Kallos

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: brigditd, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

A tejproteineknek köszönhetően kiválóan alkalmas bármely típusú haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi. Különösen alkalmas igénybevett (elvékonyodott, szőkített, dauerolt) haj ápolására.

lobszter

2020. július 17.

Véletlenül láttam meg, gondoltam kipróbálom, mert valahol olvastam hogy a szőkített, igénybe vett hajra tejprotein tartalmú készítmény kell.
Nekem tökéletesen bevált! Csak nagyon kevés kell belőle, és csak a hajhosszra, végekre szabad kenni, a hajtőre nem, mert úgy valóban elnehezítheti, zsírosíthatja a hajat. Az illata olyan mint a cukros, édes vaníliasodóé, de ez nem zavar különösebben, hajszárítás után már nemigen érezni. Nagyon jó áron van, és nagyon hatékony. Szép fényes, táplált és jól kezelhető lesz tőle a haj. Nekem sokkal jobban bevált mint pl a banános tégelyes Garnier.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 17.

kisspotyi

2020. július 14.

Sokszor újravettem már. Egyszerűen szuper (főleg 350 forintért🤩) Balzsamként használom majdnem minden hajmosáskor, nekem szuper-puha és fényes lesz tőle a hajam. Engem az illata sem zavar, de egyébként miután lemostam, és megszárítottam a hajam, semmi nem érződik belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Panni21

2020. június 20.

Imádom, az egyik legjobb hajpakolás a Kallos-tól.
Az illata kicsit sok, de szerencsére nem marad meg soká. Sűrű, de könnyen kiöblíthető, és a következő hajmosásig puha, egyenes és táplált a hajam.
Kevés kell belőle, nem nehezíti el, és nagyon jó áron van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Imádom, az egyik legjobb hajpakolás a Kallos-tól.
Kevés kell belőle, nem nehezíti el, és nagyon jó áron van.

kisszandi

2020. június 19.

Lehet kapni 800 ml változatban is. Ár-érték arányban tökéletes. Annak függvényében hogy hol veszed 800-1200 ft körül változik egy ekorra tégely ára. Nagyon finom illata van, de sajnos ennyiben kimerül a dolog... Két használat után feltünt hogy elnehezíti a hajtöveket, a hajvégek pedig száradnak tőle (legalábbis ezt tapasztaltam :( ) Csak jókat olvastam róla, de sajnos nálam nem vált be. A 3 csillagot csak az illat és az ár és a kiszerelés miatt kapja. Szomorú vagyok, hoyg nem jött össze...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

e

2020. április 16.

Ár érték arányban jó termék és hatásában van ott mint egy drogériás termék. Nekem eleinte nagyon bevált, kb 1 évig használtam, de szerintem hosszútávon szárított kicsit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

bibike2000

2020. április 15.

Az ára nagyon baráti, viszont sajnálom, hogy csak 300 milisben lehet kapni. A tégelye később is használható, ha kimosom, rakhatok bele más pakolást ( sokszor veszek 1000 ml-eset, az nem igazán fér el a kád szélén). Nagyon jó az illata is, már sokszor vettem újra. Nem viszem fel hajtőig, csak hajhosszra, mert hamar zsírosodik a hajam, ott viszont nekem tökéletes. Melírozott hajra is tökéletes. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Bubus06

2020. március 17.

Az én hajammal se csinált semmit. :D Az illata is felejthető, van ennél tényleg jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 17.

SzigetiOrsi

2020. március 4.

A 3. tégelyt használom éppen, nagyon szeretem! Nekem tetszik a tejes illata, kicsit valamilyen vaníliás sütire emlékeztet, és nagyon sokáig benne marad a hajamban. Nekem szőkített, száraz hajam van, és használat után mintha frissen vágott lenne a haj végem, nagyon szupi termék! Én vietnámi vegyeskereskedésben veszem 400 ft-ért, és kb 15 alkalomra elég :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Dorika007

2019. november 6.

jöttem lehúzni :D semmi hatás. Abszolút. Mindegy mennyi ideig hagyom fent, akkor se tesz semmit az én hajammal. Valahogy majd elhasználom, szép lassan de azóta találtam ennél sokkal jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Mia0602

2019. október 28.

Először egy pozitívum: az összetevői megváltoztak és a rossz hatóanyagok kerültek ki belőle.

Az "illata" a gyógyszertári köptetőre hasonlít. Ezt kifejezetten utálom benne. Ha már került bele parfüm ne olyan illatú legyen, mint egy orvosság.
Ez persze öblités után már nem érződik, ami ebben az esetben pozitívum.
Selymes érzés használni és utána a hajam is nagyon puhává válik. Ez sajnos száradás után elmúlik. Sprőd, fénytelen kellemetlen tapintású utána a hajam. Hajvasaló használata után ez kissé enyhül.
Nem ez az első termékem a márkától, persze hogy a 800ml-es kiszerelésűt vettem meg.
Ekkorát még nem csalódtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 28.

Ez persze öblités után már nem érződik, ami ebben az esetben pozitívum.
Ekkorát még nem csalódtam.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.