Kallos

Ár:   400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: kdorc, Módosítva: 2013. december 9.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok

Finom, krémes textúrájának köszönhetően, egyenletesen és könnyen felvihető, precízen megrajzolható a szemöldök íve. Hosszan tartó hatást biztosít, nem mosódik el.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Foxppy

2021. február 17.

Regota megvan, nagyon szeretem, kremes allaga miatt es a kupakjan levo kefe segitsegevel nagyon szepen es gyorsan el lehet dolgozni. Tokeletes es tartos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

annapnczl

Korcsoport: < 18
2019. július 17.

Az árát nagyon megéri, imádom! Bár legtöbbször csak szemöldökspirált használok a természetes végeredményért, de amikor másra vágyom, akkor ezt a terméket használom. Kellően pigmentált, nem túl kemény. Ez volt az első szemöldökceruzám, már a 3-at használom. Valószínüleg lesz 4-ik is . :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 17.

Regina271

2018. július 1.

A filccel kontúrozok és a ceruzával töltöm ki a szemöldököm. Könnyen kezelhető, nem túl erős a szín, így számomra tökéletes, nagyon természetes hatást lehet vele elérni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

javi

2018. április 8.

Lehet én fogtam ki rossz darabot, de nekem túl kemény volt és emiatt több szálat is kiszedett a szemöldökömből. 1-2 éve vettem de azóta nem is használom, olcsó, de ebben az árkategóriában is lehet jobbakat találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

chililamp

2016. november 10.

Ez volt a legelső szemöldökcerkám, gyakorlásnak jó volt, viszont nekem valahogy fakó hatása volt, pedig sötét színt használtam. Sokáig kitartott, szépen lehetett hegyezni is, és szupi volt a keféje, de nekem nem újravevős, Nekem hamar le is kopott. Az ára azonban baráti, és könnyen lehetett vele dolgozni. Talán más színben egyszer majd mégis kipróbálom. Egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

dizabella01

2016. október 8.

Nagyon szeretem! Kb. 5-600 forintért vettem, és a legvilágosabb szín gyönyörűen passzol a szemöldököm természetes árnyalatához. Állaga elég kemény, de nekem ez nagyon megfelelt, tartóssága rendkívűl jó, csak 1 negatívumja van, és bármennyire sajnálom, le kell vonjak 1 csillagot emiatt: egy rémálom hegyezni, nagyon kemény a fája és folyton akadozik. Más nem botlott bele ebbe a problémába? Talán a hegyezőmmel lenne a baj? Majd kiderül :D. Ennek ellenére újravevős, ajánlom mindenkinek!

Update: végül rájöttem, hogy a hegyezőm volt a hibás, hiszen megpróbáltam egy másikkal hegyezni és álompuhán ment, szóval megérdemli azt az utolsó csillagot is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

Kinguci21

2016. május 19.

Imádom a Kallos termékeket, olcsó és minőségi is! Egyetlen egyet nem kedvelek bennünk, hogy túl sok a vegyi anyag benne, de hát már minden honnan kapjuk a mérget! :(
Imádtam ezt a ceruzát, sokáig jó volt, pedig mindennap kihúztam vele a szemöldökömet, könnyen kezelhető volt, jó állaga volt, és nagyon sokáig fent maradt, esőben sem kenődött el, sőt még hajmosást is kibírt! Én a 03-as árnyalatot használta, nekem nagyon passzolt az eredeti színhez.
Mindenkinek ajánlom! Azért írtam múlt időben, mert már nem használom, mivel kitetováltattam a szemöldökömet, hogy ne kelljen minden reggel ezzel időt eltöltenem! De ez egy remek is cerka! :)
5**

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

5**

Vizililiom

2015. augusztus 1.

Nagyon szeretem, nekem tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Nagyon szeretem, nekem tökéletesen bevált.

LLBarbi

2015. július 20.

Nekem nagyon bevalt! Szeretem mert valojaban nem jon le olyan konnyen. Tobbszor aztam mar el s nem kenodott, nem kopott. Fellepeseken sem hagyott meg cserben, valamint nyugodt szivvel megyek el strandolni, mert tudom, hogy rajtam fog maradni.
Csak ajanlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

Csak ajanlani tudom!

AkInImOd

2015. június 25.

Ha olyanom támad, akkor a nude sminkhez a szemöldök belső részére szeretek kicsit ráerősíteni, hogy tömöttebb hatást keltsen.
Édesanyám hozta nekem ennek a terméknek a 03-as árnyalatát, ami egy sötétbarna szín. Nem kell belőle sok, a sörtékkel pedig gyönyörűen lehet satírozni és elfésülni a szemöldököt, a hatása teljesen természetes. Habár a felvitelnél tényleg krémes, a hegy mégis van annyira kemény, hogy nem nyomódik szét. Emellett tényleg nem kenődik, fixen a helyén marad. Szappanos vízzel is lemosható. Szeretem, sokáig elég lesz, mivel alkalmi hangulataimban alkalmazom csak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.