Kallos

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: brigditd, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

A tejproteineknek köszönhetően kiválóan alkalmas bármely típusú haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi. Különösen alkalmas igénybevett (elvékonyodott, szőkített, dauerolt) haj ápolására.

Raaya

2019. augusztus 19.

Az illata egyszerűen borzalamas. A hajammal nem tett semmi különlegeset, használat után kissé puha lesz de egy napon belül elmúlik. Szőkített, festett hajon használom, amíg el nem fogy, de biztos, hogy nem veszem újra :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

kgk

2019. június 19.

Hiba volt megvenni ezt a terméket! Egyedüli előnye az ára, dehát olcsó húsnak tényleg híg a leve. A hajam lelapul tőle, sokkal hamarabb zsírosodik és az illata valami borzalom... Csodálkozva nézem itt a rengeteg 5 csillagos értékelést...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Ari90

2019. június 16.

A legjobb hajápoló és pakolás. Még a fodrászom ajánlotta, és a kedvencem lett. Egyáltalán nem drága, sőt. Száraz, töredezésre hajlamos, hullámos hajra használom.Mosás és öblítés után eloszlatom a hajamon és hagyom pár percet hatni. Csillogó, puha, könnyen fésülhetővé válik. Ennél jobbat még a drágább, fancybb termékek sem tudnak nyújtani. Egy hátránya, hogy nehéz beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Chicquita83

2019. június 6.

Szeretem és a hajam is. Szőkített hajam van, felváltva használom más termékekkel, mert egy idő után hozzászokik, de akárhányszor visszatérek hozzá, nem csalódok. Az illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 6.

Jansis

2019. május 16.

Számomra semmi extra, olyan, mint egy gyengébb hajbalzsam (pedig az én esetemben van mit javítani bőven a hajszerkezeten) - így nekem nem éri meg használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

palmiii

2019. május 16.

Nagyon szeretem! Puha és könnyen fésülhető, fényes lesz tőle a hajam. Nekem az illata is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

missmomsen

2019. április 11.

Számomra a SZAGA épphogy elviselhető. Hatásában semmi extrát nem nyújt, ezt egy mezei hajbalzsam is tudja. Legalább olcsó :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

zfruzsi

2019. április 8.

Nagyon szerettem a hatását, mert valóban puha és selymes illetve könnyen kifésülhető lett tőle a hajam. Viszont én a tégely végére meguntam az illatát, pedig a legkisebb kiszerelést birtokoltam csak. Emiatt egy darabig biztosan nem fogom újravenni, de valamikor egyszer még biztos, mert elégedett voltam a hatásával, külön szerettem benne, hogy nem nehezítette el a hajam és nem zsírosodott tőle jobban. Az ára pedig minden más pakolást ver szerintem a piacon!:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

JErzsi

2019. március 13.

Imádom ezt a hajpakolást. Extra puha lesz tőle a hajam, szépen kitudom fésülni tőle, az amúgy gubancos tincseket, az illata pedig valami isteni. Csak az államtól lefelé használom, így nem nehezít el. Nem tudom, hogy az extrém száraz hajjal hogy viselkedik, de az én könnyen zsírosodó hajamat nagyon szépen rendben tartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

lillus09

2019. február 23.

Már a második tégellyel használom és tényleg semmi extrán különleges, de jó. Az egyik sampon rettenetesen kiszárította a hajam, így ez már nagyon hiányzott neki. Csak a hajvégekre teszek, fejtőre nem, végülis teszi a dolgát, ilyen áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.