Kallos

Ár:   915 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szandra90, az összetevőket feltöltötte: dorcus89, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Speciális haj pro-tox formulája - Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval - tökéletesen beépül a haj teljes szerkezetébe, egyedülálló módon erősíti meg a gyenge, vékonyszálú, száraz és töredezett hajszálakat. Panthenol, Kókuszolaj és Olívaolaj tartalma mélyen regenerál és táplál. Használatával a haj egészséges, fényes és selymes lesz.

Pecci

2019. március 15.

Imádom ezt a hajpakolast! Gyönyörű szép fényes, csillago, hidratált lesz tőle az egyébként gondor, vörösesbarna hajam, ami azért nagyon nagy szó, mert eddig egy márka és termék sem hozta ezt. Amióta használom, nem száraz a hajam, eltűnt a sprodseg, végre ki tudom fesulni a pihepuha, selymes hajam, és kezelhetővé vált. Rendbe szedte a hajam teljesen. Én hajmosas előtti hajpakolaskent (heti kétszer felkenem száraz hajra az anyagot, rá zuhanysapi 2 órára, a zuhanysapira teszek még egy meleg sapkát, majd kimosom) és hajbalzsamkent is használom, mindkét verzióban tökéletesen funkcionál. Az illata is nagyon tetszik: tartós és kellemes. Úgy gondolom, nem váltok már más termékre, többször ujravevos lesz. Csodaszer, de tényleg.

Pecci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

junglequeen

2019. március 7.

Szokásosan hozza a Kallos hajpakolás minőséget.
Ár/érték arányban verhetetlenek.
Nekem nincs bajom az illatával sem.

junglequeen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Szokásosan hozza a Kallos hajpakolás minőséget.
Ár/érték arányban verhetetlenek.
Nekem nincs bajom az illatával sem.

Renus

2019. február 19.

Update: A hatása az nagyon jó, viszont az illata nem tetszik fojtogató, fejfájdító. Emiatt sajnos nem tudom tovább használni.

A nagy kiszerelést vettem meg 1000 ml.
20 percet hagytam a hajamon (haj közepétől, végéig kentem fel), kevés is elég belőle.
Azt hiszem egy darabig elég lesz annak ellenére hogy sok, hosszú, göndör hajam van. :)
Ez a pakolás csodaszer számomra, (eddig a hajam kibontása szenvedés volt konkrétan),
most pedig szinte siklott a fésű benne.
Az illata is nagyon jó, pihe puha, csillogó lett a száraz hajam.
Hatalmas mennyiséget kapunk olcsón.
Nagyon boldog vagyok, hogy rátaláltam erre a szuper termékre!
Meleg szívvel ajánlom mindenkinek!
Ha lehetne 10 csillagot adnék.

Renus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

A nagy kiszerelést vettem meg 1000 ml.
most pedig szinte siklott a fésű benne.
Az illata is nagyon jó, pihe puha, csillogó lett a száraz hajam.
Hatalmas mennyiséget kapunk olcsón.
Nagyon boldog vagyok, hogy rátaláltam erre a szuper termékre!
Meleg szívvel ajánlom mindenkinek!
Ha lehetne 10 csillagot adnék.

Purrfect

2019. február 19.

A hatása tetszik, de az illata nagyon nem. :( Elhasználom de az illata miatt nem veszem újra.

Purrfect
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

nikolett

2019. február 12.

En is megvettem a litereset, de nekem nem tul sok mindent csinalt a hajammal. :( Pedig biztam benne. Fenyesebb, nem neheziti el, de onmagaban keves lenne. A hatso, szaraz reszeit a hajamnak sajnos nem tudja kezelni. Negyest kap, mert nem akarom lepontozni, de nekem mar periferiara kerult.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

eliffe002

2019. január 1.

Összes kallos balzsam kiváló, de ez az egyik legjobb. Samponjával együtt verhetetlen kombó

eliffe002
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

Victoriaformosa

2018. december 9.

Szőkített, kissé nyúlós, száraz hajamra vettem ezt a pakolást. Isteni amit tett vele! Gyönyörűen csillogó, ápolt, puha és könnyen fésülhető lesz a hajam tőle. Az pedig hab a tortán, hogy az illata valami elképesztően finom! Csak ajánlani tudom!

Victoriaformosa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

esztietta

2018. november 11.

Nem is tudom már hanyadszor veszem újra.
Már első használat után ragyogó, egészséges fénnyel övezte körbe a hajkoronám. Azóta is imádom. Minden hajmosásnál használom, tehát heti 2-3x, nem meríti ki. Azóta is ugyanazt a csodás hatást nyújtja, mint legelőször.

esztietta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

Nem is tudom már hanyadszor veszem újra.

legesleg

2018. november 11.

Ár-érték arányban megfelelő!!!! :) Mindenkinek ajánlom (festett szőke haj)

legesleg
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 11.

Ár-érték arányban megfelelő!!!! :) Mindenkinek ajánlom (festett szőke haj)

Panni21

2018. szeptember 22.

Már annyian ajánlották a figyelmembe a márkát, hogy muszáj volt kipróbálnom. Találomra választottam ezt a hajpakolást, és talán még életemben nem csalódtam ekkorát.....kellemesen.
Az ára valóban utolérhetetlen (275ml-t szereztem be 1,50€-ért), a hatását tekintve pedig ott van a 8-10-szeresébe kerülő profi hajápolók mellett, sőt, nem egyet meg is előzött. Kellemes tisztaság-illata van, nem marad meg hajmosás után. Könnyű kiöblíteni, a hajam pedig mennyeien puha marad a egészen a következő hajmosásig. Rendeltetésszerűen használom, a feltüntetett időtartamig (3-5 perc) hagyom hatni.
Hosszú, de vékonyszálú, nem túl dús (sajnos) hajam van, és mivel maga a krém meglehetősen sűrű (ennek ellenére meglepően könnyű eloszlatni), a kis kiszerelés is várhatóan hosszú ideig (3-4 hónap biztosan) elég lesz.
Nem zavar, hogy szilikonos, sajnos az én gyenge, sérülékeny hajam esetében elképzelhetetlen lenne a szilikon teljes elhagyása (egyedül samponokban szoktam kerülni, ha tudom, mivel gyorsabban zsírosodik tőle a hajam).
Imádom 💕

Panni21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Imádom 💕

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin, Soluble Collagen, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol