Kallos

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: brigditd, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

A tejproteineknek köszönhetően kiválóan alkalmas bármely típusú haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi. Különösen alkalmas igénybevett (elvékonyodott, szőkített, dauerolt) haj ápolására.

KisTigris

2022. április 25.

A silver pakolast szeretem, ezért kipróbáltam ezt is. Olyan puha lett a haja, hogy csak na! Szőkített, fülnél töredező a hajam, de a pakolást követően imádom simogatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 25.

Petalodirosa

2022. február 1.

Régen nagyon szerettük anyával ezt hajápoló krémet! Teljesen el is feledkeztem róla mennyire jó volt, azt hittem már nem lehet kapni, de múlt héten láttam, hogy még lehet, ezért biztosan fogok rendelni, nagyon szeretem az illatát és szép lesz tőle a haj. Sokáig elég a nagy kiszerelés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 1.

timea008

2021. október 26.

Nem csinál sokmindent ez a hajpakolás, vannak nála jobbak is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 26.

Nem csinál sokmindent ez a hajpakolás, vannak nála jobbak is.

missorsi

2021. augusztus 22.

A hatása nem rossz, bár nekem a keratinos pakolás jobban bejött.. az illata viszont nagyon kellemetlen szerintem, és eléggé benne marad szárítás után is, én nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 22.

bree07

2021. július 27.

Poénból megvettem megint, mert emlékszem hogy tiniként használtam, de a hatásáról már nincsenek emlékeim. Hát, azt kell mondjam kb az Olaplexet is lekörözi, ami az összetevőlista alapján lehetetlen, de gyakorlatban mégis. :D Tényleg szebb tőle a hajam, mint a legtöbb drogériás vagy akár jobb minőségű pakolásoktól. Fogalmam sincs miért van ez, mi van ebben ami annyi drágábban nincs, de működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 27.

Vivien950210

2021. június 22.

Göndör hajamra kerestem CGM-ba beilleszthető protein pakolást. Már annyi mindent kipróbáltam, de egyik sem vált be igazán, így ezt csak azért vettem meg, mert nagyon jó áron volt....és milyen jól tettem! Imádja a hajam! Hetente egyszer hagyom 20 percig a hajamon. Mindenképpen újra fogom venni, annak ellenére, hogy az illata már nem olyan kellemes, mint régen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

Pamador

2021. március 9.

Régen szerettem, most viszont valami olyan szaga van, hogy az undor fog el. Romlott tejes valami, amibe belekeveredett egy kis füstölt szalonna. Nem kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 9.

Petravagyok

2020. december 22.

Hosszu, dus, vastag szalu hajamnak viz a sivatagban💖 Puha lesz, fenyes, konnyen fesulheto, hidratalt. Mindegy, hogy csak 10 percre teszem fel futtaban, vagy 1,5 orara hazimunka kozben. Kb 10 eve hasznalom, ekozben anyukam kedvence is lett. Neha persze elkalandozok mas pakolasok felé, de minek. 🤦Emellett a keratinos valt be a legjobban, jelenleg az omegat tesztelem (elso tegely) de az is biztato eddig 😊 Tenyleg a legjobbak, hatásban, mennyisegben, minosegben, árban pedig verhetetlen. Ja es konnyen beszerezheto fodrasz kellekesnel, kallosnal vagy barmelyik kinaiban. Legjobb✨✨✨

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

Vikkkinca

2020. november 18.

Felváltva használom a keratinos pakolással -bevált!a gubancolódó hajamat sokkal könnyebb kifésülni,és már a kiöblítés közben érezhető,hogy sokkal puhább a hajam.A nagyobb kiszerelést szoktam megvenni (800ml) nagyon jó áron kapható,szerintem a túlárazott,nevesebb társai sem tudnak többet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 18.

Vikkinca

2020. október 21.

Nem rossz,de nekem nem vált be. Az illata sem az igazi-a kallos keratinos hajápolót jobba szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 21.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.