Kallos

Ár:   760 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: rohodi.mariann, Módosítva: 2014. május 8.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Fényes hatást biztosító, volumennövelő esszencia, természetesen göndör, hullámos, illetve dauerolt hajra. A hajban maradó, kétfázisú hajszerkezet újraépítő hajápoló hármas hatással: hidratálja, kondicionálja és ragyogóan fényessé teszi a göndör hajtincseket. A haj újjászületik, dús, textúrált és rugalmas lesz.

Kiszerelés: 200 ml

boni04

2018. szeptember 18.

Szeretem a márka termékeit, így ez is bekerült a kosaramba.
Az első kontaktnál észrevettem, hogy valószínűleg nem jó a fújókája az én példányomnak, ugyanis sugárban jött belőle a cucc.
Mivel nálam ezek a dolgok amolyan szertartás szerűek, ki nem állhatom az ilyesmit, tüstént át is öntöttem egy másik flakonba.
NOS: maga a cucc miatt nem tud permetszerűen terülni! A másik szórófej is sugárban köpte magából, és az eredeti flakon vízzel tök jól porlasztott.
Emiatt nem lehet minimalista módon használni, a száraz hajat totál átáztatja csíkokban.

Az illata fodrász-hangulat, nem különösebben tetszik.
A hatása:a hajam puha tőle, a göndörsége nem változott.

Mivel csak vizes hajon tudom használni, így nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Szeretem a márka termékeit, így ez is bekerült a kosaramba.

Az illata fodrász-hangulat, nem különösebben tetszik.
A hatása:a hajam puha tőle, a göndörsége nem változott.

Mivel csak vizes hajon tudom használni, így nem fogom újravenni.

Lucyll

2017. június 12.

Szépen ápolja, fényt ad és nekem egyébként be is göndöríti a hajamat ha a nedves hajvégekre fújom. DE: nem tudom, mások tapasztalták-e, hogy a lehulló permettől _végtelenül_csúszós lesz a járólap! Tudom, ez kicsit nevetségesen hangzik, de kb. kandi kamerát lehetett volna forgatni a fürdőszoba bejáratánál, mert még zokniban is simán elestünk! Felmosás után kicsit javul a helyzet, de min. 2x kell felmosni hogy megszűnjön az iszonyú síkosság! Engem ez annyira idegesít, h hiába jó a hajamra, nem vezsem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

carolinett33

2016. január 28.

nekem nagyon nagy kedvenc, és csak szárítás/formázás után használom és gyönyörűen csillog tőle a hajam. tényleg kicsit ragacsos lesz, ezért pl hajvasalás előtt használni esélytelen, mert nem tudom végighúzni rajta a vasalót. de ha ilyennel nem próbálkozom, akkor egyáltalán nem ez a zsíros kellemetlen ragacsosság, hanem ilyen selymes-tapadós.nekem összetapad ha befonom/felkontyolom miután befújtam, szóval szigorúan csak már szárított formázott hajra, de akkor tényleg olyan lesz mint a samponreklám. hajszárítás utáni szöszösödésre, törött hajvégek elrejtésére egy álom. dús, vastagszálú, hullámos hajam van, soha semmitől nem lett még ilyen csillogó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

LauraDorina

2015. május 6.

Szerintem az illata jó, bár elég erős. A nagyhullámos hajammal nem csinált semmit. Néha puhított, de a hajtövekre fújván messziről nedves hajon módszeremmel is hamarabb zsírosodott a hajam. 3 napig bírja a hajam, evvel viszont másnap estére zsíros, ragadós hajam lett. Sokat kísérleteztem vele, de mire elfogyott már a hajamat 2 naponta kellett mosnom. Azóta is fenn áll ez, hiába húzom ki az időt. Egyszer-egyszer egy sampon ideiglenesen 3 napra kitudja tolni, de ennyi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 6.

birovikii96

2015. február 25.

Nem rossz, puha es fenyes lesz a hajam tole, de nagyooon budos!! Nem is hasznalom, mert nen birom elviselni a szagat...:/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 25.

melindae

2014. szeptember 11.

Nagyon szép fényt kölcsönöz, de picit ragadós tapintású utánna a hajam, puhítani nem igazán puhít, de ezt nem is ígéri :) Én azt vettem észre egyébként, mintha picit kiegyenesítette volna a hullámokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 11.

2013. szeptember 4.

Első használat utáni véleményt írok, majd update-elek. Száraz hajra használtam, hónaljig érő se nem egyenes se nem igazán hullámos hajam van.
Negatívumok: az illata nem túl jó, és a szórófej tényleg nem permetez eléggé széjjel, mondjuk ez utóbbi dolog orvosolható más flakonba történő áttöltéssel.
Pozitívumok: szép, definiált hullámokat ad, nem száradt összetapadt tincsekre a hajam, nem lett sprőd, nem szárított, puha lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

somodiedo

2012. október 27.

Nem mondom, hogy nem jó, mert használtam jó pár hónapig, puhább volt tőle a hajam, de eléggé szétálltak a tincseim, azon nem tudott segíteni, és már találtam ennél jobb hajápolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 27.

juzuha

2012. április 30.

A kallosos hővédőről 'váltottam' erre. Hővédelmet nem ígér és azt hiszem nem is tartalmaz hővédő anyagokat az összetétele, viszont puhábbá teszi a hajat mint a kallosos hővédő.. nedves hajra szoktam fújni hajszárítás előtt, és a hajat puhává, fényessé teszi, javít az állagán, én a fújós gliss kurokhoz tudom hasonlítani csak nincs olyan jó illata de azt nem is lehet később érezni, meg olcsóbb azoknál, illetve gliss kur nálam régen egy idő után elvesztette a hatását, ez a kallosos spray viszont nem. Bár göndör hajra van 'kitalálva', én akkor is ezt használom ha tudom hogy vasalni fogom a hajamat.
Az egyetlen bajom vele hogy hővédőt nem tartalmaz de hát tulajdonképp nem is az. Nem szeretnék ötféle dolgot fújogatni a hajamra, de a kallos sima hővédője nem adja azt a puha, fényes érzetet, mint ez, ami nekem fontos lenne. Azon gondolkozom, hogy kis mennyiségben összeöntöm a kettőt egy üres flakonba, hátha beválik.. mindenesetre ez a spray azért megérdemli az öt csillagot mert amire ki lett találva, annak eleget tesz. A haj tényleg hidratált és selymes, 'kondicionált' és fényes lesz, a dúsításról nem tudok nyilatkozni, eleve dús hajam van, mindenesetre nem nehezítette el.
Talán annyi a negatívum hogy a szórófeje nem oszlatja eléggé a folyadékot, sugárszerűen spricceli, és így nem olyan egyszerű a használata.. sokat kell belőle fújni ha valaki mindenhova szeretne juttatni, de nem nehezíti el a hajat és nem lesz tőle zsíros kinézete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 30.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Hydrolyzed Wheat Gluten, Silk Amino Acids
Vitaminok: Panthenol

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.