Kallos

Ár:   915 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szandra90, az összetevőket feltöltötte: dorcus89, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Speciális haj pro-tox formulája - Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval - tökéletesen beépül a haj teljes szerkezetébe, egyedülálló módon erősíti meg a gyenge, vékonyszálú, száraz és töredezett hajszálakat. Panthenol, Kókuszolaj és Olívaolaj tartalma mélyen regenerál és táplál. Használatával a haj egészséges, fényes és selymes lesz.

Ár: 500 , Eladó: pilleriin
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, Széll Kálmán tér, fizetés: Személyesen átvehető a Széll Kálmán téren
Sztellaaaaa

2019. április 22.

Nagyszerűen és látványosan hat már az első használat után, de csak úgy hogy hozzákevertem ricinusolajat és keratint, önmagában nem próbáltam.
1 literért 900Ft-ot bőven megér, bár én elég folyósnak látom de ez nem baj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 22.

1 literért 900Ft-ot bőven megér, bár én elég folyósnak látom de ez nem baj.

JuditTTT

2019. április 13.

Nem rossz, de az összetevői miatt nem vettem meg újra. Hatékonyságban nekem a sima, nem hidrogénezett kókuszolaj jobban bevált. Néha egy tojással összekeverem, meg egy kis mézzel és hajpakolásként ennyi jobban működik, mint bármilyen hajbalzsam. Nem húzom le, de nagyrészt ez a pakolás is olívaolaj, kókuszolaj, zsíralkohol, a kollagén és hialuronsav kevés benne. A végén meg az a két tartósítószer... uhh, durva cuccok ám. Ezért nem is tettem fejbőrre, csak hajvégekre. Ez nekem nem szívódjon fel sehová.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

horiniki

2019. április 9.

Szinte az össze Kallos hajpakolást végigpróbáltam. Ár érték arányban szerintem a legjobb. Nekem mind bejött, lehet próbálgatni, megéri :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

FarkasManka

2019. április 8.

Ennyi pénzért nagyon megéri , de nálam a csodát nem ez a termék hozta el. Probléma mentes hajra kiváló bár az illata elég tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

Pecci

2019. március 15.

Imádom ezt a hajpakolast! Gyönyörű szép fényes, csillago, hidratált lesz tőle az egyébként gondor, vörösesbarna hajam, ami azért nagyon nagy szó, mert eddig egy márka és termék sem hozta ezt. Amióta használom, nem száraz a hajam, eltűnt a sprodseg, végre ki tudom fesulni a pihepuha, selymes hajam, és kezelhetővé vált. Rendbe szedte a hajam teljesen. Én hajmosas előtti hajpakolaskent (heti kétszer felkenem száraz hajra az anyagot, rá zuhanysapi 2 órára, a zuhanysapira teszek még egy meleg sapkát, majd kimosom) és hajbalzsamkent is használom, mindkét verzióban tökéletesen funkcionál. Az illata is nagyon tetszik: tartós és kellemes. Úgy gondolom, nem váltok már más termékre, többször ujravevos lesz. Csodaszer, de tényleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

junglequeen

2019. március 7.

Szokásosan hozza a Kallos hajpakolás minőséget.
Ár/érték arányban verhetetlenek.
Nekem nincs bajom az illatával sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Szokásosan hozza a Kallos hajpakolás minőséget.
Ár/érték arányban verhetetlenek.
Nekem nincs bajom az illatával sem.

Renus

2019. február 19.

Update: A hatása az nagyon jó, viszont az illata nem tetszik fojtogató, fejfájdító. Emiatt sajnos nem tudom tovább használni.

A nagy kiszerelést vettem meg 1000 ml.
20 percet hagytam a hajamon (haj közepétől, végéig kentem fel), kevés is elég belőle.
Azt hiszem egy darabig elég lesz annak ellenére hogy sok, hosszú, göndör hajam van. :)
Ez a pakolás csodaszer számomra, (eddig a hajam kibontása szenvedés volt konkrétan),
most pedig szinte siklott a fésű benne.
Az illata is nagyon jó, pihe puha, csillogó lett a száraz hajam.
Hatalmas mennyiséget kapunk olcsón.
Nagyon boldog vagyok, hogy rátaláltam erre a szuper termékre!
Meleg szívvel ajánlom mindenkinek!
Ha lehetne 10 csillagot adnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

A nagy kiszerelést vettem meg 1000 ml.
most pedig szinte siklott a fésű benne.
Az illata is nagyon jó, pihe puha, csillogó lett a száraz hajam.
Hatalmas mennyiséget kapunk olcsón.
Nagyon boldog vagyok, hogy rátaláltam erre a szuper termékre!
Meleg szívvel ajánlom mindenkinek!
Ha lehetne 10 csillagot adnék.

Purrfect

2019. február 19.

A hatása tetszik, de az illata nagyon nem. :( Elhasználom de az illata miatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

nikolett

2019. február 12.

En is megvettem a litereset, de nekem nem tul sok mindent csinalt a hajammal. :( Pedig biztam benne. Fenyesebb, nem neheziti el, de onmagaban keves lenne. A hatso, szaraz reszeit a hajamnak sajnos nem tudja kezelni. Negyest kap, mert nem akarom lepontozni, de nekem mar periferiara kerult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

eliffe002

2019. január 1.

Összes kallos balzsam kiváló, de ez az egyik legjobb. Samponjával együtt verhetetlen kombó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin, Soluble Collagen, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol