Kallos

Ár:   915 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szandra90, az összetevőket feltöltötte: dorcus89, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Speciális haj pro-tox formulája - Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval - tökéletesen beépül a haj teljes szerkezetébe, egyedülálló módon erősíti meg a gyenge, vékonyszálú, száraz és töredezett hajszálakat. Panthenol, Kókuszolaj és Olívaolaj tartalma mélyen regenerál és táplál. Használatával a haj egészséges, fényes és selymes lesz.

kitti5406

2021. július 8.

Nagyon jó pakolás volt, imádtam használni, de nálunk csak a kisebb kiszerelésben volt kapható, de érezhetően javított a hajam kinézetén és puhább lett. én hajmosás előtt is feltettem ún. előpakolásként, nekem így vált be a legjobban!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 8.

Rina09

2021. június 22.

Nekem nagyon bevált ez a pakolás. Puha és selymes lett tőle a hajam. Mindenkinek ajánlom, hogy legalább próbálja ki. Nem mellesleg ár érték arányban is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

womanitina

2021. május 31.

Szeretem, a festett hajamra tökéletesen bevált!;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 31.

Szeretem, a festett hajamra tökéletesen bevált!;)

UjvariOlimpia

2021. április 26.

Első használat után szerelem, a Garnier 10in1-al használom és a károsodott megégetett hajam végre FÉNYES! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

Olív

2021. március 28.

Alapjában véve egy nagyon jó pakolás, mindent tud, amit elvárnék egy pakolástól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 28.

noricza

2021. március 24.

Samponjával együtt használtam. Korábban próbáltam más kallos pakolást (többet is) az jobban bejött. Ez valahogy nekem többet ártott mint használt. A boltban az eladó beszélt rá próbáljam ki mert szőkített hajra milyen jó. Nekem szállt, töredezett tőle a hajam és szárazabb lett mint volt. Nekem valahogy nem jött be :( A tégelye a szokásos kallos kinylódós bödön, én már hozzászoktam, ennyi pénzért teljesen rendben van a kiszerelés mint, azt ahogy a kallostól megszoktuk, de számomra ez a termék nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

maedusa

2021. március 24.

Nagyon jó hajpakolás festett, töredezett hajra is. Tégelye valóban nem túl felhasználóbarát, vizes kézzel nehéz letekerni, de ár-érték arányban ez egy nagyon jó termék. Nekem illata is bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 24.

Stella1993

2021. március 19.

Az illatával nem vagyok kibékülve, de amúgy ár-érték arányban nagyon jó termék. Hajhosszra és hajvégre kenek belőle, hajtőre egyáltalán nem, mert zsírosít. A tégely katasztrófa, vizes kézzel nem tudom lecsavarni a kupakot + nagyon vigyázni kell amíg tele van, mert könnyű összenyomni a tubus oldalát és így könnyen ki lehet önteni a pakolást :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

elynor91

2021. február 28.

Eddigi legjobb hajpakolásom, mindent tud, amit tudnia kell, gyönyörű, puha, könnyen kifésülhető utána a hajam, nem zsírosít, pedig a hajtőhöz is szoktam felvinni és vékony szálú, hosszú hajam van. Ja és nem mellesleg a legfinomabb illatú, engem a Burberry Weekend parfümre emlékeztet<3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

MiuMiu99

2021. február 28.

Number one kedvencem a Kallos hajpakolások közül, még a keratinos sem tudja felülmúlni. Olyan széppé teszi a szőkített végű, korántsem tökéletes állapotban lévő hajamat, hogy az valami eszméletlen. Rendkívül gazdaságos ez az egyliteres kiszerelés. Én az illatát is nagyon szeretem, de hatását tekintve tényleg verhetetlen, pedig már rengeteg hajpakolást kipróbáltam az évek során.
Fun fact: Most épp keresem az utódját, aki ledöntheti a trónról, hiszen berendeltem az összes létező Kallos hajpakolást,amit még nem próbáltam. Nem mintha kellene ennél jobb, csak kíváncsi vagyok, létezik-e egyáltalán olyan. :) Eddig hármat próbáltam ki, de még mindig ő a nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 28.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin, Soluble Collagen, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol