Kallos

Ár:   1120 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 10.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Speciális formulája ceramiddal, kollagénnel, hialuronsavval, olívaolajjal, kókuszolajjal és hajtömegnövelő hatóanyagokkal fokozza a haj természetes volumenét és fényét. Tökéletes ápolást nyújt a száraz, töredezett hajszálaknak. Használatával a haj egyedülállóan fényes és selymes tapintású lesz.

Kolett89

2018. március 3.

Semmi extra, az ára miatt talán újra vevős is lenne, de annyira sok, hogy szerintem sosem fog elfogyni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

lia007

2016. július 15.

A samponnal együtt használom, természetesen nem csodaszer, de nagyon puha fényes és szép a hajam tőlük. Az adagolója egyszerűen szuper! Még csak párszor használtam ezért ha változik a véleményem updatelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

szalamaja

2016. március 10.

Nekem sajnos nem vált be.Igaz nagyon száraz a hajam és rossz állapotban van.Sok mindent kipróbáltam már de sajnos még nem találtam meg a tökéletes pakolót.Ez a termék nagyon károsodott vagy száraz hajra nem segít.De a lányom használta és neki sem vált be.festetlen egészséges a haja.De sajnos nem.
A pumpás kiszerelés egyébként jó ötlet.Ezért jár a 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

A pumpás kiszerelés egyébként jó ötlet.Ezért jár a 2 csillag.

peto.kittus

2015. december 10.

Olcsó és hatásos, nem mellesleg tökéletes a hatása. Nem zsírosít, szép puha lesz tőlem a hajam. Ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Nikozia

2015. július 13.

Nagyon jó, olcsó, finom illatos lesz a haj, ami kitart a következő mosásig, szépen lágyít, nem zsírosít. Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

csipita

2015. január 17.

Ma hasznaltam eloszor, egyelore jol teljesit. Finom, elegans illata van, szaritas utan nem hivalkodo. Jol nez ki a csomagolas, olcso. Kivancsi vagyok, hogy hany napot bir a hajam a kovetkezo mosasig, mert az alapveto problemam az szokott lenni, hogy hamar zsirosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 17.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol, Butyloctanol, Sodium Hyaluronate, Soluble Collagen

Tejfehérje, mely lágyító, bőr kondicionáló összetevő a CosIng szerint.