Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. december 4.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Tejproteinekben, vitaminokban, ásványi anyagokban gazdag összetevői által újjáépíti a haj természetes szerkezetét. Regenerálja a száraz, töredezett, kémiailag kezelt hajat, amely ez által selymes, lágy tapintású és ragyogó lesz.

Kiszerelés: 200 ml / 500 ml / 1000 ml

Ancsibaba1993

2018. október 25.

Nem fogja újjáépíteni,de selymes,könnyen fésülhető,és fényes hajad lesz napokig,egy jó állagú,kellemes cukrostejes illatú hajpakoló krémtől. Szerintem egy az egyben Serical latte,de ez pumpás nagy kiszerelés,én 490 ftért vettem a helyi eurósban. Sokáig elég lesz,és nemis kell másik. Elégedett vagyok vele,bizony újra fogom venni ha lesz még addigra. Én pl fordítva használom,elsőnek ezt teszem fel,aztán samponozok,így valamivel többet felvesz,de ígyis ki fog tartani egy ideig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Vivi0507

2018. március 15.

Szépen fésülhetővé teszi a hajam , nagyon puha lesz utána és imádom az illatát . Ami később is érződik a hajamon . Szerintem megéri beruházni rá de nem csodatermék :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Jelizz

2016. november 19.

Az illata hasonlit az inecto kokuszos balzsamjara :D jo az ara,en balzsammal efyutt keverni szeretem. Puha lesz tole a hajam es erzem az illatat szaritas utan is. Nem rossz de inkabb veszek egy jobb hajpakolast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 19.

HardCandy092

2016. augusztus 23.

Nekem nem vált be. Minden ilyen hajpakolást nyögvenyelősen elhasználok, de ezt valahogy nem ment. Szerintem egy balzsamnál semmiképpen nem tud többet, bármi sokkal jobban ápolja a hajam (Serical, Pro-tox, Gliss-kur, Syoss), mint ez. Az illata finom, de nekem maximum balzsamként működhetne (ha használnék).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

viviennoo

2016. augusztus 12.

Hosszú évek óta újraveszem, mert hiába próbálgatok ki jobb, drágább, olcsóbb, stb. termékeket, mindig visszatérek ehhez. Annyira szép lesz tőle a hajam...Én az asia centerben szoktam venni mindössze 900 ft-ért és elvagyok vele hónapokig :) imádom, ahogy "megszépíti" a hajam, na meg az illatát is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Csirip74

2016. április 21.

A keratinos balzsam elfogyott ezt vettem helyette. Nagyon jó hajbalzsam, a pumpás kiszerelés aranyat ér, a táplálása is megfelelő, az illata pedig vaníliapuding, kissé gejl, de a hajamon száradás után már okés. Vékony szálú hajam van, ettől a balzsamtól szépen fénylik és jól fésülhető, nem törik a vége.
Ár-érték arányban ez egy remek termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 21.

Ár-érték arányban ez egy remek termék.

jubileum

2015. június 26.

Ára, hatása kiszerelése, csomagolása minden okés....szeretem hogy literes kiszerelést kapok egy ezresért, és nem kell spórolgatni, a vaníliás illatát annyira nem bírom, nem kedvelem eleve...inkább ízben jó mint illatban.
De amit ígér, hozza, bár a tégelyes pakolások nyilván hatásosabbak, ezt is többnyire pakolásként használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

luca13

2015. március 23.

Én nagyon szeretem ezt a hajpakolást. Imádom az illatát,az ára nagyon szuper. Kb. 5-10 percig szoktam a hajamon hagyni,utána nagyon puha és kifésülhető a hajam. Nem a legjobb hajpakolás,de megéri megvenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 23.

milli48

2015. január 12.

Sokáig használtam. Nem rossz, de van jobb is nála. Nem tartom csodaszernek, és nem is volt pénzkidobás. Újra nem veszem, de ameddig használtam elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

Szimica

2014. július 2.

Kedvencem, könnyen kifésülhető és selymesen puha a haj és egészségesebbnek érzem a szerkezetét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Hidratálók: Milk Protein

Tejfehérje. A különböző fehérjéket a kozmetikumokban elsősorban emollient és vízmegkötő, hidratáló tulajdonságaik miatt használják. Az utóbbi idők kutatásai arra is mutatnak, hogy a tejfehérje hatásos anit-aging összetevő lehet, mely segít a károsodott, idősödő bőr megújulásában, a bőr fehérjéjinek (kollagán, elasztin) egészséges állapotban tartásában. Más kutatások pedig arra utalnak, hogy a tejfehérje hatásos lehet gyulladás csökkentésre, pattanások kezelésére a benne lévő lactoferrin révén.