Kallos

Ár:   750 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miri77, az összetevőket feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2014. május 26.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Egyedülállóan selymessé, fényessé, erőssé, könnyen kezelhetővé varázsolja a hajat. Az innovatív Keratrix formula védő filmréteget képez a hajszálakon.

sailorluna

2018. szeptember 7.

fél literes kiszerelésben vettem a samponjával együtt, hónapokig tartott, mire elfogytak. csak néha használtam pakolásként, inkább balzsamoztam vele, mivel a termékcsalád balzsamja inci alapján teljesen ugyanez (lol). puhává, fényessé, könnyen kifésülhetővé tette a hajamat. nem csak szilikonokat, hanem ápoló olajokat is tartalmaz. az illata isteni, muszáj megemlítenem a szép csomagolását is, és ár-érték arányban is nagyon jó. mostanában nem találom ott, ahol vettem, de újra be kell szereznem, mert nagyon szerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Grandma'2013

2018. február 25.

Az illata nagyon nem tetszik. Nekem túl vegyszeres és sokáig érzem a hajamon. A hatása semmi különös, nekem annyira nem jön be. Egy átlagos balzsam is tud ennyit, fele ennyiért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 25.

Ladybugx

2017. november 12.

Pumpás kiszerelésben van meg, balzsamként használom. Nagyon jó illata van és nagyon szépen ápolja a hajam.
Fényes, puha lesz és egyenesebbre szárad a hajam, mint más balzsamokkal. Az illata is tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

briu

2017. január 15.

Száraz, töredezésre hajlamos hajam van, ombre szőkítéssel, hajbalzsamként használom a saját hajvégápolójával együtt. Magasan ez a legjobb "hajpakoló krém" amit próbáltam ebben az árkategóriában, jobb mint ugyanennek a cégnek a keratinos vagy Sericol-nak a tejproteines pakolása. A hajam sokkal puhább és kifésülhetőbb, nem kell rá még külön pumpás kifésülő balzsamot fújnom. A hajamat nem nehezíti és zsírosítja el, habár én csak néhány percet szoktam rajta hagyni mint egy haj kondicionálót, az illata is nagyon kellemes, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 15.

Vicus

2016. december 1.

Az illatát nem szeretem, de amúgy szuper termék, nagyon selymes és puha lesz tőle a hajam. Érdekes, hogy ebből mintha sokkal több kellene, mint a tégelyes Kallos pakolásokból, ezért elég gyorsan fogy, szóval annyira nem éri meg az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

brigi50c

2016. július 26.

körülbelül ez a 3. tubus, amit elhasználtam már belőle, az első két alkalommal kombóban használtam más pakolásokkal, ezt csak balzsamként alkalmazva. alapvetően elmondható, hogy "szalonélmény" vele hajat mosni, nagyon finom, kifinomult, de erőteljes és maradandó illata van, fényessé teszi a hajat. sajnos az én hajam már az a kategória, ahol csak az olló segít, de fényességben, puhaságban hozza az elvárhatót. one euróban csak 450 Ft körül van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

NagyAgi

2016. június 10.

Nagyon szeretem, puha lesz tőle a hajam, nem nehezíti el, és mintha erősebbnek érezném a hajszálaimat a használata után.
Az ára is rendben van, van olyan kínai bolt ahol a kicsi kiszerelést 500 Ft alatt meg lehet találni.
Akkor a legjobb a hatása, ha legalább fél órát rajta van a hajon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Akkor a legjobb a hatása, ha legalább fél órát rajta van a hajon.

barbyka01

2016. február 28.

Én is nagyon szeretem, csodákat művel a hajammal :) Szép, puha, selymes lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

urania24

2016. február 28.

Nagyon jó! Az Omega hajpakolással együtt használom, úgy még puhábbá varázsolta a sprőd és száraz hajam! Nagyobb kiszerelésben vettem újra :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 28.

Luckuska

2016. január 26.

Első kallos hajbalzsamom (annak használom, mivel sűrű hajam van, így a balzsam kevés neki) de egyáltalán nem az utolsó. Szuper hajápoló. Puhává, fényessé, illatossá teszi a hajam, mindezt anélkül hogy elnehezítené, vagy zsírosítaná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol, Butyloctanol

Szentjánoskenyérfa magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló.