Kallos

Ár:   400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: kdorc, Módosítva: 2013. december 9.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok

Finom, krémes textúrájának köszönhetően, egyenletesen és könnyen felvihető, precízen megrajzolható a szemöldök íve. Hosszan tartó hatást biztosít, nem mosódik el.

Regina271

2018. július 1.

A filccel kontúrozok és a ceruzával töltöm ki a szemöldököm. Könnyen kezelhető, nem túl erős a szín, így számomra tökéletes, nagyon természetes hatást lehet vele elérni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

javi

2018. április 8.

Lehet én fogtam ki rossz darabot, de nekem túl kemény volt és emiatt több szálat is kiszedett a szemöldökömből. 1-2 éve vettem de azóta nem is használom, olcsó, de ebben az árkategóriában is lehet jobbakat találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

chililamp

2016. november 10.

Ez volt a legelső szemöldökcerkám, gyakorlásnak jó volt, viszont nekem valahogy fakó hatása volt, pedig sötét színt használtam. Sokáig kitartott, szépen lehetett hegyezni is, és szupi volt a keféje, de nekem nem újravevős, Nekem hamar le is kopott. Az ára azonban baráti, és könnyen lehetett vele dolgozni. Talán más színben egyszer majd mégis kipróbálom. Egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

dizabella01

2016. október 8.

Nagyon szeretem! Kb. 5-600 forintért vettem, és a legvilágosabb szín gyönyörűen passzol a szemöldököm természetes árnyalatához. Állaga elég kemény, de nekem ez nagyon megfelelt, tartóssága rendkívűl jó, csak 1 negatívumja van, és bármennyire sajnálom, le kell vonjak 1 csillagot emiatt: egy rémálom hegyezni, nagyon kemény a fája és folyton akadozik. Más nem botlott bele ebbe a problémába? Talán a hegyezőmmel lenne a baj? Majd kiderül :D. Ennek ellenére újravevős, ajánlom mindenkinek!

Update: végül rájöttem, hogy a hegyezőm volt a hibás, hiszen megpróbáltam egy másikkal hegyezni és álompuhán ment, szóval megérdemli azt az utolsó csillagot is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 8.

Kinguci21

2016. május 19.

Imádom a Kallos termékeket, olcsó és minőségi is! Egyetlen egyet nem kedvelek bennünk, hogy túl sok a vegyi anyag benne, de hát már minden honnan kapjuk a mérget! :(
Imádtam ezt a ceruzát, sokáig jó volt, pedig mindennap kihúztam vele a szemöldökömet, könnyen kezelhető volt, jó állaga volt, és nagyon sokáig fent maradt, esőben sem kenődött el, sőt még hajmosást is kibírt! Én a 03-as árnyalatot használta, nekem nagyon passzolt az eredeti színhez.
Mindenkinek ajánlom! Azért írtam múlt időben, mert már nem használom, mivel kitetováltattam a szemöldökömet, hogy ne kelljen minden reggel ezzel időt eltöltenem! De ez egy remek is cerka! :)
5**

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

5**

Vizililiom

2015. augusztus 1.

Nagyon szeretem, nekem tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Nagyon szeretem, nekem tökéletesen bevált.

LLBarbi

2015. július 20.

Nekem nagyon bevalt! Szeretem mert valojaban nem jon le olyan konnyen. Tobbszor aztam mar el s nem kenodott, nem kopott. Fellepeseken sem hagyott meg cserben, valamint nyugodt szivvel megyek el strandolni, mert tudom, hogy rajtam fog maradni.
Csak ajanlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 20.

Csak ajanlani tudom!

AkInImOd

2015. június 25.

Ha olyanom támad, akkor a nude sminkhez a szemöldök belső részére szeretek kicsit ráerősíteni, hogy tömöttebb hatást keltsen.
Édesanyám hozta nekem ennek a terméknek a 03-as árnyalatát, ami egy sötétbarna szín. Nem kell belőle sok, a sörtékkel pedig gyönyörűen lehet satírozni és elfésülni a szemöldököt, a hatása teljesen természetes. Habár a felvitelnél tényleg krémes, a hegy mégis van annyira kemény, hogy nem nyomódik szét. Emellett tényleg nem kenődik, fixen a helyén marad. Szappanos vízzel is lemosható. Szeretem, sokáig elég lesz, mivel alkalmi hangulataimban alkalmazom csak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

Mona01

2014. március 17.

Örülök, hogy megtaláltam, mert nagyon jó! Nem kopik gyorsan, és hihetetlenül tartós is. És ilyen árban olyat találni, ahol kétféle szőke árnyalat is van, az különösen nagy pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 17.

kdorc

2013. december 7.

Nagyon eltalálták a 01 - ash blond színét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 7.

Nagyon eltalálták a 01 - ash blond színét!

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.