Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2015. január 21.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok

Finom textúrájú, vízálló szemceruza, mellyel szabályos kontúr vagy akár füstös hatást keltő smink készíthető a szem körül. Könnyen felvihető, nem mosódik el.

7ot

2017. június 3.

Up: ...aztán sokat nem is használtam, mert akkor már leálltam a feketéről. Nemrég a kezembe került. A nyári meleg nem a barátja, pár perc után jön a panda-effekt... "nem mosódik el" ... Hagyjuk, megy vissza a mélybe.

Ajándékba kaptam egy feketét. Szépen pigmentált, a vízvonalat megfogja, könnyű felvinni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 3.

Lea2

2017. január 4.

Ez az eddig legjobb szemceruzám, pedig a többi sokkal drágább. 345 Ft volt a Kallos fodrászkellékesnél, és szépen fog, erősen pigmentált, tartós és nem maszatol. Kell ennél több?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 4.

fantzi

2016. november 14.

A bár csekély számú, de abszolút pozitív vélemények alapján én is beruháztam egyre. Sajnos én 3 csillagnál nem tudok rá többet adni, bármennyire is szeretnék. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy a többséggel ellentétben én egy barna árnyalat tulajdonosa vagyok. Nem tudom, hogy ez a márka, a szín vagy konkrétan az én "egyedem" hibája-e, de nekem a vízvonalat egyáltalán nem fogja meg. Tusvonalat nagy küzdelmek árán sikerült vele húznom és az klasszul ki is bírta a napot (a régivel ellentétben púder és fixáló nélkül). De a vízvonalon való használhatatlanság fölött sajnos nem tudok szemet hunyni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

boszia

2015. október 23.

Teljesen rendben van ez a termék, ennék sokkal sokkal drágábbatvis vettem és fele ennyirebsem volt jó, könnyen felvihető tartós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

alexandra_domotor

2014. augusztus 25.

01- es árnyalatot vettem. Meglepődtem amikor kipróbáltam. Nagyon gyenge húzással is fog, nem kell karcolászni a vízvonalon, hogy fekete legyen. Viszonylag sokáig a helyén marad. Szerintem a füstös szemek elkészítéséhez, aki nem akar sok pénzt költeni, annak kiváló!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

ritus206

2014. július 23.

Meg vagyok vele elégedve, tartós nem kenődik el, nem karcol, könnyű az eltávolítása és nem csípi a szemem nem irritál, ami egy elég fontos szempont.Krémesebb állaga miatt könnyű vele dolgozni, nem túl puha hogy kenődjön.Mivel igen olcsó, érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 23.

henrietta93

2014. július 2.

Én mindig ezt veszem, nekem nagyon jól bevált, nem karcol, kicsit zsírosabb, könnyen lehet vele dolgozni. Vízvonalra nagyon jó, füstös sminkhez is, szemöldökre is.
Az ára kb. 300 ft, nagyon megéri, csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Az ára kb. 300 ft, nagyon megéri, csak ajánlani tudom! :)

lovaslany13

2012. augusztus 1.

Erős színe van, szépen kontúroz, vízvonalon is sokáig fent marad, nem irritálja a szemet. Könnyű lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Polyglycerin-3
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0