajpakoló krémet szerettem volna kipróbálni de már csak itthon vettem észre hogy ezt sikerült levennem a polcról. Fenntartásokkal próbáltam ki mert előtte sosem használtam olyan balzsamot amit nem kellett volna kimosni. Első alkalomra meglepődtem ,hogy milyen fényes és sima hajam lett tőle és ráadásul kellemes tartós illata volt. Ez volt a véleményem a rákövetkező jó pár használat után is . Ha akkor írok véleményt róla akkor csodaszernek tartanám.De egy kis idő után valami megváltozott hiába figyeltem a mennyiségre a hajam valószínűleg megunta nem szívta be rendesen és zsíros ragacsos hajat eredményezett hiába próbálkoztam többször is. Így csak a termék felét tudtam rendesen elhasználni.Sajnáltam pedig olcsó és meglepően jó volt ,azóta kimosható verzióra váltottam és az szuperál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

dali

2018. június 2.

Iszonyatosan olcsó, nagyon kevés is elég belőle, és szép, egészséges tapintású tőle a hajam. Később update-elek, hogy milyen a hosszútávú hatása, de egyelőre nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

typical

2017. december 17.

Update 2017 dec: Végül leveszek egy csillagot, ritkán nyúlok ehhez a termékhez hajmosás után. Nagyon könnyen túlzásba lehet vele esni úgy, hogy ragacsos marad utána haj, nem szívja be rendesen, és újra mosás után kiált a hajam miatta. Plusz megfigyeléseim, hogy elég matt végeredményt ad sajnos, de a használata után a nagyon vékonyszálú hajamat teltebbnek érzem. Nem rossz végülis, de van ebben a kategóriában olyan ápolóm, amit sokkal jobban szeretek (sajnos azt Európában hivatalosan nem árulják, egy kínaiban bukkantam rá egyszer, de azóta még nem láttam máshol).

2017. febr: Kifejezetten hajban maradó terméket kerestem, évek óta szőkére festem a hajam, ezért minden hajmosás után használok valamit. Szemezgettem hajvégápoló olajokkal, de én nem csak hajvégekre akarom kenni, hanem a hosszára, és féltem, hogy még gyorsabban zsírosodna a hajam. Pár hete használom, és összeségében elégedett vagyok vele. Az illata számomra semleges, nem rossz, kicsit talán olyan gyógyszertáras, mint a csomagolása is. Törülközőszáraz hajra szoktam felkenni, fésülködés előtt. Valóban puha lesz a hajam, könnyebben tudom kifésülni és a töredezett végeket is lesimítja valamennyire. Ha hajszárítás után túlságosan szétáll vagy valamitől száll a hajam, minimális mennyiséget eloszlatok még rajta és ez rendbeteszi. Ilyenkor tényleg keveset használok, mert különben lassan szívódik be.
A 250 ml-s is rengetegnek tűnik, de ha elfogy, szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

A 250 ml-s is rengetegnek tűnik, de ha elfogy, szerintem újra fogom venni.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin, Soluble Collagen, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol