Kallos

Ár:   600-700 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   1000ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: niktoria, az összetevőket feltöltötte: adrika0417, Módosítva: 2015. január 21.

Ár:   600-700 Ft
Kiszerelés:   1000ml
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Ápoló tejprotein tartalmának köszönhetően mélyen táplálja, hidratálja a haj teljes szerkezetét. Használatával a haj selymessé, fényessé és könnyen kezelhetővé válik.

Ritanyuszi

2021. július 27.

Szeretem ezeket a termékeket. Sokáig elég egy ekkora kiszerelés. Kellemes illatokban kaphatók, vannak intenzívebb és kevésbé illatos típusúak is. Sokat kipróbáltam már, ez a tejproteines is nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 27.

wildrose

2021. július 27.

Kellemes, tejberizses illatú hajpakolás, könnyen eloszlatható, szépen ápol és nem nehezíti el a hajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 27.

jadegirl

2020. május 24.

Ezt és a banánosat próbáltam, mindkettő jól bevált, különösebb különbség nem volt közöttük. Az illata nagyon bizarr, mint valami édeskés romlott tej de szerencsére hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

Bogi97

2020. január 17.

Mikor a boltba bele szagoltam nagyon tetszett az illata.
Barátnőm ajánlotta a derékig érő hosszú haját ezzel ápolja, mondom akkor hátha nekem is be válik.
Pár használat után már hányingerem volt szó szerint az illatától.
Viszont tényleg csodát tett a hajammal már első használat után is :)
Pár hetente egyszer használom az illata miatt, de a hatása miatt 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Mikor a boltba bele szagoltam nagyon tetszett az illata.
Pár használat után már hányingerem volt szó szerint az illatától.
Viszont tényleg csodát tett a hajammal már első használat után is :)
Pár hetente egyszer használom az illata miatt, de a hatása miatt 4*

bianka411

2019. december 1.

Fodrász ajánlotta, nem hittem benne, de millió termék kipróbálása után (méreg drágákat is próbáltam, mindhiába) ez tette rendbe a hajamat.
A szagát borzasztóan nem szeretem, de a végeredmény kárpótol. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

Helenabp

2019. június 5.

Egész éjszakára fent szoktam hagyni, puha és fényes lesz tőle a hajam. Göndör-hullámos hajam van, a vége eléggé el tud száradni, és egy bizonyos hosszon túl nem volt hajlandó megnőni, mivel állandóan letört a vége. Amióta ezt a pakolást rendszeresen (heti 1-2-szer) használom, végre sikerült átlépnem ezt a bűvös határt, úgyhogy nagyon örülök!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Nikcy

2018. október 7.

Semmitsem ért, de legalább olcsó volt. Még azt nyomozom mitől zsirosodott annyira a hajam mikor ezt is használtam (akkoriban több új terméket próbáltam egyszerre),ő is benne van a pakliban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 7.

Szotymoty

2018. június 2.

Sziasztok! Sajnos nekem nem vált be. Mindegy mennyire próbálkozom, a hajam iszonyatosan törik és nem segít rajta ez se csak az olló. Mindegy, hogy használom e a balzsamot, vagy nem. Az illatát viszont szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

adrucics

2018. május 21.

Sötétbarna hajam ombrésen ki lett szőkítve. Évekkel ezelőtt már használtam a banános verziót, azt nagyon szerettem már csak az illata miatt is. :) Ez a "Milk" kiadás viszont ezerszer hatásosabb szerintem, mint a banános, bár azt nem próbáltam mostanában..mindenesetre ez most nagyon bevált, de az illatát szoknom kell. :D "Elég fura".. :D nálam 5 csillag, mind hatás szempontjából, mind ár-érték arányban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

pogyorbea

2018. április 7.

A legjobb balzsam ,amit valaha próbáltam. Isteni az illata, a hajam puha ,könnyen fésülhető, és csillogó. Biztosan újra veszem :-)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol