Best of Beauty 2019

Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvi07, Módosítva: 2011. december 27.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Regeneráló balzsam, használatával a haj selymesen lágy, könnyen kifésülhető lesz. Hatóanyagai védik a hajat a káros környezeti hatásokkal szemben.

pinkprincess112

2018. február 23.

Nagyon nagyon megutáltam! Szilikon és 0 hatás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

Nagyon nagyon megutáltam! Szilikon és 0 hatás!

bogiihorvaath

2016. augusztus 18.

Egyszerűen imádom! Nagyon jó illata van, nem hagy nehéz érzést a hajamon, nekem nem zsírosította el a hajamat többszöri használat után sem. Hajszárítást, fésülést merőben leegyszerűsíti. Csak ajánlani tudom. És ennyi pénzért.....♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

koxy001

2015. január 26.

Sokáig használtam mert alapjában jó termék, jól kifésülhetővé tette a hajamat, az ára is kedvező. Már egy ideje a Kasmír Keratinos változatot használom és szerintem az lényegesen jobb pedig csak kb. 100 Ft van a kettő között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

Pingvinke2000

2015. január 12.

Régen használtam ezt, de valahogy nem az igazi. Másnapra már nem is látszott a hajamon, hogy használtam volna balzsamot, de hajmosás után könnyen tudtam fésülködni. Illata nagyon tetszett, a kiszerelése praktikus...ára is jó. Kipróbálni jó volt, de vannak ettől sokkal jobbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

Maniac

2014. július 3.

Régen ricinusolajjal kevertem, akkor használt, de nyilván nem ez tette ápolttá a hajam. Használtam mostanában magában, de mivel semmi hatóanyag tartalma, csak szilikon, ami bevonja a hajszálakat, ezért nem is csinál semmit a hajammal. Ha sokat teszek elnehezít, ha keveset, száraz marad a hajvégem. Fejtetőre nem szabad tenni belőle. Olcsó, de nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 3.

nittaa00

2014. május 31.

Csak azért vettem meg mert nagy és az ára se rossz, de soha többet :D sztem semmit nem ér. Alig várom h elfogyjon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

love_cinderella

2014. május 12.

Fèlve vettem meg, mivel a GoGo samponjával már befürödtem az eurós boltban. De ennyi pènzèrt gondoltam akkor se dobok ki sok pènzt majdcsak elkenegetem. De! Kellemesen csalódtam benne, èn a száraz göndör hajamra bőven viszek fel belőle a fejbőrre ès a hosszra egyaránt. Nagyon szèp puha gubancmentes hajat varázsolt! :) Ennyi pènzèrt nagyon megèrte ez az 1 liter!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 12.

muffinmonsuta

2014. február 11.

Elküldtem anyumat hogy vegyen nekem valami hajpakolást és hazajött egy ilyennel...xD Hát ez egy balzsam....na mindegy. A kinézete egész jó,jó nagy,ára is jó. Hatása egy teljesen átlagos balzsam én alig vártam,hogy elhasználhassam szerintem többet nem veszek majd.:3 Azért kap 4 csillagot,mert amit ígért azt betartja..Gondolok itt a puhább,fésülhetőbb hajra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 11.

Lexi90

2013. október 9.

Nálam benne van a top 5-ben, ha balzsamokról van szó, remek áron lehet nagy mennyiséghez hozzájutni, és szuper puha lesz tőle a haj!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

claudia

2013. augusztus 13.

Nos, ez is megvolt.
Nekem ez meg sem közelíti a keratinos kistesóját, mert hát ugye nincsenek benne hatóanyagok.
Illatával semmi bajom, nekem kicsit művi őszibarackos. Nem táplál, csak a kifésülésben segít. Nem lett annyira puhább vagy fényesebb a hajam tőle mint általában, tehát egy roncsolt hajnak ez semmire sem elég, kell még utána valamilyen jól bevált pakolás is.
Csak elhasználom, kidobni azért nem fogom. Végszükség esetén tökéletes, de azért maradok a másiknál :) (ha egyáltalán valaha találok itt a környéken belőle, mert netről rendelni meg drága kiszállítás miatt :/ )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Nos, ez is megvolt.

Hidratálók: Propylene Glycol