Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: ShadowVica87, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Természetes méz kivonata ásványi anyagokban és vitaminokban gazdag, lágyságot, fényt és könnyű fésülhetőséget biztosít a hajnak.

kisenikoke

2014. július 26.

Kocsimosáshoz, talán...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 26.

Kocsimosáshoz, talán...

Anada

2014. január 27.

rémes, nem tisztít normálisan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

rémes, nem tisztít normálisan

Gwendoline

2013. november 5.

Hamar zsírosodó, hosszú hajam van, de a számomra nagyon-nagyon kedvelt illat miatt kipróbáltam. Nagyon szeretem az illatát, ahogy írtam, nekem kellemes mézes, épp annyira mű, amennyire más termékben a kókusz, barack vagy bármi más. Állaga is tetszett, hogy nem olyan túl sűrű. Miután megmostam vele a hajam maradt egy kis illata, szárítás után is, enyhe illat, ennek külön örülök. Szerint nem zsírosít, igaz folyamatosan én nem fogom használni, de jelenleg is jónak, frissnek érzem tőle a hajam. Ja és nem gubancol. Még párszor biztosan kipróbálom, és majd frissítek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

fayless

2013. április 19.

Gej, műméz szaga van...a csillogás az oké, mert csillogott, de szörnyen rasztás lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

heno

2013. március 7.

Nem rossz sampon, bár az én hajamat zsírosította talán picit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 7.

Nem rossz sampon, bár az én hajamat zsírosította talán picit.

bogibooo

2013. január 24.

uuuh ez szörnyű. fura méz szerű illata van, de még tini koromban használtam. Arra emlékszem,hogy szörnyen gubancos lett tőle a hajam, meg hullott is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

krisztinka88

2012. szeptember 27.

Nem rossz sampon, egy liter kb. 800 ft volt a fodrászkellékesben, ha jól emlékszem. Egész más, mint a megszokott samponok. Híg, és balzsam mindenképp kell mellé, mert nagyon kócolja a hajat. Ugyanennek a márkának a balzsamját használom, teljesen jó az is, igaz, az sem teljesen szokványos. Én mégis szeretem, olyan, mintha natúr lenne, bár még nem nézegettem az összetevőket. Minden második hajmosásnál használom, mert úgy érzem, hogy a többi sampon maradványait is lehozza. Finom illata van, de hajmosás után ez nem nagyon marad meg, ami akár pozitívum is lehet, legalább nincs tele egy csomó illatanyaggal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

Cipriana

2012. szeptember 24.

Borzasztó ez a sampon, rettentően viszketett tőle a fejbőröm, ment is a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

Borzasztó ez a sampon, rettentően viszketett tőle a fejbőröm, ment is a kukába.

Hidratálók: Honey, Propylene Glycol

Színező anyag. (Piros)