Kallos

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: brigditd, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

A tejproteineknek köszönhetően kiválóan alkalmas bármely típusú haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi. Különösen alkalmas igénybevett (elvékonyodott, szőkített, dauerolt) haj ápolására.

Jansis

2019. május 16.

Számomra semmi extra, olyan, mint egy gyengébb hajbalzsam (pedig az én esetemben van mit javítani bőven a hajszerkezeten) - így nekem nem éri meg használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

palmiii

2019. május 16.

Nagyon szeretem! Puha és könnyen fésülhető, fényes lesz tőle a hajam. Nekem az illata is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

missmomsen

2019. április 11.

Számomra a SZAGA épphogy elviselhető. Hatásában semmi extrát nem nyújt, ezt egy mezei hajbalzsam is tudja. Legalább olcsó :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

zfruzsi

2019. április 8.

Nagyon szerettem a hatását, mert valóban puha és selymes illetve könnyen kifésülhető lett tőle a hajam. Viszont én a tégely végére meguntam az illatát, pedig a legkisebb kiszerelést birtokoltam csak. Emiatt egy darabig biztosan nem fogom újravenni, de valamikor egyszer még biztos, mert elégedett voltam a hatásával, külön szerettem benne, hogy nem nehezítette el a hajam és nem zsírosodott tőle jobban. Az ára pedig minden más pakolást ver szerintem a piacon!:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

JErzsi

2019. március 13.

Imádom ezt a hajpakolást. Extra puha lesz tőle a hajam, szépen kitudom fésülni tőle, az amúgy gubancos tincseket, az illata pedig valami isteni. Csak az államtól lefelé használom, így nem nehezít el. Nem tudom, hogy az extrém száraz hajjal hogy viselkedik, de az én könnyen zsírosodó hajamat nagyon szépen rendben tartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

lillus09

2019. február 23.

Már a második tégellyel használom és tényleg semmi extrán különleges, de jó. Az egyik sampon rettenetesen kiszárította a hajam, így ez már nagyon hiányzott neki. Csak a hajvégekre teszek, fejtőre nem, végülis teszi a dolgát, ilyen áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Malna00

2018. november 14.

Az illata elmegy, de szerintem túl van dícsérve ez a termék, pont annyit ér amennyibe kerül. Rosszat nem tett a hajammal, de jót sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

ysolo

2018. október 14.

Az itteni ertekeslesek miatt vettem meg, kar volt. Tudhatnam mar, hogy olcso husnak hig a leve. Nincs semmi baj a hajammal, max. havonta egyszer szoktam pakolast hasznalni, ha epp van idom ezzel pepecselni. Ez SEMMIT (pontosabban semmi jot) nem csinalt a hajammal. Egy sima hajbalzsam is jobb, mert ettol 1 nap mulva mar zsiros a hajam. Kb. 5x hasznaltam, es ugy latom sprodebb a hajam, jobban szall es tartas nelkuli, ha ezt hasznalom. Most ott all a polcomon, mindig egy kicsit lejjebb es hatrebb kerul. Biztosan nem fogom elhasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

e

2018. október 9.

Ár érték arányban jó termék és hatásában van ott mint egy drogériás termék. Nekem eleinte nagyon bevált, kb 1 évig használtam, de szerintem hosszútávon szárított kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 9.

zsbsz

2018. szeptember 17.

Régen nagy kedvenc volt, de mostanában már nem érzem, hogy bármi érdemit tenné a hajam áll, és az illata se olyan kellemes már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.