Kallos

Ár:   355 Ft és 915 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   275 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: reka1978, Módosítva: 2019. szeptember 30.

Ár:   355 Ft és 915 Ft
Kiszerelés:   275 ml és 1000 ml
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

A kókuszolaj kitűnő hidratáló és tápláló tulajdonságokkal rendelkezik, ami elengedhetetlen feltétele a haj egészséges növekedésének. Hatékonyan csökkenti a haj töredezettségének és károsodásának kockázatát, stabilizálja a hajszál meggyengült részeit, így megelőzheti a haj letörését, kihullását. A hajpakolás gazdag formulája dússá, puhává, fényessé és láthatóan egészségessé teszi a hajat.

violakulcsar

2021. március 24.

Selymessé és finom kókusz illatúvá varázsolja a hajam. Hajmosás után 5 percet hagyom a vizes hajvégeken, majd kiöblítem. Hosszú hajnál nekem kb. fél-háromnegyed évig elég az 1 literes kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.

csernapetra

2021. március 10.

Nagyon puha tőle a haj és ha nem túl sűrűn használtam, nem nehezítette el. Az összetevők miatt már nem használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Panni21

2020. december 30.

Imádom, már a nagy kiszerelés közel felét már elhasználtam.
Mennyei illata van, nem annyira kókuszos, inkább valami tejszínes édességre emlékeztet. Könnyen kiöblíthető, jól hidratál, hatásban olyan jó, mint a mézes vagy a keratinos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

Imádom, már a nagy kiszerelés közel felét már elhasználtam.

MLotti

2020. május 18.

Nagyon szerettem az illatát, eredetileg ezért vettem meg, meg persze mivel ár-érték arányban nagyon jónak tűnt. Sajnos nekem az eddigi összes kipróbált Kallos hajra való termék kivétel nélkül nagyon csúnya korpásodást/fejbőrhámlást okozott. Ő is, a fügés, a cseresznyés, illetve a protox pakolás is. Pedig soha nem kentem közvetlenül a hajtöveimre/fejbőrömre. Az ehhez tartozó samponok úgy szintén, pedig próbáltam őket külön-külön is.
Megértem, hogy másnak beválnak, és tényleg piros pont, hogy ennyi különböző illatban elérhető, de sajnos én elajándékozni kényszerültem az összeset.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 18.

Juanita91

2019. december 18.

Nekem nem vált be annyira mint a kallos többi (banana,fig,keratin,blueberry,cherry) pakolása, mintha nehezebb,sűrűbb is lenne az állaga,és úgy érzem h nehezebben jön ki a hajamból,ugyanakkor nem annyira sima mint a többi pakolástól,az illata pedig mű kókusz illat. Viszont a tápláló hatását érzem mikor törölközőszárazra törlöm a hajam és szárítás után nem száll össze vissza.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

LolkaBolka2

2019. december 6.

Szuper kis termék,nagyon puhává és fényesség teszi a hajat,nem nehezíti el,nem zsírosítja.750.- ért hatalmas adag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 6.

Verena

2019. február 5.

Szokásos kallos minőség. Puhává varázsolja a hajat, de nem zsírosít. Viszont az illatában csalódtam. Reméltem, hogy igazi, finom kókusz illat lesz, de inkább szintetikus. Mint a többi kallos balzsamnál, itt sem marad meg az illat a hajamban, úgyhogy majdnem mindegy is, de azért na :) Ezért persze nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Krisztakiki

2018. december 7.

A balzsam egyszerűen fantasztikus. Nem lesz zsíros tőle a hajam könnyen kimosható és csodákat művel a hajammal. És az illata nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Hidratálók: Propylene Glycol