Kallos

Ár:   155 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clisanlezz, Módosítva: 2013. április 23.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajfestékek

Minden szakmai színtelenítő technikához megfelelő univerzális formula. Speciális porzásmentes hajszőkítő por, tökéletes védő képességgel, melynek köszönhetően intenzív szőkítő hatás érhető el a haj roncsolása nélkül.

bugosgizi

2016. május 12.

Régen volt egy erősebb túlkapásom vele de azóta sokat tanultam belőle. Körültekintően kezelve szépen teszi a dolgát a nélkül hogy károsítaná a fejbőrömet és a hajamat. :)
Fényes és teljesen puha a hajam utána ha koktélba van keverve. Már több típusú hajon kipróbáltam és minden esetben szépen működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

dori96

2016. február 23.

én kar szőkítéshez használom. kb a tasak negyede elég. 6%os peroxiddal nagyon hamar dolgozik. mire felkenem a két karomra, az elsőt már törölhetem is le. kb 5 perc a hatóideje nálam. szóval nagyon gyorsan dolgozik.
és kiszámolva 1-1 alkalomra(oxival együtt) kevesebb mint 100 forintra jön ki:)
utána alapos hidratálás és kész:)
nyilván hajra is jó, de szerintem szőkítést jobb fodrászra bízni,hogy ne legyen foltos a végeredmény. de pl koktélozást próbáltam már itthon, az jól sikerült.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 23.

és kiszámolva 1-1 alkalomra(oxival együtt) kevesebb mint 100 forintra jön ki:)
utána alapos hidratálás és kész:)

Mossyka

2014. április 27.

Imádom! Állandó lakója a fürdőszobának. Több mint 1 évig volt rézvörösre festve a hajam, de mivel nem fedi az ősz hajszálaimat, (nagyon durván őszülök, pedig csak 18 éves vagyok) eldöntöttem, hogy megint szőke leszek. Eddig 2x lett leszívva az egész hajam +a legelején koktélozva, és már csak egy festés választ el a tökéletes hamvas-fehér szőke hajtól. A hajamat nem roncsolta és még mindig szép fényes. Törni eléggé törik a vége, de azt leginkább annak köszönhetem, hogy az előző hajvasalóm konkrétan kunkorira égette a hajszálaim végét (190°C-on). Amióta meg vettem az újat, nem tapasztalok további romlást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

clisanlezz

2013. április 15.

500gos verziót szereztem. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Hatásosabb mint, a sima Kallosos narancssárga szőkítőpor, és annál sokkal kíméletesebb. A sötét barna festett hajamat egy szőkítésre leszívta ultra világos szőkére. Nem roncsolta annyira szét a hajamat mint azt vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Emulgeálószerek: Sodium Stearate, Xanthan Gum, Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Stearate, Xanthan Gum, Sodium Lauryl Sulfate
Színezékek: Ultramarines

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.