Kallos

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: brigditd, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

A tejproteineknek köszönhetően kiválóan alkalmas bármely típusú haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi. Különösen alkalmas igénybevett (elvékonyodott, szőkített, dauerolt) haj ápolására.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Pamador

2021. március 9.

Régen szerettem, most viszont valami olyan szaga van, hogy az undor fog el. Romlott tejes valami, amibe belekeveredett egy kis füstölt szalonna. Nem kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 9.

Petravagyok

2020. december 22.

Hosszu, dus, vastag szalu hajamnak viz a sivatagban💖 Puha lesz, fenyes, konnyen fesulheto, hidratalt. Mindegy, hogy csak 10 percre teszem fel futtaban, vagy 1,5 orara hazimunka kozben. Kb 10 eve hasznalom, ekozben anyukam kedvence is lett. Neha persze elkalandozok mas pakolasok felé, de minek. 🤦Emellett a keratinos valt be a legjobban, jelenleg az omegat tesztelem (elso tegely) de az is biztato eddig 😊 Tenyleg a legjobbak, hatásban, mennyisegben, minosegben, árban pedig verhetetlen. Ja es konnyen beszerezheto fodrasz kellekesnel, kallosnal vagy barmelyik kinaiban. Legjobb✨✨✨

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

Vikkkinca

2020. november 18.

Felváltva használom a keratinos pakolással -bevált!a gubancolódó hajamat sokkal könnyebb kifésülni,és már a kiöblítés közben érezhető,hogy sokkal puhább a hajam.A nagyobb kiszerelést szoktam megvenni (800ml) nagyon jó áron kapható,szerintem a túlárazott,nevesebb társai sem tudnak többet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 18.

Vikkinca

2020. október 21.

Nem rossz,de nekem nem vált be. Az illata sem az igazi-a kallos keratinos hajápolót jobba szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 21.

blackcat007

2020. augusztus 26.

Valamit változtattak rajta.Hígabb lett ès fura a szaga.Ráadásul nem is azt a végeredményt hozza amit régen.(10 évvel ezelőtt vettem rendszeresen évekig)Mintha semmit nem kennék a hajamra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

lobszter

2020. július 17.

Véletlenül láttam meg, gondoltam kipróbálom, mert valahol olvastam hogy a szőkített, igénybe vett hajra tejprotein tartalmú készítmény kell.
Nekem tökéletesen bevált! Csak nagyon kevés kell belőle, és csak a hajhosszra, végekre szabad kenni, a hajtőre nem, mert úgy valóban elnehezítheti, zsírosíthatja a hajat. Az illata olyan mint a cukros, édes vaníliasodóé, de ez nem zavar különösebben, hajszárítás után már nemigen érezni. Nagyon jó áron van, és nagyon hatékony. Szép fényes, táplált és jól kezelhető lesz tőle a haj. Nekem sokkal jobban bevált mint pl a banános tégelyes Garnier.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 17.

kisspotyi

2020. július 14.

Sokszor újravettem már. Egyszerűen szuper (főleg 350 forintért🤩) Balzsamként használom majdnem minden hajmosáskor, nekem szuper-puha és fényes lesz tőle a hajam. Engem az illata sem zavar, de egyébként miután lemostam, és megszárítottam a hajam, semmi nem érződik belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Panni21

2020. június 20.

Imádom, az egyik legjobb hajpakolás a Kallos-tól.
Az illata kicsit sok, de szerencsére nem marad meg soká. Sűrű, de könnyen kiöblíthető, és a következő hajmosásig puha, egyenes és táplált a hajam.
Kevés kell belőle, nem nehezíti el, és nagyon jó áron van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Imádom, az egyik legjobb hajpakolás a Kallos-tól.
Kevés kell belőle, nem nehezíti el, és nagyon jó áron van.

kisszandi

2020. június 19.

Lehet kapni 800 ml változatban is. Ár-érték arányban tökéletes. Annak függvényében hogy hol veszed 800-1200 ft körül változik egy ekorra tégely ára. Nagyon finom illata van, de sajnos ennyiben kimerül a dolog... Két használat után feltünt hogy elnehezíti a hajtöveket, a hajvégek pedig száradnak tőle (legalábbis ezt tapasztaltam :( ) Csak jókat olvastam róla, de sajnos nálam nem vált be. A 3 csillagot csak az illat és az ár és a kiszerelés miatt kapja. Szomorú vagyok, hoyg nem jött össze...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

e

2020. április 16.

Ár érték arányban jó termék és hatásában van ott mint egy drogériás termék. Nekem eleinte nagyon bevált, kb 1 évig használtam, de szerintem hosszútávon szárított kicsit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.