Kallos

Ár:   990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvi07, Módosítva: 2011. december 27.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Regeneráló balzsam, használatával a haj selymesen lágy, könnyen kifésülhető lesz. Hatóanyagai védik a hajat a káros környezeti hatásokkal szemben.

rockhormon

2020. május 26.

Gyorsan hat, nem kell sokáig fenn hagyni. Évek óta használom, egészségesen elnehezíti az amúgy száraz hajam és a kifésülés is egyszerű vele! Soha nélküle.

Ár érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Ár érték arányban verhetetlen.

pinkprincess112

2018. február 23.

Nagyon nagyon megutáltam! Szilikon és 0 hatás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

Nagyon nagyon megutáltam! Szilikon és 0 hatás!

bogiihorvaath

2016. augusztus 18.

Egyszerűen imádom! Nagyon jó illata van, nem hagy nehéz érzést a hajamon, nekem nem zsírosította el a hajamat többszöri használat után sem. Hajszárítást, fésülést merőben leegyszerűsíti. Csak ajánlani tudom. És ennyi pénzért.....♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

koxy001

2015. január 26.

Sokáig használtam mert alapjában jó termék, jól kifésülhetővé tette a hajamat, az ára is kedvező. Már egy ideje a Kasmír Keratinos változatot használom és szerintem az lényegesen jobb pedig csak kb. 100 Ft van a kettő között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

Pingvinke2000

2015. január 12.

Régen használtam ezt, de valahogy nem az igazi. Másnapra már nem is látszott a hajamon, hogy használtam volna balzsamot, de hajmosás után könnyen tudtam fésülködni. Illata nagyon tetszett, a kiszerelése praktikus...ára is jó. Kipróbálni jó volt, de vannak ettől sokkal jobbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

Maniac

2014. július 3.

Régen ricinusolajjal kevertem, akkor használt, de nyilván nem ez tette ápolttá a hajam. Használtam mostanában magában, de mivel semmi hatóanyag tartalma, csak szilikon, ami bevonja a hajszálakat, ezért nem is csinál semmit a hajammal. Ha sokat teszek elnehezít, ha keveset, száraz marad a hajvégem. Fejtetőre nem szabad tenni belőle. Olcsó, de nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

nittaa00

2014. május 31.

Csak azért vettem meg mert nagy és az ára se rossz, de soha többet :D sztem semmit nem ér. Alig várom h elfogyjon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

love_cinderella

2014. május 12.

Fèlve vettem meg, mivel a GoGo samponjával már befürödtem az eurós boltban. De ennyi pènzèrt gondoltam akkor se dobok ki sok pènzt majdcsak elkenegetem. De! Kellemesen csalódtam benne, èn a száraz göndör hajamra bőven viszek fel belőle a fejbőrre ès a hosszra egyaránt. Nagyon szèp puha gubancmentes hajat varázsolt! :) Ennyi pènzèrt nagyon megèrte ez az 1 liter!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

muffinmonsuta

2014. február 11.

Elküldtem anyumat hogy vegyen nekem valami hajpakolást és hazajött egy ilyennel...xD Hát ez egy balzsam....na mindegy. A kinézete egész jó,jó nagy,ára is jó. Hatása egy teljesen átlagos balzsam én alig vártam,hogy elhasználhassam szerintem többet nem veszek majd.:3 Azért kap 4 csillagot,mert amit ígért azt betartja..Gondolok itt a puhább,fésülhetőbb hajra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

Lexi90

2013. október 9.

Nálam benne van a top 5-ben, ha balzsamokról van szó, remek áron lehet nagy mennyiséghez hozzájutni, és szuper puha lesz tőle a haj!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

Hidratálók: Propylene Glycol