Kallos

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   500 ml és 1 l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miri77, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 4.

Kiszerelés:   500 ml és 1 l
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Egyedülállóan selymessé, fényessé, erőssé, könnyen kezelhetővé varázsolja a hajat. Az innovatív Keratrix formula védő filmréteget képez a hajszálakon.

dsstr1

2019. május 16.

Eléggé ódzkodtam kipróbálni a Kallos termékeit. Úgy voltam vele, hogy olcsó húsnak, biztosan híg a leve. De annyira megfogott ez a csomagolás, hogy nem hagyott nyugodni. Ki kellett próbálnom. És milyen jól tettem. A legjobb hajbalzsam amit valaha használtam. Két hajmosás közt is puha marad a hajam. Nem csak 1 napig, mint a többi terméknél volt. Persze, nem lesz olyan érzés, mintha most jöttél volna a fodrásztól de tényleg messze ez a legjobb cucc amit próbáltam. Az illata nem a legfinomabb, de kimondottan rossznak sem mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

sailorluna

2018. szeptember 10.

a piros flakonos pakolást használom balzsamként, aminek ugyanezek az összetevői, ezért úgy gondoltam, itt is megosztom, hogy mennyire szeretem. puha és fényes lesz tőle a hajam, és tetszik, hogy több ápoló olajat is tartalmaz. egyébként elég lol, hogy ugyanolyan összetevőkkel külön termékeket forgalmaz a kallos. : )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

ssz

2018. február 11.

Szuper balzsam, szép kis csomagolásban. Az illata sokáig érezhető, talán picit erős is de én imádom ha illatos a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

szandra0125

2017. január 27.

Nem rossz kis termék, de a Kallosnak vannak ettől hatásosabb balzsamjai/pakolói. A pumpás kivitelezés praktikus, azonban az én hosszú hajamra nyomogathatom napestig, mire egy jókora mennyiség kijön, így inkább azoknak pozitívum ez, akik csak keveset használnak belőle. Teszi a dolgát, stabil 4*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

scintilla

2016. december 4.

Nem az első Kallos balzsamom, de nem is az utolsó! Az illata nekem nem túl erős, kevés elég belőle és gyönyörű a csomagolás. A pumpás változat nagyon jól adagolható, ezért nálam no.1 lett. Jövök a többit lepontozni, mert hiába jók, túl sokat használtam belőlük a csomagolásuk miatt. Nekem 500 ml-es van, kicsit drágább,mint a többi, de nekem megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 4.

Vicus

2016. szeptember 26.

Még csak egyszer használtam, de szuper a hatása. Illatával továbbra sem vagyok annyira kibékülve (a balzsamspray-t használtam már ezelőtt). Kiszerelése nagyon praktikus, és jól is néz ki.
Update: Tetszett a hatása, de ez a nagy kiszerelés mire elfogy.. Megunja az ember. Amúgy jó balzsam, bár csodát nem csinált. Csomagolás továbbra is plusz pontos, az újabb termékeik is nagyon jól néznek ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

lillyofthew

2016. május 9.

Legjobb hajbalzsam, amit valaha használtam. A göndör hajam egyáltalán nem töredezik már ennek a termékcsaládnak köszönhetően.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

CeCeDrake

2016. március 15.

Kallos mélytisztító sampon mellé használtam, ahhoz spec szerintem ez a legjobb balzsam, mással nem igazán működik. Nem volt rossz, de nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

csipita

2016. március 14.

Nagyon jó termék. Finom az illata, szép a kiszerelés. A hajamat nem nehezíti el, nem kell belőle sokat használni belőle, jó az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 14.

NellielTu

2015. november 24.

Nagyon jó balzsam, puha lesz tőle a hajam, az illatát kifejezetten szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Nagyon jó balzsam, puha lesz tőle a hajam, az illatát kifejezetten szeretem.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol, Butyloctanol

Szentjánoskenyérfa magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló.