Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nico1984, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajfestékek

Tartós, csillogó, természetes hajszínt biztosít, az ősz hajszálakat tökéletesen fedi. Csökkentett ammónium-hidroxid tartalma kíméletes kezelést tesz lehetővé. Színmegtartó képessége kiváló, ellenáll a káros környezetei hatásoknak. 6 tónusnyi világosítást tesz lehetővé.

zsosa

2017. augusztus 13.

Egyszer próbáltam, nem rossz festék, de sajnos ebből a fajtából nem nagyon találtam olyan színt ami igazán tetszett volna. Nővérem évek óta ezt használja, neki bevált, de szerintem érdemes lenne mellé balzsamozni. (ezt persze neki csak félve jegyezte meg)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Foxxy

2017. március 11.

Rettenetesen roncsolta a hajam, emiatt (számomra) nem érte meg. Az első héten szépen tartotta a színét, de a 2. hét folyamán már mintha 4 hete nem lett volna festve a hajam. Egyszerűen búcsút intett a szín. Hiába olcsó illetve tartós, ha nem hozza ezt a színvonalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

scintilla

2016. január 5.

Sokáig festettem ezzel a hajamat, az újabb változata kímélőbbnek látszik, de tartósság tekintetében és színválasztékban a legjobbak. Az otthoni hajfestésről annyit, hogy ez egy szakma, én is elrontottam már azzal, hogy a hatóidőt kivártam, pedig láttam, hogy "bekapja", vagy festettem közvetlenül szőkítés után (csak színezni szabad ). Néha a színelmélettel is meggyűlt a bajom. Ez nem a festék hibája.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 5.

Cilandi

2014. március 16.

Én maximálisan elégedett vagyok vele. Ez az egyetlen hajfesték, ami egy lépésben varázsol nagyon szép és nem "házisárga" szőkét a hajamra. Bár valóban, elég erős festék, és hajlamos sprőddé tenni a hajat, én erre is kitaláltam egy nagyon szuper, olcsó és jól bevált módszert: a festék keverékhez 1 evőkanálnyi ricinus olajat keverek, ettől a haj is puhább lesz, és a festék keverék textúrája is selymesebb, homogénebb, könnyedebbé válik. :) "szintezésre" is kiválóan alkalmas, nekem a foltosságot (előző melír) szinte teljesen eltüntette, minimális a színeltérés a tövek és a végek között, foltosság is minimális. Keverni is remekül keverhető festék, mely által egyedi és különleges árnyalatokra tehetünk szert! Tőlem kap egy csillagos ötöst! Kiváló példa arra, hogy hogyan lehet 500 Ft-ból szép a hajunk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 16.

sucette

2014. március 6.

Világosabb színt jól csinált, de az előtte szőkített, viszont azóta újrapigmentált hajammal nem csinált semmit. Olcsó, viszont nagyon roncsolta a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 6.

rencike666

2013. november 21.

Emlékszem anyu régen mindig ezzel festette az ultra világos szőke haját. Arra is emlékszem, hogy mennyire büdös volt és hogy mennyire tönkretette, szétégette a haját...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

Moncica

2013. szeptember 6.

Gyonyoru színe volt, mindenki megdícsérte a hajam, még kulfoldon is, DE iszonyatosan megroncsolta a hajam, a vége kb 5 cm-en fehér toredezett lett, eloszor nem tudtam mitol is van ez de aztán rájottem a festék az oka, nagy kár érte jó áron csodaszép szint kaptam... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

lexx

2013. augusztus 27.

908-as extra gyöngyszőkével lett festve a hajam (http://fodraszcikk.iwebshop.hu/termekek/fullsize/5998889500719_kallos_c_pr_908_extra_gyongy_s.jpg), 12-es oxival. csodás.. pont olyan a színe mint amilyen a színskálán van, pedig kb 2 színű szőke volt a hajam. az áráról meg ne is beszéljünk.. nevetségesen olcsón lehet hozzájutni a fodrászkellékesnél (500Ft.. )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

samtelen

2013. augusztus 13.

9-es oxival használtam a Velence vörös nevű árnyalatot, és az nagyon betalált, emiatt használtam is egy darabig, de most már inkább valami kíméletesebbet keresnék. De azért sok rosszat nem tudok rá mondani, olcsó is, de tény, hogy kicsit agresszív cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

norabosak

2013. július 23.

Még csak fekete színben használtam, de nagyon elégedett voltam vele. Elég volt a lenövésekre kenni, meg 3-4 havonta átkenni egyszer, mert abszolút nem kopott. Feketének 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

Antioxidánsok: Thioglycolic Acid

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.