Kallos

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petraholi, az összetevőket feltöltötte: Dorpuco, Módosítva: 2013. szeptember 12.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajfestékek

Tartós, csillogó, természetes hajszínt biztosít, az ősz hajszálakat tökéletesen fedi. Csökkentett ammónium-hidroxid tartalma kíméletes kezelést tesz lehetővé. Színmegtartó képessége kiváló, ellenáll a káros környezetei hatásoknak. 6 tónusnyi világosítást tesz lehetővé.

Csak professzionális felhasználásra!

erda74

2019. április 2.

Annyira bíztam ebben a termékben, bizakodásra adott okot, hogy felkenés után a krém alig sötétedett és valóban lemosás után gyönyörűszép színű lett a 8.1 hamvas szőkétől a lenövésem, és a korábban melírozott rész, a kettő között sötétebb lett, de ez nem a festék hibája, hanem korábban sötétebbel lett festve, lehet, a 6%-os oxi volt hozzá kevés, de szerintem ezt a részt előbb koktélozni kellett volna... mindezek után még mindig adtam volna esélyt a hajfestéknek, mert nagyon szép színt eredményez, de sajnos a lemosás után a fejbőröm egybefüggő rózsaszínben pompázott, pedig a hatóidő alatt nem éreztem, hogy csípett volna, majd annyira viszketett a fejem napokig, hogy ezt a szép szín mellett sem szeretném még egyszer...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 2.

Victoriaformosa

2019. március 23.

Gyöngyház szőkét próbáltam ki. Eleinte kicsit megijedtem, ugyanis fölkenve a hajamra elég sötétnek látszott. A festék és az oxi nehezen akart rendesen elkeveredni de egy kis ricinus olajjal fel lehet lágyítani a masszát. Leöblítve még mindig elég sötétnek látszott a hajam, megszárítva is. Elkönyveltem már magamnak, hogy majd világosabbat kell vennem legközelebb. Másnap olyan gyönyörű világos lett és egyenletes! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

kibolya

2018. augusztus 1.

Kallos Prestige Color 10.22 gyöngyház szőkét használtam az előtte (vörösből) szőkített hajamra. A vöröses árnyalatokat már az első festés alkalmával elfedte, és egész szép egységes színt kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Fantazianev

2018. július 20.

Eddig csak a hajvégem volt befestve általában wellaton vagy naturia vöröses árnyalatokkal, viszont miután levágattam fenékig érő hajamat, gondoltam újítok, és kipróbáltam a kallos rézvörös árnyalatát. Ez volt két hónapja, egy centit nem nőtt az amúgy gyorsan növő hajam, a szín közelében sem volt a rézvöröshöz, majd 2 mosás után kikopott és valami borzalmas színe volt, illetve sprőd, száraz hajam lett tőle. Azt hiszem ezek után a pluszban megvett két tubus megy a kukába..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

Ssw

2018. július 15.

Nem rég lett befestve a hajam az aranyvörös nevű árnyalattal és oda meg vissza vagyok érte . Egyszerűen imádom , csodálatos a színe , bár még hosszú távú tapasztalataim nincsenek .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

rebbka

2018. május 3.

2018. 03. 26. A korábbi balayage festést szerettem volna a sötétszőke árnyalattal elfedni. Március 8-án festettem a hajam vele, és mostanra már semmi sem látszódik belőle, vöröses árnyalatú az egész hajam. A festék egyébként nagyon szép volt, direkt azért választottam ezt a színt, mert az eredeti hajszínem is hasonló, viszont a gyors lekopás miatt ez értékelhetetlen.

05. 05. Megint befestettem vele a a hajam, hátha kell neki még egy kör, hogy rendesen befogja...de nem. Teljesen el vagyok keseredve, egy mosás után megint vöröses árnyalatú lett az egész hajam. Még egyszer tuti nem fogok ilyet vásárolni. Teljes pénzkidobás. Legszívesebben -1-et adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

reddie

2017. november 7.

Elég régóta festem a hajam, feketére, vörösre, mostanában szőkítem, kentem már rá ilyen-olyan, amolyan festéket, sőt, durva oxival szőkítő port is, de nem okozott problémát. Tegnap ezzel festette be a fodrász a hajamat, és már akkor égett a fejbőröm - de egy idő után enyhült. Ma viszont kínzóan viszket a fejbőröm, úgyhogy aki hajlamos az allergiára, az óvatosan használja.
A hajam színe szép lett, az tény, de soha többet nem fogom használni.
A közepes értékelést azért kapja, mert ugyan szép szőke lett a hajam, viszont allergizált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.

A hajam színe szép lett, az tény, de soha többet nem fogom használni.

Noah27

2017. május 20.

A sárgás rezes szőkés barnás fene se tudja milyen színt akartam eltűntetni.
Így a sötét hamvas szőkét rendeltem.
Tökéletes szép és természetes hajszínt kaptam.
Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

A sárgás rezes szőkés barnás fene se tudja milyen színt akartam eltűntetni.
Így a sötét hamvas szőkét rendeltem.
Tökéletes szép és természetes hajszínt kaptam.
Imádom!

KataB

2017. január 9.

Szokites után besárgult a hajam,nagyon csúnyán!
A hamvas szőke árnyalata mentett meg,miután már több másik hamvas hajfesteket kipróbáltam eredmenytelenul!
Szerettem nagyon,de egy ideje hajszint váltottam! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Szokites után besárgult a hajam,nagyon csúnyán!
Szerettem nagyon,de egy ideje hajszint váltottam! :)

missbiro

2016. február 29.

A réz-mahagónis árnyalat hozta meg a vörös iránti szerelmem. 2 tubussal szoktam használni, jól kezelhető, a szín dettó az, ami a palettán csücsül. Megbízható festék, ami nem roncsolja a hajat. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 29.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.