Kallos

Ár:   915 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szandra90, az összetevőket feltöltötte: dorcus89, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Speciális haj pro-tox formulája - Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval - tökéletesen beépül a haj teljes szerkezetébe, egyedülálló módon erősíti meg a gyenge, vékonyszálú, száraz és töredezett hajszálakat. Panthenol, Kókuszolaj és Olívaolaj tartalma mélyen regenerál és táplál. Használatával a haj egészséges, fényes és selymes lesz.

Kriszta180222

2020. június 26.

Ajándékba kaptam, és azt kell, hogy mondjam az én hajam nagyon szereti. Az utóbbi időben valamiért nagyon gubancolódik és kifésülő spray nélkül lehetetlenség kifésülni (még a kedvenc Yunsey balzsamom után is, ami eddig remekül teljesített), na miután ezt használtam spray nélkül is gond nélkül fésülködtem, és ami meglepett, hogy magától száradt a hajam és még így is olyan puha volt mint a selyem. Nagyon remélem, hogy a literes kiszerelés végéig így fog működni, mert akkor megtaláltam az eddigi legjobb ár-érték arányú terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Brunettee

2020. május 25.

Semmi extrém gondja nem volt a hajamnak, mikor megvettem, csak szerettem volna egy kis extra ápolást. Kipróbáltam az 5 perces hatóidővel, és fél órára is hagytam már fent, hajmosás előtt. Csak a hajhosszra és a végekre használom, így nem zsírosít. Szerintem jól ápol, puha lesz a hajam, könnyű kifésülni. Az illata is egész jó. A kis kiszerelés van meg, heti egyszeri használat mellett még mindig megvan a fele, pedig nem spórolok. Viszont néha elvisel egy kis olajat a hajvégem, pedig nem extra száraz, de ettől függetlenül szerintem jó kis pakolás, szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

RoseGold88

2020. május 9.

Ma használtam először. A sampon verzióját már próbáltam, de nem jött be, száraz lett tőle nagyon a hajam. Sokat nem vártam ettől a pakolástól, igazából véletlenül került hozzám, kivételesen a Páromat küldtem a fodrászkellékeshez, hogy hozza a szokott keratinos hajpakolásomat, erre ezt hozta helyette. :D Igazából nem olyan rossz, de nem is nagy szám. Hajolajat mindenképpen kell mellé használni, valamint én még argánolajos permetet is teszek rá. A szokásos heti 1x-i ricinusos-panthenolos hajkúrá nem fogom tudni elhagyni mellette...
Az illata a régi WU2 samponra emlékeztet, annyira nem szeretem, jobban bejönnek a lágyabb,kifinomultabb illatok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

bogyoesbaboca

2020. március 29.

Nagyon jó puha lesz tőle a hajam. Könnyű kifesulni az illata is tettszik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Nagyon jó puha lesz tőle a hajam. Könnyű kifesulni az illata is tettszik

zsanmisel

2020. január 26.

CSODA! A legjobb hajpakolás amit valaha használtam! Extra puha, selymes, fényes lesz tőle a haj! Illatra is isteni, árban verhetetlen! Száraz, töredező, tövénél gyakran zsírosodó, néha lelapult hajamra tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Renikke

2019. december 8.

Igazából egy csoda. A baj annyi, hogy hozzászokik a hajam a nagy kiszerelés végére, és már nem olyan extrém puha a hatás,szünet kell, aztán újra :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

noradrenalin

2019. december 5.

Nekem ez a 2. legkedvencebb pakolásom, mindig visszatérek hozzá. Puha, könnyen fésülhető, selymes lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Mantra

2019. december 5.

Ezzel a mennyiséggel sokáig elleszünk, hiába vagyunk rá ketten. Az 5 perces hatóidőn túl még nem használtam, mert így is csodásan teszi a dolgát. Azért hajolajat használok a kifésüléshez, arról nem tudok lemondani. :)
Szép, selymes, fényes, egészségesnek látszó hajat varázsol. Az illatát szeretem és nagyon emlékeztet egy régi, talán gyerekkori illatra, de nem tudok rájönni mire...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 5.

nemesmoni90

2019. október 3.

Most vettem meg nemrég ezt a fajta pakolást.
Eddig csak 2* használtam de egyszerűen ez is csodás.
Selymes és puha a hajam tőle és nem nehezíti el (ami nekem a legfontosabb) és könnyen kifésűlhető lesz a hajkoronám tőle.
IMÁDOM!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Most vettem meg nemrég ezt a fajta pakolást.
Eddig csak 2* használtam de egyszerűen ez is csodás.
IMÁDOM!!!

ImolaV15

2019. szeptember 27.

A kallos hajpakolások a legjobbak, ez a kis csoda sem hazudtolja meg önmagát:) Tudja amit a társai nagyrésze is: puha, selymes, fantasztikus illatú haj. Ha hozzászokik a hajam, akkor egy idő után alábbbhagy a "csodahatás", de a keratinos társával ilyenkor cserélgetve használom. Anyukámnak viszont ez vált be teljes mértékben, másfélét nem is hajlandó használni:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin, Soluble Collagen, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol