Kallos

Ár:   895 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Samirah, Módosítva: 2015. április 2.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Koncentrált bőrfeszesítő, ránctalanító formula ultra könnyű textúrával. Különleges aktív hatóanyagai - hialuronsav, kollagén komplex, elasztin, alga kivonat, bambusz kivonat, C-, B3-, B5, B6-, E- vitamin komplex - transzformálják az arcbőr tónusát, fokozzák a bőr elaszticitását,  csökkentik a ráncokat. C-vitamin hatóanyaga megköti a szabad gyököket, élénkíti a hám megújulását, regenerálja és táplálja a bőrt. A bőre sugárzó, feszes, selymes, energiával telt és fiatalos megjelenésű lesz. Minden bőrtípusra.

junglequeen

2019. március 7.

A semmi extra kategóriába esik, nem láttam tőle igazi változást az arcomon.
A nappali krémmel és a habzós arcmosóval viszont nagyon elégedett vagyok, azokat a mai napig újra veszem.
Azóta váltottam a The Ordinary termékeire "szérum fronton" és azt inkább ajánlom ilyen célra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

A semmi extra kategóriába esik, nem láttam tőle igazi változást az arcomon.

Virvatuli

2019. március 3.

Nem volt vele semmi problémám, de látványos hatást sem tapasztaltam. Nagyon sokáig elég, pedig nem spóroltam vele (hónapokig kitartott napi egy-kétszeri használattal), a csomagolása higiénikus, az ára verhetetlen. Gyorsan beszívódik, nem vész össze semmilyen fölé kent réteggel. Illatanyag sajnos van benne. Kellemes és praktikus kis szérum, de következőre valami hatékonyabbat szeretnék kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 3.

Emiii

2017. december 29.

Nagyon erős (de egyben kellemes) illata van. Emellett tartalmaz alkoholt is, így végül nem arckrémként, hanem testápolóként használtam. Annak ellenére, hogy 50 ml-es és minden nap bekentem magam vele, több, mint két hétig elegendő volt. Imádtam a hatását, tényleg feszesítette a bőrt (vagy csak azt az érzetet keltette...). Az illata is jó sokáig rajtam maradt. Testápolóként tehát tökéletes volt, de arcra alkalmazva nem tudom elképzelni.
Ennyi pénzért ajándék, ha valakit nem zavar az alkohol és illatanyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Ennyi pénzért ajándék, ha valakit nem zavar az alkohol és illatanyag.

zsolyomi.dora

2017. november 23.

Pár hete használom, csodás kis termék. Pattanásaim lettek egy rosszul választott toniktól, kénytelen voltam teafaolajjal kenegetni az arcom, ami persze eléggé kiszárította, de legalább 2 nap alatt eltűntek. Ez a szérum már első használatkor teljesen felpuhította a bőröm, rugalmas és puha lett tőle, azonnal beszívódik, elhalványítja az apró ráncokat, egyenletes bőrfelszínt eredményez, így sminkelés előtt használom. Nekem egy teljes pumpálásnyi sok arcra-nyakra-dekoltázsra, szóval abszolút gazdaságos a használata.
Sokkal szebb a bőröm tőle, este shea vajazok, reggel felkenem ezt, és egész nap hidratált a bőröm. Nagyon ajánlom első ráncokra, megfelelő éjszakai krémmel használva ebben a hidegben is eléggé ápol. Újravevős!
🌟🌟🌟🌟🌟

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

🌟🌟🌟🌟🌟

errita077

2017. július 5.

érdekes,a magas glicerin és alcohol tartalma ellenére tökéletes volt az erősen vízhiányos bőrömnek.De mivel a glicerin hosszú távon száritja a bőrt,ezért inkább elhagytam.De zsíros arcbőrre biztosan hosszútávú kapcsolat születhet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

Julmi

2017. április 29.

Pár hete használom és mondhatom, hogy első használatra szerelem!!! Kombinált bőrömnek maga a megváltás, a szárazságra hajlamos területeket hidratálja, viszont a zsíros területeket mattítja és valóban ragyogást kölcsönöz az arcomnak. Legalábbis a párom mostani bókjaiból ezt szűröm le. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

rozsanyica

2016. július 6.

Vízhiányos, száraz foltos bőrömre nagyon bevált ez a gél. Reggeli hidratálóként használom, télre valószínűleg már kevés lesz, nyárra tökéletes, szépen feltölti a bőrömet. Erős illata van sajnos, ez az egyedüli problémám vele, viszont a bőröm erre nem érzékeny ezekl szerint, pattanásokat nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

tthfnn

2016. május 11.

Nagyon jó kis krém, hamar felszívódik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Nagyon jó kis krém, hamar felszívódik :)

Nikike05

2016. január 22.

Szupi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Szupi :)

kalmaniki

2015. november 20.

2 hete használom, eddig elègedetten. Könnyedèn beszívódik, gèl állagú, jól hidratál, nincs is szüksègem a használata után nappali krèmre, feltölti a bőrömet. Olcsó,kiadós mennyisèg. Szuper ez a pumpás kiszerelès.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Elastin, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5, Palmitoyl Dipeptide-5 Diaminobutyroyl Hydroxythreonine
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.

Lásd még: algakivonat.