Kallos

Ár:   600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DoooRa, Módosítva: 2012. május 23.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok

Különleges formulájú, ultrafinom pirosító, mely kiemeli az arc vonalait. Speciális pigmentjeinek köszönhetően selymes és egyenletes ragyogást kölcsönöz a bőrnek.

Kiszerelés: 4,5g

Mia0602

2019. július 19.

Én kb. 2-3 hónapja vettem, 06-os árnyalat. Remekül bevált, jól pigmentált óvatosan kell bánnom vele, hogy ne legyek bohóc. Ár-érték arányban verhetetlen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 19.

junglequeen

2018. július 2.

Nem rég vettem meg az elsőt, de biztosan nem az utolsót.
Lehetne belőle egy picit világosabb barackos árnyalat, de így is nagyon szép.
Van benne pár apró csillám, de nem néz ki rosszul.
Nagyon tartós és olcsó is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Nem rég vettem meg az elsőt, de biztosan nem az utolsót.
Lehetne belőle egy picit világosabb barackos árnyalat, de így is nagyon szép.
Van benne pár apró csillám, de nem néz ki rosszul.
Nagyon tartós és olcsó is.

kalmaniki

2017. szeptember 15.

Egy visszafogott mályvás árnyalatom van, ami tökéletesen passzol a bőrtónusomhoz. Nagyon jó kis pirosító, nem porzik, nincs telenyomva csillámokkal, szépen pigmentált, viszonylag tartós is. Nagyon jó minőségű termék kedvező áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Timcsi23

2017. szeptember 13.

Sokféle pirosítót próbáltam már, ennél jóval drágábbakat is, mégsem bizonyult annyira jónak, mint ez a termék. :) Imádom, amiért ennyire tartós, nap végén is szépen látszik, nem kopik, gyönyörű színekben lehet kapni. Én tökéletesen elégedett vagyok vele, azt tudja, amit tudnia kell, úgy érzem hosszas éveknek nézünk elébe! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

pi

2016. június 20.

Kedvenc pirosítom , minden napos használat mellett 1-1,5 évig simán elég , a 06os árnyalatot használom immáron a harmadikat fogyasztom. Kicsit megijesztettek a boltban mivel azt mondták ,hogy a kallos leállt ezzel a fajta pirosítóval és nem lesz már, ezt szomorúan hallottam és remélem mégsem így lesz :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

corah

2016. február 1.

Két színben van meg jelenleg, de tervezem a többi szín beszerzését is, nagyon kedvelem. Tartós, a színek is szépek, és hiába van meg már hónapok óta, alig fogyott mindkettő, nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

jesuisunchat

2013. február 27.

06-os arnyalat van meg es imadom! tokeletes a szine es nagyon pigmentalt, plusz nem kopik le nap vegere csak minimalisan. ennel jobb pirositom meg sosem volt :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Sheila

2013. február 11.

Nagyon, nagyon pigmentált, elég épphogy belemártani az ecsetet, így kb életem végéig elég lesz. Az enyém gyönyörű, elvileg csillámos mályva szín, de arcon inkább mattnak hat. Meglepően tartós, egész nap a helyén marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 11.

Zsanci

2012. július 5.

Extra pigmentált, tartós pirosító, olcsó, és szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 5.

Extra pigmentált, tartós pirosító, olcsó, és szuper :)

DoooRa

2012. május 18.

Évek óta használom ezt a pirosítót, és csak ezt. Négyféle természetes árnyalatban kapható, és nagyon megfizethető. 350 Ft körüli áron veszem darabját, amely hónapokig elég. Nagyon szép, természetadta pirosságot kölcsönöz.A legkisebb mértékig sem csillámos, selymes; hanem egyértelműen matt. Meleg szívvel ajánlom minden árérzékeny, de minőségre vágyó vásárlónak. Fodrászkellékes boltokban kapható. (-:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 18.

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Cyclopentasiloxane, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Dimethicone
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben