Best of Beauty 2019

Kallos

Ár:   490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tiktiktak, Módosítva: 2013. szeptember 20.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Kallos hajápoló balzsam száraz, töredezett hajra. Regeneráló balzsam, használatával a haj selymesen lágy, könnyen kifésülhető lesz. Hatóanyagai védik a hajat a káros környezeti hatásokkal szemben.

umpalumpa

2019. július 15.

Fogalmam sincs mit csináljak ezzel a vacakkal. A hajamnak semmit nem ér, kipróbáltam lábborotváláshoz, mondván, hogy csúszóssá teszi a felületet. De azon kívül, hogy eltömődött a penge, nem siklott csak tapadt. Ráadásul a szagát is utálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 15.

SunnySide

2019. június 4.

1 literes kiszerelést vettem 900 ft-ért. Valami hatása van, puhább, könnyebben fésülhető a haj, de őszintén nem nagyon fogott meg. Ha nem találok jobbat visszatérek hozzá , de nem valószínű. Most már egy kicsit meguntam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

hambi

2019. május 17.

Elraktam leghátulra a szekrényben, ha minden más véletlenül elfogyna, akkor max majd ráteszem ezt. Ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Zerneboch

2019. április 4.

Én szeretem. Nagyon kellemes illata van, jó puha tőle a hajam, és utána nagyon jól kifésülhető állaga lesz a hajamnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

IldiWolford

2019. február 10.

Ilyen se veled se nélküled termék. Igazán nem hidratál, nem lesz fényesebb a haj tőle. Kicsit puhább és könnyebben fésülhető, de ennyi. Mondjuk azért megéri megvenni, mert az ár érték aránya elég jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

Deer

2018. július 24.

A hajvégre használom, hajmosás után 1-2 percig hagyom rajta, könnyebben fésülhető, lágyabb lesz a hajam. Arra azonban figyelni kell, hogy alaposan ki kell öblíteni, mert különben elnehezíti a hajat, "zsíros" érzést hagy maga után. A literes kiszerelést vettem meg, ár/érték arányban is nagyon rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 24.

BxDorka

2018. május 22.

Olyan több mint fél éve hogy használom. Régebben is könnyen fésülhető hajam volt, viszont korántsem fényes és ruganyos, végképp nem szuper puha. Most viszont fényesebb mint kisbaba koromban, ruganyosabb mint valaha, puha és nagyon erős. Régebben elég sokszor kapott a hajam hőkezelést, ami tönkre is tette, viszont ezzel a balzsammal a roncsolódás minimalizálódott, nem csak védi a roncsolódástól a hajamat de valamilyen szinten újra is tölti a roncsolt részeket. Ma vettem meg mellé a Kallosnak a keratinos samponját és hajpakolását, azoktól is sokat várok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

Franciacsaj

2018. március 27.

Olcsó, hatásos, jó illatú. Szeretem, de hátránya az, hogy hígabb állaga miatt gyorsan elfogy. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

lilladarai

2018. március 26.

Én nagyon szeretem. Igazából tapasztalatom szerint csurom vizes hajra kenve tényleg kb. semmit sem ér, viszont ha jól kicsavarom belőle a vizet, akkor nekem nagyon szép puha lesz tőle a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

PinkAlien

2018. március 14.

Egyszer vettem, elég is volt.
Használtam, de nem tudom minek. Hajmosás után olyan volt a hajam mint amin nem is használtam balzsamot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Egyszer vettem, elég is volt.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol