Kallos

Ár:   400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DoooRa, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Kallos Relax Body Lotion normál bőrre.

blackrainbow

2017. október 26.

Nagyon szeretem, az illata fantasztikus. Kicsit vizesebb állagú, nekem megfelel.
Sajnos nagyon kevés helyen kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Sajnos nagyon kevés helyen kapható.

Fairy0124

2017. február 9.

Kissé vizes állagú, fantasztikus illatú testápoló, iszonyú olcsón! Hidratál is kellően. Én nyáron nagyon szeretem, ez után még parfüm sem kell, olyan finom, de erős illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

molnaradrikaa

2014. szeptember 19.

Nagyon olcsó már csak ezért is megéri megvenni. Nagyon gyorsan beszívódik, jellegzetes illata van de kinek mi jön be.. Nagymamám rendkívül érzékeny a különböző kozmetikumok illataira, de ez annyira megtetszett neki hogy rögtön nekiajándékoztam az enyémet. :) Puhítja a bőrt, alapvetően jó testápoló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

adri97323

2014. június 3.

Az illata nem lett a kedvencem. Először még finom, aztán át vált egy zavaró szagba. Puha és selymes bőrt eredményez, viszont sokszor iszonyúan csípi a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 3.

Wiikii

2014. január 26.

A púderes illata miatt vettem.
Tényleg vizesebb az állaga, de így legalább hamar beissza a bőröm és abszolút nem lehet érezni ragacsos érzést a bőrön.290 Ft-os ára több mint kedvező. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

A púderes illata miatt vettem.

Szaszcow

2014. január 26.

Szintén 290 Ft-ért vásároltam, jó illatú, nem ragacsos tőle a bőr. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Szintén 290 Ft-ért vásároltam, jó illatú, nem ragacsos tőle a bőr. :)

DoooRa

2012. július 29.

Egy Eurós boltban vettem 350 Ft körüli áron. Több, mint három hónapja boldogan használom, pedig nem fűztem nagy reményeket hozzá. Amint elfogy újra veszem. Melegebb hónapokra ajánlom mindenkinek: tavasz, nyár, indiánnyár, esetleg ősz. Télre azért mindenképpen testesebb ápoló szükséges. Magát a krémet inkább testápoló zselének nevezném. Könnyen eloszlatható, elsőre talán vizes állagúnak tűnik. Nem kell tőle megrettenni, csodálatosan selymes lesz tőle már néhány óra múlva a bőrünk. Ez a hatás nagyon hosszan fog tartani. Egyetlen készítménytől sem kaptam soha ilyen selymes, hosszantartó puha hatást. (Kedvesem is megdicsérte).Illata retro, a 80 évek krémjeire emlékeztet. Meleg szívvel ajánlom mindenkinek. Életem egyik legjobb vétele, őszintén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.