Kallos

Ár:   700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: -Lili-, Módosítva: 2014. február 17.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok

A szemhéjkontúr filc applikátorral gyorsan, könnyedén finom, precíz kontúr készíthető a szemek körül. Karbon komponensének köszönhetően páratlanul intenzív, ragyogó, mélyfekete, hosszan tartó színt biztosít. Vízálló, pillanatok alatt megszárad, nem mosódik el. Szemészetileg tesztelt.

vivien88

2018. február 28.

az ára miatt vettem meg, az első 3-4 nap alatt még el is hittem hogy ez a termék működhet, szépen lehet vele dolgozni, igazán fekete a végeredmény.
aztán.. 3-4.nap után mintha kicserélték volna, szürke volt a szememen, nem hittem el hogy pár nap elteltével kifogyhat, így besétáltam a boltba ahonnan megvettem és vettem egy másikat is.
a másik is ugyan így működött nálam..
..harmadikat már nem tervezek vásárolni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

a másik is ugyan így működött nálam..
..harmadikat már nem tervezek vásárolni

brbara

2017. november 20.

Imádom. A legjobb filc amit valaha használtam. Igazi mély fekete, jól kenhető, precíz vonalat lehet vele húzni, gyorsan száras, tartós, nem kenődik, de könnyű lemosni. Megértem azokat akik lepontozták, mert sajnos én is belefutottam már olyan szériába, ami szinte használhatatlan volt, mintha kifolyva vettem volna meg, talán ezért levonhatnék egy csillagot, de nem teszem, mert túl jó ahhoz ez a filc

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Syub

2017. szeptember 10.

konkrétan olyan szine van mint egy 100 éve lejárt szürke tusnak amiben már csak a higitó maradt. többet vártam ha már a márka sima tusa olyan jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

chililamp

2016. november 10.

Na, ezt soha többet a büdös életben. Nagyon vártam, hogy megérkezzen, és végre tuti tusvonalakat húzogassak mindenhova. Hát, nem jött be. Alapból elég ványadt színe volt, de rekord idő alatt elvesztette azt a halvány szürkés beütését is. Direkt figyeltem rá, hogy ne fejjel lefelé legyen, hátha megindul, vagy valami, de semmi.
Az egyetlen pozitívuma, hogy amikor rájöttem, hogy ebből ugyan nem fogok színt kicsikarni, nem dobtam ki. Helyette az ecsetes tust vittem fel vele a kényesebb helyekre. Arra az egyre jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Iti

2016. február 22.

Nekem nagyon bevált! Évek óta ezt használom, és nagyon szeretem. Nem kenődik el és nem tapad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 22.

LauraDorina

2015. november 1.

Nekem bevált! Szépen lehet vele dolgozni, ez filc nem tus, azaz egyrétegben halovány, minnél többször viszed fel annál feketébb. Mivel könnyű fogni, kezelni és a hegye is vékony ezért nem nehéz újra húzni. Gyorsan szárad és ha rendesen rácsukod a kupakot nem szárad ki, nem fakul meg. Eddig tust használtam, de ez sokkal jobb, maradok ennél.

Update: aA második filcem már nem volt jó. Állandóan lekopott vagy nem is akart fogni. Visszatértem a tushoz inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 1.

csekeregina

2015. október 6.

ez mi? habár nem is tudom miért vettem meg :D
Felkentem, fél óra múlva tükörbe néztem: Egyik szememen már rajta se volt, mintha elpárolgott volna, a másikon a vonal már nem látszódott, csak egy nagy fekete folt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

ez mi? habár nem is tudom miért vettem meg :D

FrauEdi

2015. szeptember 14.

Hát, egy nagy kalap sz.rt ér. A manhattan szemhéjtusom hiány volt, na jó, gondoltam , megpróbálok egy olcsóbbat-ez itt nálunk 890ft volt, a Manhattan 1690-. Hát semmit nem ét. Talán ha 10x használtam, már nem is fog, ki is dobtam, mert elfogyott belőle a festék. Egyébként a hegye nagyon jó volt, könnyű volt vele festeni, de mint írtam, semmire nem volt jó, mert hamar kiszárad, és nagyon rá kell nyomni a szemhéjra, hogy fogjon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

AkInImOd

2015. június 9.

Nekem nem vált be. :(
A legvége nem fog, ha jobban ráhajlítom a szemhéjamra, akkor nagyon vastagon tintafoltoz és maszatol, rengeteg felesleges festék kijön belőle... Vízállónak nem vízálló, sima vízzel is lejön, kis szappannal pedig nyoma sem marad. Sajnálom, mert szép mély fekete színe van, de azt sem tudja kihozni magából a korábban említett okok miatt. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

Nekem nem vált be. :(

hanka.horvath

2015. április 21.

tavaly májusban vettem,rendszeresen használom (minimum heti 3x) még mindig szépem fog,nem kenődik ha előtte rakok alapozot. 400ft-ért jó vétel volt 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol